Skocz do zawartości
leff

Ubezpieczenia i zabezpieczenia antykradzieżowe

Recommended Posts

No i po wizycie agentki.

Nawet urodziwa czterdziestka, fotę zrobiłem - ale w pamięci :)

Przyjechała skasowała 684zł i pojechała

Okazało się że jeszcze jakaś dopłata była za kradzież z niestrzeżonych miejsc.

Ale za to dała naprawę na oryginalnych, nowych częściach i zniesiony wkład własny czyli zwracają 100% w razie draki.

Mygosia - pytałem o te enduro i crossy i spokojnie można w Allianz ubezpieczać tylko jak jeździsz w zawodach to musisz mieć dodatkowe ubezpieczenie bo standart wtedy nie działa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i po wizycie agentki.

Nawet urodziwa czterdziestka, fotę zrobiłem - ale w pamięci :)

Przyjechała skasowała 684zł i pojechała

Okazało się że jeszcze jakaś dopłata była za kradzież z niestrzeżonych miejsc.

Ale za to dała naprawę na oryginalnych, nowych częściach i zniesiony wkład własny czyli zwracają 100% w razie draki.

Tej, to taniej byś miał w klubie go-go i jeszcze by Tobie na rurze zatańcowała :-D

Edytowane przez bajer

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niejednego takie tańce na rurze więcej kosztowały ;)

Wolę rurę wydechową mojej BMki i spokojny sen :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pepsi - dzięki. Oferta brzmi nieźle.

Czy można kupić na pół roku, potem rozwiązac umowę,a potem znów tak samo?

;)

Aha - i czy trzeba mieć jakies autoryzowane zabezpieczenie?

:D

Edytowane przez mygosia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedno zabezpieczenie trzeba mieć, może być alarm, może być immobilaizer a co jeszcze to nie wiem.

Widzę że opcja 0,5 chodzi ci ciągle po głowie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pepsi - dzięki. Oferta brzmi nieźle.

Czy można kupić na pół roku, potem rozwiązac umowę,a potem znów tak samo?

;)

Aha - i czy trzeba mieć jakies autoryzowane zabezpieczenie?

:D

Można wziąć na 2 lub 4 raty i w okolicy upływu 6 miesięcy, wysłać pismo, że dziękujemy, ale już nie chcemy i wypowiadamy i nie będziemy płacić i prosimy o rozwiązanie. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jedno zabezpieczenie trzeba mieć, może być alarm, może być immobilaizer a co jeszcze to nie wiem.

Widzę że opcja 0,5 chodzi ci ciągle po głowie :)

Może być jeszcze mechaniczne odłączenie prądowe, montowane samemu :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jasne, tylko wrzuć od razu ze 3 kg plastiku, żeby dobrze rozerwało :-D i najlepiej z czujnikiem w siodle + oczywiście czytnik linii papilarnych w manetkach :-D

Z woja mam specjalność saper-snajper, to Ci pomogę :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaa no chyba że tak to wszystko wyjaśnia :)

Ja czekam na agentkę, ma dziś przyjechać.

Zobaczymy co to będzie.

To wrzuć potem foty :-D

Agentki ?? :)

i tego co będzie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

MeJustine - polecam ten wątek z bratniego forum

http://africatwin.co...read.php?t=6416

Bardzo fajnie sie potoczył, a ostateczne wnioski sa ciekawe :)

wlasnie na jego podtsaie zakupilam ulocka ;) zobaczymy jak sie spisze. 2 inne gadzety dokupie niebawem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak to już jest na tym świecie. Na placu gdzie mieści się kilkanaście firm i cały czas ktoś się kręci straciłem plastik z motocykla a kolega wszystkie zatyczki wentyli z samochodu.

Nie wierzę w to, że nikt tego nie widział. Podobnie w tej sytuacji jak można wyszarpać 300 kg i nie zwrócić na siebie uwagi. Przecież oni to musieli wlec. To mi się w głowie nie mieści.

Z drugiej strony "szacun" dla złodziei. To naprawdę trzeba się boga nie bać i mieć trochę siły w łapach.

w październiku zeszłego roku pod blokiem straciłem auto, a najlepsze w tej sytuacji jest to że mieszkam w bloku gdzie połowa mieszkańców to emeryci (z całym szacunkiem dla emerytów) przesiadujący 24h w oknach. ale jak była kradziez to jak zawsze nikt nic nie widział, A nawet jak Policja robiła rozeznanie, to wyszło prawie że mnie tam nikt nie zna :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nijak ma się stara eFka do GS'a, ale za tydzień będę nocował na Przełęczy Karkonoskiej, a to ledwie kilka km od Przesieki... Tam to nawet parkingu nie ma na dobre, nie chciałbym stracić moto w pierwszy dzień wakacji. Mam nadzieje, że te zbóje po górach nie chodzą ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobnie w tej sytuacji jak można wyszarpać 300 kg i nie zwrócić na siebie uwagi. Przecież oni to musieli wlec. To mi się w głowie nie mieści.

Z drugiej strony "szacun" dla złodziei. To naprawdę trzeba się boga nie bać i mieć trochę siły w łapach.

Urząd Gminy mieścił się na I pietrze, a posterunek policji na parterze. Wspólna klatka schodowa. Z Urzędu ukradli kwadratową kasę pancerną 800 kg !!! i nikt nic nie zauważył - była i znikła ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
w październiku zeszłego roku pod blokiem straciłem auto, a najlepsze w tej sytuacji jest to że mieszkam w bloku gdzie połowa mieszkańców to emeryci (z całym szacunkiem dla emerytów) przesiadujący 24h w oknach. ale jak była kradziez to jak zawsze nikt nic nie widział, A nawet jak Policja robiła rozeznanie, to wyszło prawie że mnie tam nikt nie zna :-D

Widzisz Norbi, bo w tych emerytach jest cały problem: patrzą 24h - darmowy monitoring, ale niestety z ich twardym dyskiem już nie najlepiej mają może ze 16 MB :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nijak ma się stara eFka do GS'a, ale za tydzień będę nocował na Przełęczy Karkonoskiej, a to ledwie kilka km od Przesieki... Tam to nawet parkingu nie ma na dobre, nie chciałbym stracić moto w pierwszy dzień wakacji. Mam nadzieje, że te zbóje po górach nie chodzą ;)

Rampus, zagadaj z Klodem, może Ci pożyczy zapięcie do koła, ma naprawdę solidne. Nie pamiętam firmy, ale jak zgubisz kluczyk, to musisz wezwać straż pożarną z nożycami hydraulicznymi :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zabezpieczenie jest, ostatnio dokupiłem kłódę atestowaną z zabezpieczeniem klasy 4 - kawał złomu. Ale jak tu chłopy wytargały dużego GS'a przez dziurę w płocie to eFkę na plecy i dla urozmaicenia czarnym szlakiem na dół ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no w sumie tak, na tych baranów nie ma zabezpieczenia :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiosna, zakupy, itp.... czas odświeżyć temat.

Gdzie jest najtańsze ubezpieczenie AC? Najchętniej wyłącznie od kradzieży. Coś się w tym temacie zmieniło, czy dalej niemożliwe?

Przed chwilą telefonicznie zapytałem o koszt AC i usłyszałem 12000. :o Dobrze, że siedziałem bo bym się przewrócił.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam bym się i na krześle przewrócił jakbym usłyszał taką cenę.

Może to jakieś full wypas z NW na 100bilionów i motocykl zastępczy tej samej marki i z takim samym wyposażeniem w 5 minut

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×