Skocz do zawartości

Recommended Posts

Stan salonowy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

rocznie mniej więcej wydaje3- 4 tyś. na utrzymanie moto,

3 - 4 tysie? to co on tylko żarówki zmienia? :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

..... od niego bym nie kupił, ten motor zaliczył tyle wypadków, backflipów (bez kierownika oczywiście) na podjazdach że masakra

W takiej sytuacji czeka się na sprzedaż z drugiej ręki - wtedy wszystko jest idealne i bezwypadkowe ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam takiego Dakara na półce nad łóżkiem :mrgreen:

dsc2929f.jpg

Sorry nie chcę Cibie martwic, ale to nie jest Dakar... :mrgreen: bo ma tylko 19-stke z przodu :-) poza tym brakuje mu Dakarowej szyby :-P

Idealnie odwzorowany Dakar jest tu.. :-P ale jak to z Dakarami bywa.... cena zabija :twisted:

http://www.ebay.pl/i...=item25569b659f

9449_1.JPG

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja też chce takie cos!!!

hehe, mam takiego w skali 1:1, no może trochę bardziej porysowany :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co sądzicie o takim motku: http://otomoto.pl/bm...s-M3106464.html ?

Poza nieoryginalnymi kierunkami nic podejrzanego na zdjęciach nie widzę. Cena też ok. Jedź i oglądaj!

EDIT: teraz się doptrzyłem, że plastiki ochraniające niby bak ma od starego modelu przed liftem i zaślepka od lewego kierunku trzyma się na jednej śrubie, może to świadczyć (a raczej świadczy) o tym, że jakiś dzwonek był. Trzeba by było dokładnie sprawdzić ramę oraz czy prosto jedzie. Niemniej uważam, że i tak to dosyć ciekawa propozycja.

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poza nieoryginalnymi kierunkami nic podejrzanego na zdjęciach nie widzę. Cena też ok. Jedź i oglądaj!

EDIT: teraz się doptrzyłem, że plastiki ochraniające niby bak ma od starego modelu przed liftem i zaślepka od lewego kierunku trzyma się na jednej śrubie, może to świadczyć (a raczej świadczy) o tym, że jakiś dzwonek był. Trzeba by było dokładnie sprawdzić ramę oraz czy prosto jedzie. Niemniej uważam, że i tak to dosyć ciekawa propozycja.

Brak plastiku przełączników na kierownicy i jeszcze płyn hamulcowy do wymiany, ale to szczegół, podświetlenie zegarów ala Marcin i akcesoryjna szyba, ale to nie świadczy o niczym (to tylko zdjęcia) trza zobaczyć na żywo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brak plastiku przełączników na kierownicy i jeszcze płyn hamulcowy do wymiany, ale to szczegół, podświetlenie zegarów ala Marcin i akcesoryjna szyba, ale to nie świadczy o niczym (to tylko zdjęcia) trza zobaczyć na żywo.

Po 2004, w modelach bez ABS-u plastiku na kierownicy chyba nie było choć mogę się mylić (grzanie manetek włączane przy prawej manetce)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten biały ma Dakarową szybkę i grzybki do oryginalnych stelaży :) Ale widać też tam jakieś stelaże pod wydechami, ciekawe...

Jolu oryginalne Vario mocowane są od góry na grybki magiczne i wspierają się na tych wałśnie małych stelażach ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jolu oryginalne Vario mocowane są od góry na grybki magiczne i wspierają się na tych wałśnie małych stelażach ;)

A widzisz, to już wszystko jasne :) Dzięki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No pewnie że o pogodę, przecież na motorach się nie znam ;)

Tak też myślałem, ale też pomyślałem, że się zreflektujesz i użyjesz takich magicznych słów jak: "proszę" czy "mam prośbę", a Ty walisz jak przełożony ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak też myślałem, ale też pomyślałem, że się zreflektujesz i użyjesz takich magicznych słów jak: "proszę" czy "mam prośbę", a Ty walisz jak przełożony ;)

Kolego ja tylko robię zwiad czy ktoś blisko nie mieszka, nikogo jeszcze o nic nie prosiłem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×