Skocz do zawartości

Recommended Posts

teraz już rozumiem dlaczego nazywasz swojego Frankiem, ale nie rozumiem dlaczego później dziwisz się, że nie jeździ jak trzeba?

Będą się bić :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O Kastankas tutaj jest - więc ani słowa źle o Pegazie :lol:

Nie ani słowa żle o Pegaso, tylko ani słowa o czymś, o czym, jak tu się Koledzy sami przyznają, nie ma się żadnej wiedzy :beer:

Swoja drogą zawsze mnie zastanawia ten chyba duży BMW'owski kompleks malutkiego Pegaso ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sorry :oops: , jestem ciekaw (czysto teoretycznie :lol:) czy dało by się przeszczepić w miarę bezproblemowo do gsa.

Nie ma problemu, się przecież nie gniewam :beer:

Myśle, że by się dało i to bezproblemowo, tylko nie wiem czy byłoby czuć wyraźną różnicę, ale może... Ja tam na USD nie czuję, ale przyznaje jeżdżę tylko rekreacyjnie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Będą się bić :lol:

Poruszyłem bardzo drażliwy temat? Miało to zabrzmieć jako ironia. Vengosha nie znam osobiście, ani jego motka, ale może będę miał okazję poznać przy okazji zlotu :beer:

PS Po za tym nie jest to forum HD, żeby od razu się bić :lol:

coloribus-integration-11320255.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

teraz już rozumiem dlaczego nazywasz swojego Frankiem, ale nie rozumiem dlaczego później dziwisz się, że nie jeździ jak trzeba?

Chcesz w ryj? :lol: Poza tym od roku już jeździ jak trzeba ;-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz w ryj? :lol: Poza tym od roku już jeździ jak trzeba ;-)

tylko nie ryj! Wolę mordę :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz w ryj? :lol: Poza tym od roku już jeździ jak trzeba ;-)

tylko nie ryj! Wolę mordę :lol:

Ale sobie słodzą ;) :roll:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale sobie słodzą ;) :roll:

Swiątecznie tak :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Swiątecznie tak :-)

Chyba są małżeństwem ! :P :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na razie tylko maja się ku sobie ;-)

W kłóceniu się najfajniejsze jest godzenie

:beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano wczoraj, 11:49

snapback.pngUżytkownik Kastankas dnia 29 marzec 2013 - 11:43 napisał

Temat widzę do wałkowania w kółko, ale zawsze znajdzie się jakiś ....

O Kastankas tutaj jest - więc ani słowa źle o Pegazie :lol:

i tak ma być;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tych zdjęć niewiele udaje mi się "wyczytać" - ogólnie na zdjęciu wygląda dobrze, ale to może nic nie znaczyć - koło wygląda na wersję ST

Tutaj mogą pomóc tylko oględziny w realu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest ST z większa niż standardowa szybą, scottoilerem, tarcza z tyłu jakas ruda trochę, malowany, po prawej pod bakiem ma jakąś "zaślepkę" (nie wiem co to jest), licznik wygląda mi nie na 99 al emoge się mylić. Generalnie - trzeba zobaczyć na żywo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... po prawej pod bakiem ma jakąś "zaślepkę" (nie wiem co to jest)...

pewnie instalacja gazowa

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich znawców Dakarów, aktualnie rozglądam się za moto i mam prośbę o fachową opinię na temat tego Dakara:

http://otomoto.pl/bmw-f-650-gs-dakar-M3347350.html

zastanawia mnie ten b.mały przebieg jak na ten rocznik i moto z Włoch, z jednej strony na zdjęciach wygląda prawie bez zarzutu, ale w związku z tym przebiegiem zastanawia mnie dziwnie w idealnym stanie licznik no i ten wydech - co wy o tym sądzicie - czy to możliwe żeby przy takim przebiegu GS miał tak przepalone kolana i wydech? Może wysokie temp. południowych Włoch gdzie jeździł tak na to wpłynęły?

Jak na moje doświadczenia z motocyklami to b. podejrzane. Rozmawiałem ze sprzedającym i żadnych dokumentów na potwierdzenie przebiegu nie ma, ale w to że nie było jestem skłonny uwierzyć, bo kolega kiedyś sprowadzał motocykle z Włoch i wiem, że u nich to norma. Sam miałem sprowadzony motocykl z Włoch z komisu autoryzowanego salonu Hondy i też nie dostałem żadnych dokumentów poza dow.rej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brak blotnika z tyłu, manetki nie te, wydech spalony jak na brown, tyle na poczatek.

Myśle że taki przebieg to on miał ale pare lat temu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja myślę, że jego przebieg jest w porządku. Jeżeli jest z Włoch, to licznik już się raz przekręcił po 100 tys. ;)

Edytowane przez krs
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie... zapomniałem dodać o tych manetkach - kto by po 16 tys. (a może i wcześniej :) wymieniał oryginalne manetki na takie "kupy".

Proszę o odpowiedź czy taki wydech może coś wróżyć w przypadku silnika rotaxa - nie miałem do czynienia z tymi silnikami. Wiem że w przypadku crossów Yamahy czy Suzuki taki wydech nie świadczy jeszcze niczego złego o silniku. Pisze to na podstawie własnego doświadczenia - tzn. maszyn kolegów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie... zapomniałem dodać o tych manetkach - kto by po 16 tys. (a może i wcześniej :) wymieniał oryginalne manetki na takie "kupy".

Proszę o odpowiedź czy taki wydech może coś wróżyć w przypadku silnika rotaxa - nie miałem do czynienia z tymi silnikami. Wiem że w przypadku crossów Yamahy czy Suzuki taki wydech nie świadczy jeszcze niczego złego o silniku. Pisze to na podstawie własnego doświadczenia - tzn. maszyn kolegów.

Wydechami się nie sugeruj. To da się oczyścić. Poszukaj na forum są "relacje" z czyszczenia. Nie chwaląc się sam to uczynił ;)

http://f650gs.pl/topic/854-czyszczenie-ukladu-wydechowego/

Ale resztę trzeba sprawdzić.

Edytowane przez tomaszI

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a tu takie troszkę większe cudeńko, co prawda brakuje trochę elementów ale jako rezerwuar części tudzież do lasu się nada link

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie ten z Milicza, zły nie jest z wyglądu a że nie igła... Jechać i obejrzeć, negocjować. Na pewno coś się zhandluje, wiele zależy od tego czego oczekujesz i na jaką obniżkę ceny gotowy jest sprzedający. Poza manetkami i brakiem pampersa to kompletny golas (no dobra ma centralkę). Przy liczniku coś naokoło odstaje rameczka... Lagi wyglądają na pomalowane (srebrny lakier jakiś taki za ładny). Generalnie - ostroznośc wskazana.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×