Skocz do zawartości
tomasz0803

Osłona przedniej lampy, kratka na klosz.

Recommended Posts

Dopisz się...może coś się w temacie ruszy...na wiosnę...2015.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do zainteresowanych!

Mam pięć sztuk osłon do DAKARA. Piszcie na priw z podaniem swojego maila, to wyślę zdjęcia ze sposobem montażu i tą drogą z każdym z Was dokończymy temat . Jeżeli pojawią się chętni z listy z tego wątku, to muszę Was uwzględnić według kolejności wpisów, ale poważnie zainteresowanych nie zostawię bez możliwości zakupu tylko przygotuję następne w ciągu kilku dni. Do GS'a mam przygotowane trzy szt. do dokończenia, dlatego też proszę zainteresowanych o kontakt tą samą drogą. Przygotowałem też pierwszą sztukę do 1200 gs. :cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam pięć sztuk osłon do DAKARA.

Do GS'a mam przygotowane trzy szt. do dokończenia,

A czym różni się osłona do Dakara od osłony do GSa? Czy może coś źle zrozumiałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mocowanie kratki?

Nie wnikajmy ;-)

wysłano z wodoszczelnego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wnikajmy ;-)

wysłano z wodoszczelnego

No właśnie wnikajmy. Jeżeli kolega oferuje kratki inne do Gs a inne do Dakara, to ja chcę wiedzieć jaka jest różnica. Bo różnica na mocowaniach to jest nie w modelach (Gs - Dakar), tylko w rocznikach (do 2003 i od 2004). Chyba że jest to chwyt marketingowy i te "Dakarowe" są droższe, albo mocniejsze bo "terenowe".

Ja nie pytam, bo mi się nudzi i chcę komuś podokuczać, ja chcę rzetelnej informacji. Bo jeżeli moja kratka jet nie dakarowa, to ją wymieniam

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niech się " producent " wypowie różnica jest w mocowaniu do czachy z tego co widziałem GS do srob od szyby a Dakar do czachy pod szyba

Edytowane przez FALCON

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niech się " producent " wypowie różnica jest w mocowaniu do czachy z tego co widziałem GS do srob od szyby a Dakar do czachy pod szyba

Widzę, że "producent" dostał wskazówki - teraz pewnie odpowie, że GS do szyby, a Dakar pod szybą :lol:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo to jest produkcja na licencji i w kooperacji :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daj mi Zwierzu swój adres email na priv, wyślę zdjęcia swojego Dakara i FALCONOWEGO GS'a.

FALCON widział FALCON wie :cool: . Osłonę do GS'a można montować do Dakara.Moja dakarowa ma mocowania pod dakarową szybą, bo tak sobie wymyśliłem :drinkbeer: .Cena ta sama dla wszystkich F650, Gs i dakar.(60PLN)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No nie możesz tu wstawic?

Nie!

To jest do GS'a, a nie forum ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie!

To jest do GS'a, a nie forum ;)

Uuuuuuuu... myślałem że forum jest kompatybilne....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×