Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z tych Jezierów powiadasz, a tom nie dalej jak wczoraj z twoim familiantem się widział. ;)

Jaki masz budżet?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

13k max

..no to powodzenia.... :beer: jednak moim skromnym zdaniem na przyzwoitego Dakara musisz wygrzebać jeszcze ze 2 klocki.....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zna ktoś ten motocykl? Na zdjęciach wygląda chyba ok, aczkolwiek wydaje mi się, iż za świeżo.

http://otomoto.pl/bm...0-M3067183.html

Może Wam nasuną się inne wnioski.

Oponki się kończą, nie mam pojęcia, czy takie malowanie występowało w oryginale, ale pierwszy raz je widzę, więc bliżej mi do opinii, że malowane. Pytanie, jak mechanicznie- trzeba dokładnie sprawdzić, bo opis, że wymaga regulacji może znaczyć "dalszego remontu". Poza tym fajny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zna ktoś ten motocykl? Na zdjęciach wygląda chyba ok, aczkolwiek wydaje mi się, iż za świeżo. http://otomoto.pl/bmw-f-650-M3067183.html Może Wam nasuną się inne wnioski.
Zna ktoś ten motocykl? Na zdjęciach wygląda chyba ok, aczkolwiek wydaje mi się, iż za świeżo. http://otomoto.pl/bmw-f-650-M3067183.html Może Wam nasuną się inne wnioski.

1/3 ceny to kufry

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może i tak, ale nie dla kufrów kupuję moto :) Fajnie jak je ma, ale nie one są najważniejsze.

Co zauważyłem na zdjęciach:

Owiewka od spodu nie pomalowana... wszystkie tak mają? No i wydaje mi się, jakby znaczek był naklejany, taki jakby "gumowy" (jak na felgi w autach).

Widać to na tej focie:

http://img685.images...9/m30671832.jpg

Edytowane przez Custom

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rzeczywiście znaczek nie jest seryjny. Co do malowania, nie pamiętam, ale chyba od środka nie było lakieru.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt, lagi też zauważyłem. Zastanawia mnie też rejestracja, chyba z Tarnowa albo okolic, a moto z wawy. Ciekawe, może jest bardzo krótki czas u obecnego właściciela... Z ciekawości chyba przedzwonię i wypytam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Świetna maszyna, kiedyś zamienię DR-kę na takiego oto, ale nieźle narzeźbił się poprzedni właściciel z tym akcesoryjnym tylnym damperem :)

Coś a'la Hasior. Może zanim Ci się znudzi DR-ka to do tego czasu Husqvarna/BMW "wskrzesi" iksa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko przebieg 4 tys w 5 lat?? C'mon chyba nie jezdzil do hipermarketu po bulki?? Pawel rObi wieksze przebiegi po pieczywo - a tu motor przygotowany pod wyprawy etc. etc. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko przebieg 4 tys w 5 lat?? C'mon chyba nie jezdzil do hipermarketu po bulki?? Pawel rObi wieksze przebiegi po pieczywo - a tu motor przygotowany pod wyprawy etc. etc. :)

W błocie po pas i piachu po osie trudno nawijać kilometry ;-). U mnie w pracy jest miłośnik jazdy "na szagę" i z kumplami przez cały dzień przejadą 30 km.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oto co jest do sprowadzenia z Niemiec.

Zdj przesłał mi znajomy MMSem

Ceny jeszcze nie znam, na pewno coś w nich trzeba poprawić

Pisac na priv. a pomogę w zdobyciu ceny i stanu prezentowanych BMW

DSCF2755.JPG

DSCF2762.JPG

DSCF2757.JPG

DSCF2758.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny ten z dużym bakiem i przydasiami TTecha. Ile?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny ten z dużym bakiem i przydasiami TTecha. Ile?

Za tę przednią zawiechę dałbym nawet mój świeżo pomalowany widelec :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myslisz, że chciałby się zamienić? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za tę przednią zawiechę dałbym nawet mój świeżo pomalowany widelec :lol:

Myslisz, że chciałby się zamienić? ;)

Jak wrócił z długiej ekstremalnej wyprawy to niewykluczone, że zatęsknił za widelcem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wracając do dakara z allegro/otomoto,

ten motocykl ze Śremu... to lezał zdrowo... ciężko powiedzieć czy miał konkretnego dzwona ale ciekawy jestem czy ktoś jak go weźmie to wyprostuje, naciągnie lub wymieni i da nową duszę w ten motorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wracając do dakara z allegro/otomoto,

ten motocykl ze Śremu... to lezał zdrowo... ciężko powiedzieć czy miał konkretnego dzwona ale ciekawy jestem czy ktoś jak go weźmie to wyprostuje, naciągnie lub wymieni i da nową duszę w ten motorek

Napisz, pokaż, wklej jego zdjecia tutaj dla potomności, bo po pierwsze nie chce mi się go szukać w wątku, po drugie w pamięci, a po trzecie nie mnie, a innym szukającym na pewno się ta informacja przyda. ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jezier bis: widziałeś w realu? Czy gdybasz sobie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×