Skocz do zawartości
Marcin

Szukając swojej drogi...

Recommended Posts

Witajcie,

Jestem Marcin, mieszkam w Rudzie Śląskiej. Świeżo po prawku, więc, jakby nie patrzeć, zielony w temacie jazdy motocyklem. Czekam na dokument i szukam. Obiłem się już o wiele motocykli, i nadal nie wiem co dla siebie wybrać. Choppery fajne, ale drogie :/ Ścigacza na pewno nie chcę. Wszystkie CB 500, ER 5 itp - oklepane i jakoś niebardzo.

W ostateczności zostałem przed dylematem - Yamaha XJ 600 albo BMW F650. Oba fajne. Mam 6 tyś odlozone i mysle, czy dorwe jakas F650 która bedzie w stanie w miare dobrym, zeby do konca tego sezonu cos pojezdzic.

Choc nie ukrywam, ze moto troche mnie przeraza. Spora moc i przyspieszenie a ja dosc malutki jestem (168cm) i tak do niej na styk.

Ogladam, szukam, porównuje i, jak na razie, bez rezultatów :)

Ale jestem dobrej myśli :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Obiektywnie patrząc XJta będzie lepsza do poruszania się raczej po płaskim twardym, f650 wjedzie tam gdzie XJ i dalej.

Chociaż można XJ i tutaj dojechać:

P1070223.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, wiem tylko

XJ to takie oklepane coś :) Beemka mnie jakoś bardziej kręci wyglądem. Ale ja już mam takie odchyły w kierunku 'innej' stylistyki - w garażu stare Twingo i Nissan Note - oba z dziwnymi oczami :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Tak, wiem tylko

XJ to takie oklepane coś :) Beemka mnie jakoś bardziej kręci wyglądem. Ale ja już mam takie odchyły w kierunku 'innej' stylistyki - w garażu stare Twingo i Nissan Note - oba z dziwnymi oczami :)

Jak miło usłyszeć, że jesteśmy "inni" :) :beer:

Spokojnie coś dla siebie znajdziesz w dobrym stanie, tak jak pisał Alik: F 650

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sprzedaj Twingo, zostaw jedną furę, a za pozostałą kasę kupisz już całkiem fajną beemkę!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:) oby jeździła, jeździła i jeździła… :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj i używaj, używaj czasem tankuj i dalej używaj :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki wszystkim za powitanie. Jak tylko odbiorę prawko z urzędu (to będzie dłuuuugie 2 tyg) to pojawię się na drodze. Ciekawe kto z tutejszej ekipy jest najbliżej :)

A poprzedni wlasciciel kupuje TDM :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, jak miło powitać kogoś z Górnego Śląska :) bo jakoś samotnie się tu czułem :) i to jeszcze imiennika :)) i jeżdżącego na tym samym moto (moja jest czerwona i rok starsza :) )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lewa...

A Reddysa znowu dawno nie było na forum i znowu musiał nawiedzić Przywitalnię i naklepać pińcet "lewych" postów :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lewa...

A Reddysa znowu dawno nie było na forum i znowu musiał nawiedzić Przywitalnię i naklepać pińcet "lewych" postów :lol:

Człowiek chce być kulturalny i mu się za to dostaje :lol:

Za kulturę :beer: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×