Skocz do zawartości
ADAM78

Prośba o ocenę

Recommended Posts

Cześć,

Uprzedzam - przywitalnię zaliczyłem :-P

Mam gorącą prośbę - czytałem już wszystkie wpisy na forum, które dotyczyły pytania o ocenę stanu technicznego motocykla , na podstawie kliku fotek.

Nie ukrywam jednak, że laikowi ( za takiego w sprawach motocykli BMW póki co się uważam ), ciężko samemu dokonać takiej oceny, mając nawet wspomniany bagaż komentarzy w głowie.

Poniżej zamieszczam linki do dwóch motocykli F 650 GS.

Jeśli ktoś z bardziej doświadczonych forumowiczów mógłby na nie zerknąć i napisać króką ocenę, będę zobowiązany.

http://otomoto.pl/bmw-gs-f650-gs-abs-f650gs-f-650-gs-M2723946.html

http://otomoto.pl/bmw-gs-f-650-gs-serwisowany-M2982525.html

Pozdrawiam

Adam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ten zolty z k&k wisi bardzo dlugo, chyba od wakacji. Handlarza znam bo kupilem od niego DL.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten żółty wygląda całkiem ciekawie :-) ABS, mały przebieg jak na ten rocznik :?: musiałbyś go oblukać na żywo jak faktycznie wygląda zużycie.

Pierwsze co, to poproś sprzedawcę o VIN i sprawdź u dilera :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeszcze jedno, k&k podaje przebieg z licznika tyle ze wszystkie motocykle sa z UK wiec trzeba pomnozyc przez 1.6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten srebrny też nie budzi zastrzeżeń wizualnych tylko ma ubogie wyposażenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Generalnie w większości postów na forum załączone linki do motocykli są już tak stare, że się nie wyświetlają.

W związku z tym, gdy ktoś pisze, że np. manetki nie są oryginalne lub brakuje jakiegoś małego plastiku, to takiego wpisu nijak nie mogę zweryfikować, czytaj wyciągnąć odpowienich wniosków.

Trzeba byłoby mieć kilkanaście fotek motocykla modelowego z danego rocznika:)

A może zapytam w drugą stronę - może wiecie/znacie kogoś , kto sprzedaje taki motocykl rok 2000-2003, cena adekwatna do jakości ale nie zdzierstwo?

Poza tym nic tak mnie nie zastanawia w tym motocyklu, jak to, czy mój wzrost 183 cm i 100 kg wagi nie spowodują, że na motocyklu będę się czuł jak na komarze i także samo szybko będę się nim przemieszczał :mrgreen:

No ale czytając wypowiedzi na tym forum, powinienem być względnie spokojny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

(...)Poza tym nic tak mnie nie zastanawia w tym motocyklu, jak to, czy mój wzrost 183 cm i 100 kg wagi nie spowodują, że na motocyklu będę się czuł jak na komarze i także samo szybko będę się nim przemieszczał :mrgreen:(...)

Spokojnie - mam niemal ten sam wzrost i tą samą wagę..

Motocykl jest mniejszy od komara i nie musisz się obawiać że rozpędzisz się do tak zawrotnych prędkości osiąganych przez Rometa..

Przy naszej posturze GS wygląda jakbyśmy zabrali dziecku hulajnogę i przymocowali do niej siodło - małe toto takie, delikatne, kółka cieniutkie, lekkie tak że we 2 osoby można to diabelstwo przestawiać jak się chce..

:D:D:D:D

Takie przynajmniej odniosłem wrażenie po dzisiejszej przymiarce:-)

Moja żona za to stwierdziła że motocykl jest duży, wielki, ledwo dosięgam do ziemi, wywyższam się i wogóle super...

Wychodzi na to że maszyne wybrałem odpowiednio, tylko przyzwyczajenia z cruisera mi zostały..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poczekaj i obserwuj Sprzedam - dorzućw dziale kupię swoje ogłoszenie i coś się trafi.

ostatnio sporo maszyn forumowe chopaki sprzedawali....

no i powodzenia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chlopaki sprzedają żeby dziewczyny miały na czym jeżdzić :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ponieważ jak wszem j wobec wiadomo GS to damski motocykl ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ponieważ jak wszem j wobec wiadomo GS to damski motocykl ;)

A GS, to skrót od "Graetchen Strassenmaschine". :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A GS, to skrót od "Graetchen Strassenmaschine". :D

:-D :-D :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Adam, wracajac do Twoich watpliwosci a propos komarka.

GS to fajna maszyna. Nie bedzie za slaba ani za mocna. Moze jedynie bedziesz musial dopasowac nieco zawieszenie do swoich "mozliwosci". Wymienic sprezyny na mocniejsze, zastosowac inne kosci (laczniki) wahacza. W koncu trudno dogodzic wszystkim i drobnej kobiecie i roslemu facetowi jednym motocyklem. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaczynm myślec, czy nie wrócic do pomysłu z 850R lub dozbierac kilka groszy i kupic 1150 GS....

W każdym żarcie jest ziranko prawdy 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Singiel jest także dość prostu w naprawie a boxery mogą oznaczać wydatki. Szukaj singla i będziesz zadowolony. Ludzie jeżdżą i nie narzekają.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×