Skocz do zawartości

Recommended Posts

ja też jechałam 300km zimą po diabła :] mimo, ze ex właściciel mieszka 10min by car ode mnie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurdę, jakbym wiedział, że z moto jest wszystko dobrze, to zadatkuje je, idę kupić ciuchy, wsiadam w pociąg i od razu uczę się przez 500 km jeździć na nowej maszynie! :))

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiktor ja to się boję tego Twojego avatara :)

Nie ma się czego bać - ostatnio chodzę najedzony.

A wracając do ogłoszenia - to cena jest chyba bardziej adekwatna niż tego motóra z Krakowa do rejestracji za 5600...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałbym poddać jeszcze raz dyskusji powyższe moto, bo za bardzo prawie nikt się nei wypowiedział :)

Nie widzę ABS-ów i lewy tylny boczek bez naklejek, albo taki odblask i nie widać. W sumie ładnie wygląda

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koledzy czy ten (już wklejałem) http://otomoto.pl/bmw-gs-M3209345.html ma ABS?

Możecie podpowiedzieć jak to rozpoznać, czy musi mieć przełącznik po środku kierownicy?

Jest niedaleko Warszawy więc nawet można skoczyć, ale czy warto go oglądać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koledzy czy ten (już wklejałem) http://otomoto.pl/bmw-gs-M3209345.html ma ABS?

Możecie podpowiedzieć jak to rozpoznać, czy musi mieć przełącznik po środku kierownicy?

Jest niedaleko Warszawy więc nawet można skoczyć, ale czy warto go oglądać?

ABS-u nie ma

Przełącznik przełącznikiem, ale na przednim kole (piaście) po lewej stronie powinna być taka blaszka/tarczka okrągła z wycięciami plus czujnik, do którego winien biec kabel po ladze w kierunku czachy

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego... Nie ma abs-u... i nie patrz na przełączniki tylko na koła... jak by Ci tu wytłumaczyć, żeby Cie nie wykolegować... szukaj takiej tarczy w tarczy przypominajacej trochę tarkę...

Zwykle jest tak, że jak można skoczyć, to warto oglądać... w przeciwnym razie po co skakać???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://otomoto.pl/bm...t-M3207604.html - w mojej okolicy motor. Tylko cena znacznie niższa niż innych podobnych.

Jedź obejrzyj weź kogoś jak możesz, przymierz się, przejedź jak gość pozwoli, zawsze to da Ci jakiś pogląd na temat tych motocykli no i będziesz miał porównanie jak pojedziesz do drugiego.

Powodzenia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedź obejrzyj weź kogoś jak możesz, przymierz się, przejedź jak gość pozwoli, zawsze to da Ci jakiś pogląd na temat tych motocykli no i będziesz miał porównanie jak pojedziesz do drugiego.

Powodzenia :)

Tak zrobię ;) Tylko wyobraźcie sobie moją upierdliwość, którą wyrażam tutaj na forum skierowaną na jedną osobę - mój kumpel już chyba zaczyna żałować, że mi pokazał swoje moto :D (pozdro Tomek!)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaatakuj dealera i przymierz sie do G650 GS albo do "ceraty", przy okazji może twin?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jadę dzisiaj po to moto. Jak dobrze pójdzie to wieczorem będę miał już prawie wszystko co potrzebne, żeby zostać pełnoprawnym członkiem (ekhm, sorry Justyna) tutejszej społeczności ;))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oglądał ktoś / ma więcej informacji bo jeszcze chyba nie było?

http://otomoto.pl/bm...r-M3200314.html

M3200314_3.jpg

Lubię to malowanie ;)

Coś prawa laga na jednym zdjęć... brudna? Zapocona?

Łancuch nawet jak na Dakara nieco luźny. Wydech czarny, brak pampersa nad tylną oponą.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×