Skocz do zawartości
Maniek

Powitanie ze Skierniewic

Recommended Posts

Witam

Taki oto ciag przyczynowo skutkowy:

tato tato ja chce moto->prawko->x lat pozniej -> 30 na karku-> postanowienie kupuje moto->net net net->turystyk-> bmw ->forum f650gs-> Głos Północy rzekł: przywitaj sie na forum->wiec jestem ....hołk.

gs650 na start, taki jest plan, kasa na to niewilka ok 10k. przeznaczenie dojazd do pracy ok 100km dziennie plus wypady weekndowe.

pozdr

Maniek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tato kup mi rower po co ci rower jak dorosniesz kupie ci motorwer.... tato doroslem kup mi motorower , no co ty taki wielki chlopak na motorowerku , poczekaj chwilke kupie ci motocykl ;) .....witaj w klubie i staraj sie przybyć na zlot :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitano ® Mańka :)

Kiedyś znałem śliczną pannę ze Skierniewic. Miała na imię Ania i mieszkała na Kozietulskiego. Do Skierniewic mam więc pewien sentyment. :roll: :wub:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitano ® Mańka :)

Kiedyś znałem śliczną pannę ze Skierniewic. Miała na imię Ania i mieszkała na Kozietulskiego. Do Skierniewic mam więc pewien sentyment. :roll: :wub:

Lefku ale to już było i nie wróci więcej :) cześć Maniek. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lefku ale to już było i nie wróci więcej :) cześć Maniek. :)

Stąd mam podejrzenia, że powstanie długiego, szarego papieru toaletowego zostało zainspirowane przez życie.

Poza tym, to ja nie wiem, czy chciałbym powrotu niewiasty starszej o dwadzieścia kilka lat, a w tym wypadku akurat wiem, że na pewno nie chcę. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Powitano ® Mańka :)

Kiedyś znałem śliczną pannę ze Skierniewic. Miała na imię Ania i mieszkała na Kozietulskiego. Do Skierniewic mam więc pewien sentyment. :roll: :wub:

Leff, Ty jesteś jak Stavros z "Testosteronu", wszędzie rozsiewasz małe Leff-ki :mrgreen:

Edytowane przez bajer
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Leff, Ty jesteś jak Stavros z "Testosteronu", wszędzie rozsiewasz małe Leff-ki :mrgreen:

Mam nadzieję, że nie...:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam nadzieję, że nie... :)

Aaaa, klient bogatszy używa oponek ;-)

gumki.jpg?1261648101

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co wy mi tu siostro! Z gumą do ludzi? :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×