Skocz do zawartości
Prezesu

Witajcie:)

Recommended Posts

Witajcie,

Mam na imię Tomek, jestem z Łodzi. Jak dotąd od 7 lat jeżdżę Simsonem:), ale przymierzam się do zakupu pierwszego poważnego moto. Wybór jak dotąd wypada na F650, szukam na razie w okolicach Łodzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nieźle. Z simsona na BMW. Jak Kopciuszek ;) :D Powodzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Simson enduro s51 ?? Dawno,dawno temu mojemu koledze tata takiego przywiózł z NRD ale to była maszyna! do dziś wspominam ją z sentymentem ;) ...witamy na naszym forum i poipieramy Twój kierunek rozwoju :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, dobry wybor.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc!

Z tego co pamiętam to Logan sprzedaje motocykl a on jest z Łodzi, poszukaj ogłoszenia w dziale Sprzedam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich i dziękuję za tak liczne przywitanie.

Simson enduro s51 ?? Dawno,dawno temu mojemu koledze tata takiego przywiózł z NRD ale to była maszyna! do dziś wspominam ją z sentymentem :D ...witamy na naszym forum i poipieramy Twój kierunek rozwoju :beer:

Mój akurat nie jest enduro, to taka bardziej standardowa wersja z nisko montowanym tłumikiem. Pomimo planów zakupu BMW Simson zostaje, to taki mały youngtimer ;) .

Czesc!

Z tego co pamiętam to Logan sprzedaje motocykl a on jest z Łodzi, poszukaj ogłoszenia w dziale Sprzedam.

Dzięki, już pisałem do Logana, zobaczymy co odpowie.

Tak generalnie to ciężko jest znaleźć coś w normalnym stanie, oczywiście nie zwiedzając połowy kraju. Na razie szukam głównie w łódzkim i mazowieckim i godnych zainteresowania ofert brak.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i stało się :lol:

Wczoraj zostałem posiadaczem białego F650 '95. Aktualnie aura nie sprzyja jeździe :D , ale po poprawie pogody będzie w ciągłym użytku. Aktualnie czeka mnie mały serwis, taki standard po zakupie: olej, świeczki itp. Tutaj będę musiał się trochę Was poradzić w tej sprawie, ale to już w innych tematach.

Pozdrawiam :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No to Prezesu masz takie samo białe F650 '95 jak ja.

Pozdr.

Witak, mam moto dokładnie jak to widniejące u Ciebie w awatarze.

Pozdrawiam bliźniaka :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No i stało się :P

Wczoraj zostałem posiadaczem białego F650 '95. Aktualnie aura nie sprzyja jeździe :D , ale po poprawie pogody będzie w ciągłym użytku. Aktualnie czeka mnie mały serwis, taki standard po zakupie: olej, świeczki itp. Tutaj będę musiał się trochę Was poradzić w tej sprawie, ale to już w innych tematach.

Pozdrawiam :)

Gratuluje zakupu!

Wchodz teraz na watek lodzkie utawki i trzeba bedzie sie spotkac ktorgos dnia. pozdro i szerokosci kolego :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×