Skocz do zawartości

Recommended Posts

koleś ma trochę gratów do singla, kilka nawet niejednokrotnie poszukiwanych, ale zalecałbym ostrożność

1. 2 komentarze, w tym jeden można przypuszczać że wystawiony przez siebie samego, zaskakująca zbieżność nicków

2. na swoim poprzenim nicku ma kilka negatywów

3. większość cen dość atrakcyjna, ale np za poszukiwany przez mnie błotnik niski woła sobie 400zł :lol: gdy w serwisie kosztuje 150-160 :D

a moją propozycję urynkowienia ceny za używkę skomentował "to se kup w serwisie"

pogratulować :D

warto naprawdę sprawdzać ceny części w serwisie bo podobną sytuację miałem kilka lat temu jak szukałem spodniej części górnego błotnika, na allegro wołali 150-200zł za używki, a nowy u Smorawińskiego kupiłem za 99zł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też zrobiłem kiedyś wielkie oczy, jak chciałem kupić obudowę lampy i zegarów do małego GS'a. Pamiętam, że za używki z pourywanymi uchwytami chcieli 2x tyle co nowe w serwisie, a gdy zaoferowałem swoją cenę (dosłownie kilka złotych mniej niż nowe - zależało mi na czasie, a do gościa miałem pare minut drogi) dostałem podobną odpowiedź. Ci Beemiarze to faktycznie gbury. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

właśnie! obudowa lampy! ten drakar z pewnych rąk ma chyba uchwyty pourywane, bo mu się wciąż coś telepie :lol:

beemiarze mają bardzo małe wacki, dlatego mój jest czarny, kiedyś też byłem murzynem :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
koleś ma trochę gratów do singla, kilka nawet niejednokrotnie poszukiwanych, ale zalecałbym ostrożność

1. 2 komentarze, w tym jeden można przypuszczać że wystawiony przez siebie samego, zaskakująca zbieżność nicków

2. na swoim poprzenim nicku ma kilka negatywów

3. większość cen dość atrakcyjna, ale np za poszukiwany przez mnie błotnik niski woła sobie 400zł :lol: gdy w serwisie kosztuje 150-160 :D

a moją propozycję urynkowienia ceny za używkę skomentował "to se kup w serwisie"

pogratulować :D

warto naprawdę sprawdzać ceny części w serwisie bo podobną sytuację miałem kilka lat temu jak szukałem spodniej części górnego błotnika, na allegro wołali 150-200zł za używki, a nowy u Smorawińskiego kupiłem za 99zł

Kupiłem u niego klamkę hamulca z czujnikiem stop za 70 zł. Czujnik uszkodzony, napiasał, że mogę odesłać i wymieni część ale mi już się nie chce. Jak ktoś pisze w ogłoszeniu, że część jest w idealnym stanie, a klamka jest podrapana z zepsutym czujnikiem to więcej po prostu nic od niego nie kupię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i przez to że Ci się nie chce (podejrzewam, że tak jak i większości) to takie pasożyty dalej egzystują ze swoim interesem i oszukują ludzi :cry:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to nie kanapa, to FOTEL bez narządzi... a może to jakiś komplet 2+1 albo coś bo raz pisze kanapa a raz fotel :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to nie kanapa, to FOTEL bez narządzi... a może to jakiś komplet 2+1 albo coś bo raz pisze kanapa a raz fotel :-D

Nie no w tej cenie to muszą być dwie.. dwa... fotele, kanapy :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie ciekawostka, w rowerach to nirma juz dawno, nie wiem dlaczego w moto tego nie robia jeszcze. Z takim siedzeniem jedyny mokry rów to ten do przejechania :-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To takie wyprzedzenie faktów.. susza w kraju Panie, a to zbiornik retencyjny, spokojnie można sie zlać w czasie podbramkowych sytuacji na drodze.. nic nie wycieknie :lol:

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uchwyt nawigacji Touratech

http://allegro.pl/to...5591311317.html

o! to! to! to! taką rzeźbę szukałbym do Drakara, spotkał ktoś coś takiego?

ale chyba to nie będzie pasować mimo że rama kokpitu w singlach F i G są takie same

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj Panie, nieźle ktoś się ceni

jak by co to mam takie same siedzenie, używane, ale za dużo mniejszą kasę... albo podmianę na jakiś inny kolor? ale biskupi odpada bo zarezerwowany dla Padre

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spray do łańcucha za jednego zylka

http://www.24mx.pl/s...campaign=262830

...właśnie sprawdziłem, niezła ściema. W jednej transakcji można kupić tylko jedną sztukę czyli z dostawą wychodzi 40 zł, super promocja :D

Edytowane przez LosTerenos

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Naprawdę myślałeś ze ci sprzedadzą smar za zeta?

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupiłem już u nich sporo rzeczy w BARDZO dobrej cenie, często mają naprawdę solidne przeceny. Myślałem, że tym razem chcą się pozbyć tego psika z magazynu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Spray do łańcucha za jednego zylka

http://www.24mx.pl/s...campaign=262830

...właśnie sprawdziłem, niezła ściema. W jednej transakcji można kupić tylko jedną sztukę czyli z dostawą wychodzi 40 zł, super promocja :D

Powiedz, że odbierzesz osobiście. ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spray do łańcucha za jednego zylka

http://www.24mx.pl/s...campaign=262830

...właśnie sprawdziłem, niezła ściema. W jednej transakcji można kupić tylko jedną sztukę czyli z dostawą wychodzi 40 zł, super promocja :D

ale możesz przecież go dołożyć do innego zamówienia - chyba o to chodzi, prawda?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak będę wew Wrocku za 3 tygodnie to się może odezwę ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×