Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jaką macie opinię o komisie Motonita (Podkowa Leśna)? Z tego co czytałem to różnie piszą...Ładnie wygląda http://otomoto.pl/bmw-f-650-gs-idealny-z-gwarancja-mtn-M3139317.html, ale trochę dużo. Niby gwarancję 6 miesięcy dają, ale i tak sporo. Zastanawia mnie ta żółta kanapa bo takiego koloru chyba nie było...Co możecie powiedzieć po zdjęciach?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kto bogatemu zabroni - cena zaporowa.

Żółte siedzenie to niska wersja sprzed liftu. Brak nalepek na wahaczu - wielce prawdopodobne, że pomalowany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do sprzedania moj Dakar - zona zgodzila sie na osiemsetkie ;)

http://otomoto.pl/show?id=M3140000

Z dodatkowych informacji dla grupowiczow, poza tym, co na aukcji, to:

- slady na silniku po prawej stronie od elektrolitu (spadl wezyk z akimulatora i sie polalo);

- po lekkim uslizgu na firmowym parkingu przytarty lewy handbar i tylny plastik.

Wiecej grzechow nie pamietam, jesli pojawia sie jakies konkretne pytania to chetnie odpowiem. Dla grupowiczow 3,2% rabatu :) Pozdrawiam. Ritchie.

Edytowane przez Ritchie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do sprzedania moj Dakar - zona zgodzila sie na osiemsetkie ;)

No tego jeszcze u nas nie było, nie chce się wymieniać kiery, to sprzedaję i kupuję 800-tkę :-D

Dobre :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do sprzedania moj Dakar - zona zgodzila sie na osiemsetkie ;)

http://otomoto.pl/show?id=M3140000

Z dodatkowych informacji dla grupowiczow, poza tym, co na aukcji, to:

- slady na silniku po prawej stronie od elektrolitu (spadl wezyk z akimulatora i sie polalo);

- po lekkim uslizgu na firmowym parkingu przytarty lewy handbar i tylny plastik.

Wiecej grzechow nie pamietam, jesli pojawia sie jakies konkretne pytania to chetnie odpowiem. Dla grupowiczow 3,2% rabatu :) Pozdrawiam. Ritchie.

Ten przebieg to oczywiście w milach prawda? :) I tak dość niski, jak go użytkowałeś?

Widzę, że opony to solidne kloce więc pewnie dużo w terenie śmigałeś?

Edytowane przez Seiben

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten przebieg to oczywiście w milach prawda? :) I tak dość niski, jak go użytkowałeś?

Widzę, że opony to solidne kloce więc pewnie dużo w terenie śmigałeś?

Raczej w km. od 2010 do teraz z około 7200 do 14000. Wątpię, żeby od sprowadzenia w 2010 ktoś nawinął ponad 15000km.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obecny przebieg to 14.000 km - licznik jest w milach i wskazuje pod 9.000 mil. Opony nowki sztuki dostalem razem z moto, wiec je zalozylem - na tych oponach zrobilem ok. 6.500 km. Jezdzony glownie do roboty po asfaltach, terenu wcale nie widzial, szutrow niewiele.

Gdy go kupowalem w 2010 roku, to na liczniku mial nawiniete jakies 4.500 mil. W UK przy badaniach technicznych spisuja przebiegi i mozna to sprawdzic w necie po podaniu danych z dowodu rejestracyjnego. Wyszlo, ze na ostatnim badaniu w 2009 roku mial nizszy przebieg niz te 4.500 mil, wiec mysle, ze jest autentyczny.

Edytowane przez Ritchie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale na kole jeździł, co tłumaczy zużycie opony :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba zmienic avatara, jak chce sprzedac ;) A troche powazniej, to kostki TKC 80 malo kiedy wytrzymuja ponad 8.000 km.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O ja pierdziu, ale wyczesana lampa! :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba zmienic avatara, jak chce sprzedac ;) A troche powazniej, to kostki TKC 80 malo kiedy wytrzymuja ponad 8.000 km.

mam pytanie albo dwa

1- czy masz lampę standardową...do tej nic nie mam,ale standard wygląda...normalniej :)

2- czy jesteś w stanie wytrzymać coś koło miesiąca ze sprzedażą? muszę ogarnać pieniądze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Juz był / jest taki jeden co dzwonil i rezerwował :-) Jedz chłopie i zobacz czy Ci bedzie pasował.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pytanie do wszystkich z Wa-wy...ktoś jest w stanie sprawdzić moto Richiego? chce,potrzebuje, pragnę.

Nie chodzi o to, że nie ufam komuś z forum, ale nie chcę jechać z Gdańska tak tylko w odwiedziny i zawracać Ritchiemu głowę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam jednego to Richie :-) Kto Ci powie więcej niż właściciel-forumowicz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znam jednego to Richie :-) Kto Ci powie więcej niż właściciel-forumowicz?

Przypominam,że jestem nowy i ostrzegałem,że będę zadawał dziwne, często bezsensowne pytania

Wiem,że to brzmi wszystko dziwnie,ale pierwsze moto, pierwszy w ogóle zakup pojazdu więc się boję

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam lampe standardowa, ale to jest Anglik, wiec nie polecam - jesli na badaniach technicznych beda sprawdzac swiatlo, to ich nie przejdziesz z tamta lampa. A poza tem to o gustach i lampach sie nie dyskutuje, aczkolwiek wg mnie standardowa lampa dodaje moto kilka lat ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pierwszy rzut oka nie widać nic podejrzanego, cena IMO ciut niższa niż normalna

T.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam pytanie albo dwa

1- czy masz lampę standardową...do tej nic nie mam,ale standard wygląda...normalniej :)

Bierz z tą, za jej cenę Kupisz sobie dwie zwykłe 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bierz z tą, za jej cenę Kupisz sobie dwie zwykłe 8-)

Nie mówiąc o tym, że po prostu świeci a nie żarzy się.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×