Skocz do zawartości
Snajper

Witam z Podkarpacia!

Recommended Posts

Miło mi zagościć na kolejnym motocyklowym forum.

Karol, Rzeszów i okolice, póki co śmigam na niemieckim dwusuwie a marzeniem jest przesiąść się na kolejny motocykl tej produkcji. Od jakiegoś czasu jestem fanem marki BMW, szczególnie starych bokserów i cegieł. Spotykam się często z dezaprobatą motocyklistów kiedy zachwycam się nad bawarską myślą techniczną, jakimś "urazem" do tej marki. przytaczaniem przykładów pękających Paraleverów czy kręceniem głową na myśl o bokserze. Mam nadzieję że tutaj z takim zjawiskiem się nie spotkam :beer:

Na kolejne wakacje mam plan kupić coś większego niż ETZ i w 4T, a czy będzie to niedrogi naked typu CB, NTV, ER-5 czy jakieś turystyczne enduro - okaże się.

F 650 podobało mi się od dawna a wiadomo że stara miłość nie rdzewieje :mrgreen: Tyle że parę lat temu zachwycałem się Scraverem a teraz nie wyobrażam sobie siebie na tej maszynie.

A teraz? Na maszynę pewnie z 5-6 tysięcy uskładam i celował będę w starsze wersje bo na tą z wtryskiem i bakiem pod siedzeniem pewnie funduszy nie będzie, druga sprawa że w większych pieniądzach można już boksera dostać a te dwa gary po boku są piękne widziane z miejsca kierowcy 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :lol:

Widzę, że poszukiwacz pasjonat z Ciebie

Jak to (nick-owy) snajper :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
dwusów z niemiec? chyba ETZ z DDR :lol:

Fabryki w Zschopau stoją teraz na terenie Niemiec choć faktycznie mój sprzęt wyjechał z DDR :beer: Poza tym często słyszę że jeżdżę niemiecką maszyną, albo że hitlerowską :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kiedys mialem siemsona skutera, eh co to byl za sprzet :lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Po sobie wiem, że 5-6k to mało. Na motka starczy, ale w warsztatach swoje odsiedzisz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj. Po sobie wiem, że 5-6k to mało. Na motka starczy, ale w warsztatach swoje odsiedzisz.

Czyli sugerujesz że wszystkie motocykle z roczników tak 1995-1997 których cena w ogłoszeniach waha się w tym przedziale cenowym to "padliny" w których trzeba pogrzebać i dołożyć żeby jeździły? Cóż, chyba w takim wypadku trzeba będzie się z planami F 650 pożegnać...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stan, cena, rocznik - to duży temat. Z jednej strony, to że coś co ma wiele lat i wiele przejechanych kilometrów sprawia, że prawdopodobieństwo miny jest duże. Z drugiej zaś nie można tego oderwać od użytkownika, warunków w jakich był używany i przechowywany oraz tego wszystkiego co nazwiemy historią. Widziałem mercedesa 1,5 rocznego z przebiegiem 360 000km - była jeszcze folia na siedzeniach, widziałem bmw z3 trzymiesięcznego z przebiegiem 1800km- po gruntownym myciu, suszeniu, praniu tapicerki wyglądał pięknie - jedyna wada to 2-3 dni był pod wodą. Była tu ( o ile dobrze pamiętam ) 800-setka około roku w bardzo atrakcyjnej cenie - jedyna wada to troszkę wcześniej była "roladą". Sam mam eFkę 650 z 1996r i nie jest pozbawiona wad. Są na niej ślady czasu i jest potencjalnie kilka rzeczy do zrobienia - nic pilnego, ale świadomy tego nie żałuję zakupu. Prawdą jest, że w naszym kraju jest więcej niemieckich aut od "dziadków" niż samych "dziadków" i starszych pań łącznie :lol: - trzeba uważać i być ostrożnym, ale nie można wykluczyć, że ktoś normalny i uczciwy chce sprzedać zadbany i uszanowany motocykl za stosunkowo dobrą kasę - choć już "kilka" lat będzie miał

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moj DL jest z UK, jak mowil sprzedawca kierowca to był emeryt, nie palący, jezdził tylko do kościoła i raz w miesiącu po emeryture :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
moj DL jest z UK, jak mowil sprzedawca kierowca to był emeryt, nie palący, jezdził tylko do kościoła i raz w miesiącu po emeryture :lol:

I założył wydech REMUS-a żeby słyszał jak zmienia biegi, bo już był po 80-tce i nie słyszał juz nawet własnych myśli :lol: :lol: ;) :beer:

I za to najbardziej mu Pawełek nasz forumowy najbardziej podziękował ;) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
moj DL jest z UK, jak mowil sprzedawca kierowca to był emeryt, nie palący, jezdził tylko do kościoła i raz w miesiącu po emeryture :lol:

I założył wydech REMUS-a żeby słyszał jak zmienia biegi, bo już był po 80-tce i nie słyszał juz nawet własnych myśli :lol: :lol: ;) :beer:

I za to najbardziej mu Pawełek nasz forumowy najbardziej podziękował ;) :beer:

Gdyby nie remus to bym go nie kupił :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×