Skocz do zawartości

Recommended Posts

Najlepiej jakby oddali motonga i jeszcze dołożyli kilka groszy na paliwo i ubezpieczenie, ale tak to nawet w Erze nie ma. :)

Ma normalną zawiechę, tylko tak wygląda. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze, szkoda, że mam już nowy kask ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
czerwony nie jest zbyt ładny...ale cena bdb

a dostałam dokładniejsze fotki tego egzemplarza, ale nie wiem jak je tu wrzucić :/

http://allegro.pl/bmw-gs-650-2006-i1873265015.html

Najlepiej zarejestrować się na googlowej Picassie i tam wkleić zdjęcia, a póxniej zgodnie z instrukcją :lol:

viewtopic.php?f=4&t=2058&p=35202&hilit=wklejanie+zdj%C4%99%C4%87&sid=de63a79de707a23beabd38b1c9e240d8#p35202 ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam koledzy i koleżanki.

Co myślicie o czymśtakim:

http://allegro.pl/bmw-f650-gs-dakar-i1874506117.html

Czy ktoś poznaje może to moto i może o nim coś więcej powiedzieć?

Narazie przymierzam się do zakupu nowego moto mniej więcej w tej cenie i nie mogła mi umknąć ta piękna dakarówka:) Proszę napiszcie na co w tym konkretnym egzemplarzu miałbym zwrócić uwagę podczas oglądanie, ponieważ absolutnie nie znam się na BMW, a Wy przecież doskonale wiecie "że to nie oryginalne lusterka" lub "nie oryginalna naklejka" itp itd;)

z góry dziękuję za podpowiedzi;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fally, pędź człowieku do Powitalni, bo chociaż napisałeś "Witam", to jednak w Przywitalni również się przedstawiamy. Zaraz tutaj się rzucą na ciebie i rozszarpią.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Był już opisywany wcześniej. Wypadająca lampa to nie jedyny jego problem, mi najbardziej podoba się to, że właścicielowi przy malowaniu tłumików nie chciało się zdjąć przykręconych do niego "ozdób" i machnął wszystko na szybko razem sprayem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Błąd czy ..... - z obcymi nie gadam. Witamy się w przywitalni - jest napisane - nie można nie zauważyć :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Leff, Jarek: +1

Fally - skontaktuj się z userem: mehow. Ma takiego samego i jest z 3city. Może pomoże Ci go obejrzeć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
czerwony nie jest zbyt ładny...ale cena bdb

a dostałam dokładniejsze fotki tego egzemplarza, ale nie wiem jak je tu wrzucić :/

http://allegro.pl/bmw-gs-650-2006-i1873265015.html

Będę dyskutował, chociaż niby de gustibus non disputandum...

Moja Giselle ma dokładnie ten sam lakier. Jak mi diler powiedział, że moje będzie czerwone, to pomyślałem: trudno.

Ale jak zobaczyłem na żywca, to oczęta śmieją się do dzisiaj.

Jak myślisz MeJustine, dlaczego oprócz Giselle moją piekną nazywam niekiedy Scarlet Belle?

;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Naprawdę super kasa, za moto z tego rocznika i z tym przebiegiem...fiu, fiu

I super wyposażony. Smiem twierdzić, że lepiej niż moja Giselle (oryginalna szyba z deflektorem, gmole z torbami. Fiu, fiu...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wstawiam nowość z otomoto - mojego Dakara. Niestety niedługo się nim nacieszyłam, ale tak już w życiu bywa.

Kupiony przez to forum, stan idealny, bardzo mały przebieg. Wyjątkowy egzemplarz. Sprzedaję tylko dlatego, że muszę :cry:

http://otomoto.pl/bmw-gs-f-650-dakar-M2891659.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wstawiam nowość z otomoto - mojego Dakara. Niestety niedługo się nim nacieszyłam, ale tak już w życiu bywa.

Kupiony przez to forum, stan idealny, bardzo mały przebieg. Wyjątkowy egzemplarz. Sprzedaję tylko dlatego, że muszę :cry:

http://otomoto.pl/bmw-gs-f-650-dakar-M2891659.html

Ale cenka trochę wygórowana chyba co... nie sądzicie !!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla tych co chcieliby polatać dużą krową:

http://allegro.pl/bmw-1150-gs-adventure ... 32389.html

Przedmiotem aukcji jest BMW R 1150 GS ADVENTURE z 2003r sprowadzony z Niemiec w 2007 roku.

Stan licznika 60000 km. Stan Techniczny BDB. Motocykl nigdy nie uległ wypadkowi. Jedna moja gleba parkingowa.

Przy stanie licznika 52000km został zrobiony duży przegląd:

1. Olej Motul.

2. Filtr Oleju.

3. Klocki tył - Nowe BMW.

4. Łożyska tylnego wahacza.

5. Simmeringi w całym napędzie.

6. Olej w skrzyni i w przekładni tylnej.

7. Płyn hamulcowy.

8. Płyn w hydraulice sprzęgła.

9. Filtr paliwa.

10. Opony Continental TKC 80 posiadam również nowe Michelin Anake 2 (przód i tył)

11. Świece NGK Iridium.

12. Sworzeń oraz łożysko główki ramy.

13. Nowy akumulator.

Wyposażenie:

1. Wersja Adventure – ABS z możliwością wyłączania na teren, Serwo(elektryczne wspomaganie hamulca jednym palcem naciskając klamkę pozwala wyhamować moto), wspomaganie sprzęgła, przewody w stalowym oplocie, alarm, immobilajzer, blokada kierownicy, wyższe zawieszenie, zbiornik paliwa 30 litrów, 2 świece na cylinder, wysoka szyba, krótszy pierwszy bieg, 2 gniazda zasilania (jedno przy kokpicie, jedno pod siedzeniem), zestaw narzędzi wraz z pokrowcem, zapasowy kluczyk, podgrzewane manetki.

2. Oryginalny zestaw trzech kufrów wodoszczelnych BMW Adventure do modelu 1150 obsługiwane jednym kluczykiem.

3. Stelaże pod zestaw kufrów - lekko uszkodzone zamki, ale bez wpływu na stabilość mocowania kufrów w pełnym obciążeniu.

4. Akcesoryjna dźwignia zmiany biegów Wunderlich - dłuższa - pozwala komfortowo zmieniać biegi na stojąco

5. Podgrzewane manetki

6. Gmole firmy Holan na licencji Touratech (bardzo wytrzymałe oraz świetnie wyglądające - doskonale chronią cylindry i pokrywy zaworów)

7. Tylny reflektor Touratech - dobrze widoczny w nocy - odświeża wygląd motocykla

8. Osłona kratkowa na przedni reflektor Touratech/Holan

9. Rozszerzenie podnóżki bocznej Touratech - doskonale zdaje egzamin na luźnych nawierzchniach.

10. Powiększone doloty powietrza do przepustnic - powodują, że motocykl lepiej oddycha i zbiera się z niższych obrotów dodając mu jeszcze momentu obrotowego chociaż standardowo jest potężny.

11. Pełny Wydech firmy Remus - Tytanowy tłumik + y-rura. Zwiększenie momentu obrotowego na dolnych obrotach i niepowtarzalny dźwięk.

12. Filtr Powietrza K&N do modelu BMW 1150GS - powoduje że motocykl naprawdę fajnie się zbiera, szczególnie z niskich obrotów - w połączeniu z większymi dolotami przepustnic i wydechem akcesoryjnym efekt jest więcej niż zadowalający.

13. Tank BAG oryginalny BMW - mały z mapnikiem.

14. Dystanse podwyższające kierownicę - pozwalają na stojąco jechać komfortowo w terenie odpowiednio kontrolując motocykl.

15. Osłony dłoni Touratech

16. Ochraniacz wahacza Touratech

17. Halogeny ADV.

Dlaczego sprzedaję tak fajny i niezawodny motocykl???

GS 1150 ADV jest moim pierwszym w ogóle i pierwszym, wielkim enduro jednym mankamentem jest brak czasu na jazdę ...... - dziecko...;)

Jak dotąd udało mi się zrobić kilka miłych małych wypadów i nie bolały mnie ręce, nogi, kręgosłup itp., po prostu super zawieszenie oraz silnik.

Każdy miłośnik takich motocykli wie o czym tu piszę.

W razie pytań proszę o kontakt pod numerem tel.501 776 933.

Opcja Kup Teraz możliwa po oględzinach motocykla.

Odbiór tylko osobisty, nie mam możliwości transportowych

1884232389_4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wstawiam nowość z otomoto - mojego Dakara. Niestety niedługo się nim nacieszyłam, ale tak już w życiu bywa.

Kupiony przez to forum, stan idealny, bardzo mały przebieg. Wyjątkowy egzemplarz. Sprzedaję tylko dlatego, że muszę :cry:

http://otomoto.pl/bmw-gs-f-650-dakar-M2891659.html

Ale cenka trochę wygórowana chyba co... nie sądzicie !!

a jak się ma to do tego http://allegro.pl/bmw-f-650-gs-dakar-07 ... 68255.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×