Skocz do zawartości
numero69

Witka dla wszystkich tu obecnych,szukam maszyny

Recommended Posts

W zwiazku z faktem iz zawarłem wczesniej w tym miejscu poszukiwanie maszyny chcialbym przeprosic i obiecac poprawe

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Pierwszy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Nie zalezy mi na whiskaczu.. ;) ale oblookaj motek forumowego Ziemniaka :lol: , on tu się nam wszędzie ogłasza że chce sprzedaz super brykę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj numero69 napisz z jakich stron jestes

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D, napisz gdzie Urzędujesz to z pewnością znajdzie się ktoś kto w razie czego pomoże Ci w rodzinnych stronach oblukać moto, które będziesz Miał na oku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie Warszawa ale za pewnym sprzetem to moge gdziekolwiek pojechac.Grunt to moto o ktorym cos mozna powiedziec a nie pseudo okazje allegro czy inne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Generalnie Warszawa ale za pewnym sprzetem to moge gdziekolwiek pojechac.Grunt to moto o ktorym cos mozna powiedziec a nie pseudo okazje allegro czy inne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I na alledrogo można coś ciekawego wypatrzeć, ja po swoje moto śmigałem za poznań ;)

Ustaw sobie w przeglądarce czytnik kanałów rss na allegro i wtedy będą Ci wyskakiwały oferty, które pojawiają się i odpowiadają zadanym kryteriom, ja miałem ustawione 'BMW F650GS Dakar' i wyskakiwały mi wszystkie oferty dotyczące tego modelu łącznie z klockami i filtrami powietrza :lol:

Jak już coś sobie upatrzysz to wtedy forumowicze pomogą w zaopiniowaniu moto ;)

....witam kolejnego gs-owca z Warszawy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj.

Nie zalezy mi na whiskaczu.. ;) ale oblookaj motek forumowego Ziemniaka :lol: , on tu się nam wszędzie ogłasza że chce sprzedaz super brykę ;)

Super, igła, ideał to jest tylko w salonie :D Mój jak na swoje lata wygląda bardzo dobrze. Ogłaszam się tutaj bo chce żeby motocykl trafił w dobre ręce. Jeśli nie sprzedam to zostawiam go dla siebie :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×