Skocz do zawartości

Recommended Posts

W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić męża. Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z każdym piętrem. Był tylko jeden haczyk: jak już kobieta weszła na wyższe piętro, nie mogła zejść niżej, chyba że prosto do wyjścia bez możliwości powrotu.Wchodzi więc tam pewna babka poważnie zainteresowana kupnem męża. Na pierwszym piętrze wisi tabliczka: "Mężczyźni tutaj mają pracę" To już coś, mój były nawet roboty nie miał - pomyślała kobieta - ale zobaczę, co jest wyżej. Na drugim piętrze był napis: "Mężczyźni tutaj mają pracę i kochają dzieci" Miło, ale zobaczymy, co jest wyżej. Na trzecim piętrze była tabliczka: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci i są niesamowicie przystojni". No, coraz lepiej - pomyślała - ale wyżej, to musi być już zajebiście. Na czwartym piętrze można było przeczytać: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni i pomagają przy pracach domowych" Słodko, słodko... Ale chyba wejdę piętro wyżej.

Na piątym piętrze stało: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni, pomagają przy pracach domowych i są diabelnie dobrzy w łóżku". No niesamowite, wręcz cudownie- pomyślała kobieta - ale jak tu jest tak wspaniale, to co musi być piętro wyżej!?! Na szóstym piętrze BARDZO zdziwiona kobieta przeczytała: "Na tym piętrze nie ma żadnych facetów. Zostało ono stworzone tylko po to, aby udowodnić, że babom za cholerę nie można dogodzić..."

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W pewnym mieście powstał sklep, w którym każda kobieta mogła sobie kupić męża. Miał sześć pięter, a jakość facetów rosła wraz z każdym piętrem. Był tylko jeden haczyk: jak już kobieta weszła na wyższe piętro, nie mogła zejść niżej, chyba że prosto do wyjścia bez możliwości powrotu.Wchodzi więc tam pewna babka poważnie zainteresowana kupnem męża. Na pierwszym piętrze wisi tabliczka: "Mężczyźni tutaj mają pracę" To już coś, mój były nawet roboty nie miał - pomyślała kobieta - ale zobaczę, co jest wyżej. Na drugim piętrze był napis: "Mężczyźni tutaj mają pracę i kochają dzieci" Miło, ale zobaczymy, co jest wyżej. Na trzecim piętrze była tabliczka: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci i są niesamowicie przystojni". No, coraz lepiej - pomyślała - ale wyżej, to musi być już zajebiście. Na czwartym piętrze można było przeczytać: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni i pomagają przy pracach domowych" Słodko, słodko... Ale chyba wejdę piętro wyżej.

Na piątym piętrze stało: "Mężczyźni tutaj mają pracę, kochają dzieci, są niesamowicie przystojni, pomagają przy pracach domowych i są diabelnie dobrzy w łóżku". No niesamowite, wręcz cudownie- pomyślała kobieta - ale jak tu jest tak wspaniale, to co musi być piętro wyżej!?! Na szóstym piętrze BARDZO zdziwiona kobieta przeczytała: "Na tym piętrze nie ma żadnych facetów. Zostało ono stworzone tylko po to, aby udowodnić, że babom za cholerę nie można dogodzić..."

Ludzka rzecz dążyć do perfekcji...hmmm...to ja chyba nie jestem człowiekiem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiedyś była druga część tego kawału, że dla facetów też jest taki sklep z 2 piętrami - na pierwszym jest napisane - "Kobiety tutaj potrafią gotować i mają duże cycki"

Nie wiadomo co jest II piętrze, bo żaden mężczyzna tam nie dotarł

:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kiedyś była druga część tego kawału, że dla facetów też jest taki sklep z 2 piętrami - na pierwszym jest napisane - "Kobiety tutaj potrafią gotować i mają duże cycki"

Nie wiadomo co jest II piętrze, bo żaden mężczyzna tam nie dotarł

;)

:) :) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Musisz się do tego przyzwyczaić, to taka nasza świecka tradycja :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pany i panie chyba żeśta trochę zeszli z temata :beer:

Nie do końca jeżeli weźmiesz pod uwagę fakt,że w związkach z płcią przeciwną (lub tą samą jak ktoś woli :) ) i z motocyklami jest potężny ładunek emocji :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pany i panie chyba żeśta trochę zeszli z temata :beer:

To takie forumowy, obywatelski protest przeciwko braku czata na Forum. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pany i panie chyba żeśta trochę zeszli z temata :beer:

To takie forumowy, obywatelski protest przeciwko braku czata na Forum. :)

I tu masz 100% rację :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kiedyś była druga część tego kawału, że dla facetów też jest taki sklep z 2 piętrami - na pierwszym jest napisane - "Kobiety tutaj potrafią gotować i mają duże cycki"

Nie wiadomo co jest II piętrze, bo żaden mężczyzna tam nie dotarł

;)

:) :) ;)

hahahaha :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja zgubiłem, zapodziałem, krasnoludki pod_ebały...nie wiem gdzie mam książkę przeglądów od Giselle. Mówi się trudno. Cała jej historia istniej w rzeczywistości wirtualnej. Gdy będę sprzedawał, to mam nadzieję, że Pawelce rówież nie wyprą się, że u nich kupiona i to od nowości. :)

Jeżeli kupiłeś u Pawelców od nowości to myślę, że mogą Ci wystawić duplikat książki serwisowej (w samochodowych serwisach przynajmniej tak robią, wiem bo sam miałem taką sytuację)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hmm, albo jakiś domorosły tunner ... Silnik malowany na czarno

:) :) ;) niedługo będę się czuł jak domorosły tuner ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sewisach samochodowych jest "nieco" inaczej niż w motocyklowych, nawet w ramach tej samej marki. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
:) :) ;) niedługo będę się czuł jak domorosły tuner ;)

A jak się teraz czujesz? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
:) :) ;) niedługo będę się czuł jak domorosły tuner ;)

A jak się teraz czujesz? :)

Dzięki :lol: chyba pasuje nie gorzej niż Głos Północy do Dakarowego :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie cóś stoi na alledrogo. Cena wydaje się niezła, biorąc pod uwagę rocznik i przebieg. :)

2011 r. (zresztą tegoroczne malowanie), przebieg 1800 km. Cena 26900 zł. Być może do urwania.

1878264242

http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-okazja-i1878264242.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To chyba tez :lejdis: Dupa jakaś tak niska

Niekoniecznie, bo może mieć wyżej profilowane miejsce dla plecaczka.

Wersja komfortowa kanap do tych GS-ów wygląda z kształtu bardzo podobnie, ale wcale nie jest niska. Przynajmniej ta, na której siedziałem. :)

...poczekaj! Napisałeś "dupa"?! Muszę się przyjrzeć... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta niska dupa, to tylko tak chyba na zdjęciu wygląda. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kanapa kanapą, zwróć uwage jaki mały jest prześwit z tyłu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kanapa kanapą, zwróć uwage jaki mały jest prześwit z tyłu

Patrzyłem na inne foty i wygląda mi, że raczej ok. Z drugiej strony ciężko ocenić na tych fotkach czy tylna zawiecha jest 40 mm wyżej lub niżej.

Muszę przyjrzeć się Giselle. Niemniej uważam, że cena jest b.dobra. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eee, zawsze moglaby być niższa, chocby z powodu pory roku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×