Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kilka osób u niego motocykle kupiło, np. ja i Paweł. Gość to raczej z tych co klientem się nie przejmuje, bo jak nie ty kupisz to kupi inny. Ale nieuczciwy nie jest; przynajmniej u mnie wszystko było OK (tylko ten przebieg podany w km okazał się faktycznie w milach, ale na pewno u mnie moto nie miało cofanego przebiegu).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ładnie wyglądający moto, jest się do czego przyczepić tak ze zdjęć?

http://otomoto.pl/bm...s-M3113340.html

Ma zawieszenie od Dakara (chyba tylko tylny amor), trzeba sprawdzić czy wszystkie inne przeróbki w związku z tym też są porobione (m.in. rolka łańcucha). Wygląda b. ładnie i oczywiście zawiecha od Dakara jest zaletą, a nie wadą ;-)

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyglada na połowiczną zmianę zawieszenia, tylko tył (amor raczej) wg mnie, ale na żywo pewnie wyjdzie co i jak, poza tym cena jak to Paweł pisze - Pewex!!! :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koło Ronin? Bez sensu :-D

Turek, Konin, Koło. Nie mam takiej miejscowości Ronin. Co najwyżej Poronin. :lol:

Zachęcam do przyjrzenia się mapie Polski ze wskazaniem na Wielkopolskę. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy warto to nie wiemy ;), ale mimo akcesoryjnych wydechów i płyty pod silnikiem cena słona, nawet jak na Dakara z 2007 roku. Poza tym w samym ogłoszneiy błędy (moc) no i symboliczny przebieg nie budzi zaufania przy wyposażeniu w takie akcesoria.

Jedź - zobacz - przejedź się - targuj się - kup lub nie.

Edytowane przez alik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako znawcy Dakarów na pewno pamiętacie lepiej niż ja ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Info od znajomego z Liberty Motors: Nowy Transalp (nieużywany, ale rocznik 2009) za jakieś 24/25 tys. Są tu zainteresowani takim rozwiązaniem?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan, wez dla siebie, wiem ze planowales zakupy na 2013 ale jak kupisz rok wczesniej to sie chyba nic nie stanie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan, wez dla siebie, wiem ze planowales zakupy na 2013 ale jak kupisz rok wczesniej to sie chyba nic nie stanie?

Nie mam za co :( Padł mi laptop i musiałem 4 kawałki wtopić w nowy :/ Do czasu jak nie dostanę kilku porządnych zleceń, to nie ma szans :/ Chyba, że znacz minimum 5 osób potrzebujących rozbudowaną (drogą stronę internetową :P). Poza tym Trampek jest fajny, ale nie dla mnie- miałem okazję się przeturlać, ale jakoś mi nie pasuje. Może to tylko takie moje odczucie, ale dla mnie osobiście jest mało poręczny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz ciekawostka, co powiecie na temat tego motocykla?

http://allegro.pl/bm...2217711044.html

Napiszę tylko że nie chcę jego kupić, a tylko sprawdzić na ile znamy się na ocenianiu motocykli w tym wątku ;)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W dobrym stanie jak na swoje lata a cena hmm.... cieżko powiedzieć, każdy decyduje sam na co wydaje kieszonkowe. Jedno ma fajne - BANIAK :-)

6999907743_5721f8b9b7_b.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To co widać baniak pewnie od ADV, nieoryginalne manetki, nieoryginalna możnaby nazwać - akcesoryjna szyba, a poza tym całekiem całkiem... czy nie? :-) pomijam kwestie techniczne, które można poznać dopiero po przejażdżce :)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tu kilka zdjęć przed reinkarnacją

szkoda że ni mogę dodać od razu w poście pełnych zdjęć, byłoby na zaś...

Jak to się można zdziwić

http://www.flickr.com/photos/marcin_gda2/5946919547/in/set-72157627092186361/ :cry:

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W dobrym stanie jak na swoje lata a cena hmm.... cieżko powiedzieć, każdy decyduje sam na co wydaje kieszonkowe. Jedno ma fajne - BANIAK :-)

6999907743_5721f8b9b7_b.jpg

Czytałem ten wątek na ADV i nie wiem za co tak zjechali gościa, nie ukrywał przecież, że odnawia motek, nawet pytał się odcień koloru na forum :-?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I nie to żeby nawiązywało to w jakiś sposób do mojej historii :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czytałem ten wątek na ADV i nie wiem za co tak zjechali gościa, nie ukrywał przecież, że odnawia motek, nawet pytał się odcień koloru na forum :?

Czepili się bo on nie wrzucił na forum informację o sprzedawanym pimp my ride motocyklu, zresztą w aukcji też nie ma na ten temat nic... i pomijając kogoś kto kupi ten motocykl, bo wie co i jak, zaznaczam tu tylko jakie mogły być nasze sprzęty przed laty.., być może tu jest odpowiedź na pytanie dlaczego nasze sprzęty w Polsce są tak tanie w stosunku do tych z mobile.de :-P

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To prawie tak jak z twoim GS Vengosh,

Mój aż tak tragicznie nie wyglądał

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój aż tak tragicznie nie wyglądał

inni mają inny pogląd na ten temat :lol: :lol: :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×