Skocz do zawartości
marci75

sprzedam gmole i stelaże pod kufry do f 650 gs

Recommended Posts

ja w każdym razie zakupiłem jakiś czas temu razem z jolkarami stelaż do kufrów bocznych od tego pana i z czystym sumieniem mogę go polecić.

Jest to co prawda robota chałupnicza i musiałem coś tam dogiąć, coś odgiąć, coś przypiłować, ale za tę cenę wykonanie jest ok.

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
oczywiście dla przyjaciół z forum oferuję 10 % zniżki

Kto został juz Twoim forumowym "przyjacielem"? :mrgreen: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam te stelaże w Dakrze i na Ukrainie bardzo je sobie ceniłem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Peterek zrobiłeś te Crosso już kompatybilne z tymi stelażami? - w takiej opcji mogło by mnie to interesować

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez żadnych zmian sakwy dają się zamocować na stelażach. Należało by jednak wzmocnić dolne mocowanie, np. śruba z nakrętką motylkiem albo cuś innego co zapewni sztywne trzymanie i da się łatwo odpiąć :)

Zarzuciłem jednak te prace bo dla mnie zestaw z sakwami jest zbyt szeroki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak jak twoje kufry czy mniej ale i tak za szeroko?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sensie „zalegają" Ci te sakwy? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumiem, z wypowiedzi, że owe gmole i stelaże proponuje producent... Jestem zainteresowany gmolami do 650 gs 2003r. W zasadzie oprócz funkcji ochronnych mają mi służyć jako mocowanie do podnóżek dla dzieciaka, którego jeszcze przez conajmniej dwa sezony będę woził przed sobą (jestem przedsiębiorczy :) ). Nie wiem czy ogłoszenie aktualne dlatego ruszam temat i czekam na odpowiedź.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja byłbym zainteresowany gmolami górnymi - może zrobimy jakieś zamówienie zbiorcze :)

Edytowane przez waflo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możemy się dogadać, ja również jestem zainteresowany gmolami.

Tylko mam wrażenie, że są troszkę za cienkie. Koledzy i koleżanki czy ma ktoś gmole od w/w producenta - prosił bym o opinię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również jetem zainteresowany tymi gmolami. Nawiązał już ktoś kontakt z producentem? Widział już ktoś je??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja dołączam się do poprzedników, też zainteresowany byłbym gmolami :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Gadałem z gościem.

2. Przy zamówieniu trzech sztuk jest w stanie zrobić cenę 270zł już z wysyłką. I wysyłka nie musi być w jedno, wyznaczone miejsce.

3. wykonane są z rurki bezszwowej, ze stali hartowanej, malowane pistoletem jakąś farbą z domieszką kauczuku (?). Gość mówi, że "u siebie w moto ma takie gmole już trzeci rok i nic nie rdzewieją" :? . Malowanie proszkowe jest możliwe, ale trzeba by dopłacić (jeszcze nie wie ile). Co do średnicy rurki to ma zadzwonić w ciągu godziny z info. Jak będę wiedział to dopiszę.

4. może zrobimy listę kto jest chętny. Jak się uzbiera więcej osób to może coś jeszcze wynegocjujemy. Gość jest OK - więc myślę, że jest to możliwe :)

5. to co lista?

EDIT:

dostałem esemesa od sprzedającego:

"grubość ścianki to 2,2mm, średnica zewnętrzna 17,3mm"

Edytowane przez waflo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to może otworzę tę listę.

1. waflo

2. Rene

Edytowane przez waflo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta rurka wyglada ładnie (zrobiona na wzór Holana), ale jesli jest to zwykła rurka 18 (a zapewne jest), to raczej niewiele zda sie w ochronie przy konkretniejszej glebie, a i malowanie lepsze byłoby proszkowe :roll:

Holanowskie są robione z jakiegos supermegahiper :lol: stopu dzieki czemu tak mała srednica nie wpływa zbytnio na wytrzymałość, za to nie da się tego ot tak pospawać w razie peknięcia. :wacko:

A co do "rdzewienia" to co miał powiedzieć? :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej..

Może nie w temacie zakupu, ale jeśli chodzi o wytrzymałość stali - niech koleś wyśle gatunek stali z której wykonuje te stelaże.

Tak się składa że jedną z rzeczy którymi się zajmuję jest sprzedaż wyrobów stalowych:-)

I wtedy będę mógł odpowiedzieć Wam jak jest z wytrzymałością tego cuda..

Zastanawia mnie też co ma na myśli mówiąc że jest hartowana - ale to już szczegół..

Aby nie robić zamieszania - poniżej przeklejam listę chętnych:

1. waflo

2. Rene

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×