Skocz do zawartości
tom7

Szukanie GS

Recommended Posts

Witam

Szanowni forumowicze

Jak pewnie zauważyliście od jakiegoś czasu poważnie rozglądam się za F650 GS rocznik 2000 w górę tak do 2004 max ( cena do 13000) może ktoś z Was chce pozbyć się swojego cacka lub zna kogoś kto chce, zależy mi na dobrym stanie technicznym i dobrze by było gdyby miał ABS oraz był zarejestrowany w Polsce najlepiej jak by był ze śląska lub z opcją transportu wiem że wymagania spore i pewnie trudno będzie coś znaleźć.

Obecnie najbardziej pasują mi dwie oferty :

opisywana motorek z Zawoji: http://moto.allegro.pl/bmw-f650-okazja- ... 31949.html

oraz z Bielska Białej niestety bez ABS : http://moto.allegro.pl/bmw-f-650-gs-pol ... 42074.html

Jeśli możecie jeszcze dorzucić jakieś swoje uwagi oprócz tego co zostało już napisane byłbym bardzo wdzięczny nie mam żadnego doświadczenia a to będzie praktycznie moje moto wiec wolałbym nie wdepnąć w jakąś minę ;-)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszukaj w dziale Nowości z Oto Moto, tam każdy wrzuca nowe motóry i wypowiadamy się na ich temat, czasami nie zostawiając suchego kabla na nich :)

Ja niestety odpadam, bo będę sprzedawał dopiero w przyszłym roku i nie mam ABS-u :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak dziękuje zaglądam tam cały czas w sumie ta pierwsza oferta by mnie zadowalała mam tylko obawy o to napisał Miko "prawy wahacz wygląda mi jakby miał dziare/wgniecienie od zgniecionego podnóżka pasażera, ale to paranoja chyba bo musiałaby być wymieniana cała tylna rama " dopytam o to jeszcze sprzedającego może to po prostu złe ujęcie .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie w Zawoji tylko Zawoni - to zupełnie inny koniec Polski :roll: . To coś w Bielsku mogę oglądnąć w realu, ale nie dziś :cry: - jak komuś bardzo zależy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak oczywiście chodzi o Zawonie przepraszam, ten w Bielsku jest aktualny pomoc do soboty bo facet wyjeżdża w niedziele jak wpłyną mi pieniądze do tego czasu pojadę go zobaczyć i jeśli biedzie ok moze kupie choć ten brak ABS inna sprawa ze nie mam doświadczenia ani porównania z moto z ABS i bez ale z tego co czytałem ABS się przydaje zwłaszcza początkującym jak ja. Szkoda ze nie można go zamontować w motorze jako opcję

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolejny znad morza, który przesiada się na DLkę :) a wydawałoby się, że tam takie fajne tereny są.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kolejny znad morza, który przesiada się na DLkę :) a wydawałoby się, że tam takie fajne tereny są.

Alik a czym ty piszesz :lol: ..............Szczecin nad morzem toż to 120 km do wody (morskiej) :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kolejny znad morza, który przesiada się na DLkę :) a wydawałoby się, że tam takie fajne tereny są.

Własnie, o kim piszesz Aliku? Chyba ten jod na łeb Ci siodł :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szczecin jest chyba portem morskim? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obaj macie racje do morza to z 20 km a portem morskim też jest ale może napiszecie coś co myślicie o motorku ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

E tam o motorach... ile można... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do tego z ostatniego linku, to ma przednią owiewkę z dakara, osłona kabli alternatora z wersji >2004, i malowane tłumiki. Chyba ostatnio jakaś moda na to :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak zgadza się tłumiki malowane spray a szyba z Dakara o osłonie kabli nie wiedziałem ale motor nie sprowadzany kupiony w Polsce tylko cena dosyć wysoka ;-( choć jeżeli stan jest rzeczywiście dobry może warto.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I był malowany albo jest obklejony jakąś folią (przebijają zarysy nalepek na zadupku).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Albo jest to po prostu złudzenie i efekt zdjęcia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Albo jest to po prostu złudzenie i efekt zdjęcia

Na pewno.. jak Vengosh pisze ze cos jest kombinowane.. to jest kombinowane, nawet ślepy widzi, że jest coś nie halo, albo fotoshop, albo niezły magik tam maczał pazury, dla mnie to wogóle magia - i do tego niebieski łancuch? :shock: :) Ale spoko jak Ci się podoba to łykaj póki w sprzedaży! :) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
i do tego niebieski łancuch? :shock: :) Ale spoko jak Ci się podoba to łykaj póki w sprzedaży! :lol: :beer:

Niebiański taki :)

Wygląda dobrze, jedz, zobacz, polataj jak dadzą

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×