Skocz do zawartości
alik

Warsztat motocyklowy i salon w Gdyni - tanio

Recommended Posts

Marzyłeś kiedyś o otwarciu jakiegoś biznesu motocyklowego? Teraz jest szansa - w Gdyni, za całkiem rozsądne pieniądze, można przejąć salon motocyklowy. Sprawdź szczegóły.

Miejscówka znajduje się w Gdyni (Mały Kack) przy ul. Wielkopolskiej, czyli przy trasie przelotowej prowadzącej do Obwodnicy Trójmiasta. Istnieje możliwość nabycia lokalu wraz z kompletnym wyposażeniem salonu motocyklowego - meblami, sprzętem oraz wyposażeniem serwisu. Lokal składa się z sali sprzedaży o powierzchni 133 m2, pomieszczenia biurowego 12 m2, magazynu ok. 15 m2, pomieszczenia socjalnego z wc około 6 m2, oraz pomieszczenia serwisowego około 54 m2z pełnym wyposażeniem - posadzka wyłożona kaflami, separator olejowy, wyciągi spalin itp. (spełnia wszelkie normy i standardy). Ogrzewanie elektryczne nawiewowe, alarm. Ogrodzony teren wokół budynku ma powierzchnię ok. 2 000 m2. Wygodny i dość spory parking przed budynkiem. Cena765 000 zł plus VAT.

Zainteresowani więcej szczegółów znajdą tutaj - link

salon_big.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

gdzie ja mam drobne...

Wydaje mi się że dzierżawa 3000pln plus 750Kzł to sporo, ale jak to zwykle bywa - życie zweryfikuje tą cenę..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ceny wywoławcze ;) chyba bez motków co na zdjęciach ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

80% ceny, to historia (nie wiem: dobra czy zła) i lokalizacja, ale bez gruntu...za te piniondze :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tanio kupić drogo sprzedać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

765 tys netto to nie powiem aby bylo tanio do tego jeszcze 3 tys co miesiac za dzierzawe :geek:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik wpierw szukasz EFKI, teraz hurtowo salon, co Ty kombinujesz ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik emigrujesz nad morze? Daj spokój, tam jedno miasto na trzy dzialą ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to zostaję na starych śmieciach ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

2000 zł żona płaciła za wynajem 40m2 gdzie miała sklep z odzieżą dziecięca wiec te 3000 zł za taki metraż to pikuś

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

te 3000 to jest koszt dzierżawy samego gruntu przy umowie na 20ścia lat !!! co stoi na gruncie to już Twoja broszka..

Dla przykładu - w piątek rozmawiałem nt przejęcia firmy z halą 350m kw, dużym placem etc odległość 8km od Gdańska w DOSKONALE skomunikowanym punkcie - 3300zł dzierżawy za ziemię i halę - i jest to cały koszt - bez 725tyś zł.

Jak za takie pieniądze to punkt o mieszanych opiniach od motocyklistów (tylko kilku pracowników wiedziało tam co robi) jest raczej słabą inwestycją, ale wiadomo - łatwo się ocenia czyjeś..

Gdybym miał tą bańke luźnej gotówki brałbym.. ale na bank nie to miejsce.. nie ten punkt.. nie w tych pieniążkach..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik emigrujesz nad morze? Daj spokój, tam jedno miasto na trzy dzialą ;)

Malo tego nieopodal jest jeszcze "Trojmiasto kaszubskie" :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł - Pan Pikuś wygląda jak Pani Pikuś :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×