Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeżeli stan techniczny jest podobny ja brałbym tego z 2003 r.Wiem,że to wersja z jedną świecą ale ten nowszy jakiś taki był za ładny jakby .No i wyposażenie rzecz obrzydliwie droga.Jaka by nie była decyzja życzę tej właściwej. :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja bym chciała już coś kupić, żeby jeszcze się przejchać chociaz po okolicy :lol:) ale kolega doradza, żeby poczekać do stycznia, lutego - czy wtedy rzeczywiście mogą być ciekawsze oferty? czy to tylko mit? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z moich obserwacji wynika,że najtaniej jesienią a w zimie jazda próbna to raczej ekstremalne wyzwanie no i z konieczności raczej będzie krotka.Luty to chyba za późno bo sezon za pasem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja bym chciała już coś kupić, żeby jeszcze się przejchać chociaz po okolicy :lol:) ale kolega doradza, żeby poczekać do stycznia, lutego - czy wtedy rzeczywiście mogą być ciekawsze oferty? czy to tylko mit? :lol:

a zmoich obserwacji wynika, że to mit

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też tak myślę, dlatego kupiłem teraz moto, jak by co to mam czas na przygotowanie na spokojnie moto do przyszłego sezonu a nie na łapu capu wiosną. Sami wiecie że pośpiech to wskazany jest przy łapaniu pcheł:lol: zresztą jeżeli ktoś się zdecyduje na zakup, ma kasę to każda pora jest dobra na poszukiwania. Oby szczęśliwie czego wszystkim poszukującym życzę i jak mówią górale HEEEEJ!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-f650-i1854310023.html

orientujecie się czy to ogłoszenie długo już wisi? pokusiłabym się ponegocjować... :lol:

Nie widziałem wcześniej tego ogłoszenia, co prawda nie śledzę ich zbyt wnikliwie.

A co Ci nie pasuje w tych 2 poprzednich, które zamieściłaś wcześniej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-f650-i1854310023.html

orientujecie się czy to ogłoszenie długo już wisi? pokusiłabym się ponegocjować... :lol:

Nie widziałem wcześniej tego ogłoszenia, co prawda nie śledzę ich zbyt wnikliwie.

A co Ci nie pasuje w tych 2 poprzednich, które zamieściłaś wcześniej?

wiem, że to może banał, ale wolałabym srebrne i z rocznika 2005

a ten srebrny z komisu niby ok, ale musze podjechać z kimś, żeby się na nim przejechał. ma obtarcia na manetkach i kufry poobijane więc leżał nie raz (ale dobrze, że tego nie ukrywają) nie skreślam go, ale im więcej opcji tym lepsze rozeznanie :lol: a ten ostatni wygląda na prawde ładnie :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-f650-i1854310023.html

orientujecie się czy to ogłoszenie długo już wisi? pokusiłabym się ponegocjować... :lol:

Ja na tak okufrowany to przebieg jest podejrzany, albo okazja, albo coś jest nie tak.

Cena jak cena - ta jakaś bliżej pewexu :lol:

Rada: jeżeli to możliwe to najlepiej jak wszystkie motki będzie oglądał jeden człowiek - wtedy unikniesz różnych ocen ze względu na różne kryteria i podejście od tematu - bo zdjęcia nigdy nie zastąpią realu :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wygląda rzeczywiście ładnie, ale cena bardzo wysoka, nawet uwzględniając dodatki

no właśnie, cena wysoka. mały przebieg, ciekawe czy udokumentowany.

:lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie cena z pewexu, w tej cenie można znaleść twina

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dla mnie cena z pewexu, w tej cenie można znaleść twina

ile wedlug Was jest warty?

Ja oglądam zdjęcia - więc dla mnie zdjęcie jest warte jakieś 60 groszy.

Nie można w ten sposób ocenić wartości motka - zbyt dużo elementów na to wpływa - jak mam rzucić cenę to powiem 17.000.- - ale to dalej nic nie znaczy - oglądam zdjęcia, a na nich motocykl prawdopodobnie z 2005 roku :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-f650-i1854310023.html

orientujecie się czy to ogłoszenie długo już wisi? pokusiłabym się ponegocjować... :lol:

dla porównania takie maszyny w niemczech

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/show ... abNumber=1

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/show ... abNumber=1

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/show ... abNumber=1

U nas powinno być taniej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślałem myślałem ale sprawa rzeczywiście trudna niemniej moim zdaniem uwzględniając bogate wyposażenie , dając wiarę w przebieg i stan techniczny no i biorąc pod uwagę srebrny kolorek (mnie się też podoba) :lol: maksymalnie dałbym 18000 PLN. Ciekawe czy gość będzie chciał negocjować w granicach tej sumy bo może dla niego być za niska np z powodu wartości emocjonalnej (bywa)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jakis czas temu zadzwonilam do niego i pytam czy cena do negocjacji, on że nie :lol:

no więc poczekam, poczekam, ogłoszenie wisi...ogólnie chciałabym wydać max 18tyś na moto, najlepiej 16 :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 moze 14, takie moje zdanie

Pawełq :lol: bardzo bym chciałą, żeby jego właściciel też tak myślał :beer:

i przy tego typu zakupach my kobiety doceniamy mężczyzn :lol: wolę kupować sukienki, niż wybierać motor (tak żeby usatysfakcjonował i nie rozsypał się szybko)

:lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako gospodarz wątku pozwolę sobie przywitać nową koleżankę... :lol:

Co do niebieskiego - motocykl kogoś, kto witał się na forum, nikogo aktywnego, ale można przypuszczać, że nie jest aż takim laikiem i może cena forumowa będzie? :lol:

Co do srebrnego to nie skreślałbym go, ale cena dla mnie zbyt wysoka. Mimo super wyposażenia - kufry etc.

Co do ostatniego z Bolesławca to rozważyłbym go jedynie gdyby cena spadła do 17-18 tys. bo tyle realnie jest wart. C'mon to 7 letni (prawie) motocykl. A inna sprawa, że wartość sentymentalna i ktoś być może sporo w niego ostatnio włożył i ciężko mu oddać za darmo.

Ja na Twoim miejscu nie liczyłbym na prawdziwe promocje zimowe. Jesień to dobry okres na kupno, wielu ludzi po sezonie z chęcią oddaje moto w nowe ręce, zbierając kasę na nowe przez zimę, a na nowego właściciela zwalając (po)sezonowe wymiany.

Co do Ciebie i Twojego wyboru. Powiedz nam jeszcze do czego ma być ten GS: podróże po Europie/Polsce, ujeżdżanie wokół komina, dojazdy do pracy, weekendowe przejażdżki, wyjazdy w nieznane i w teren...

Ponadto jeśli można to wiele pomogłoby nam ustalenie jakim jesteś jeźdźcem: wysokim/niskim, jaki poziom umiejętności reprezentujesz. Budżet orientacyjny już znamy. Lokalizację +/- też.

Na forum są jeszcze 2 Dakary do sprzedania: we Wrocławiu i w Warszawie - myślę, że oba mogłabyś kupić z czystym sumieniem i w bardzo dobrej cenie a za zaoszczędzone pieniądze przygotować je do sezonu i dokonać ew. niezbędnych wymian. Dakar aż taki straszny nie jest a zawieszenie jednak ma lepsze.

Zastanów się.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×