Skocz do zawartości

Recommended Posts

A więc... jak w temacie :)

hej, hej!

Czaję się tu już od jakiegoś czasu, ale Ktoś mnie niedawno przycisnął wirtualnie do gleby i zainsynuował, że się nieelegancko nie przywitałam, albo elegancko nieprzywitałam :) No cóż, wkraczając w grono posiadaczy BMW chyba będę musiała nauczyć się odpowiednich manier... [choć mój rumak akurat mało ma z germańskiej mańki, jego usposobienie jest raczej włoskie, czyż nie? ;) ]

a więc... nie jeżdżę na nieBMW od 4-ch miesięcy i... paru dni... Na razie się jakoś trzymam...

Poprzedni sezon był całkiem wyciągnięty w czasie, więc udało mi się zrobić jeszcze parę rundek po okolicy, więcej czasu spędzam jednak - jak na razie - tocząc zapoznawcze dyskusje ze Stonką i przyglądając się jej anatomii. Dostała ode mnie kilka małych prezentów, tak, żeby nasza przyjaźń zacieśniła się jeszcze przed pełnią sezonu :)

Może tyle wystarczy :)

witajcie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Śląsk się rozrasta ;) Hello :]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ooo!

Cześć Wilczyco ;)

Dobrze Cię tutaj widzieć. Wstaw ten fajny tutek o lagach :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:) witajcie znajomi i nieznajomi!

mygosiu, co się stało (tam) to się już nie..stanie (tu) raczej ;) potoczyło się własnym życiem ;) łożyska leżą już obok zmrożonych malinek? :)

a tak z moich zainteresowań - poszukuję wszelkich różnic między F 650 a F 650 ST - nie wiem, czy taki wątek gdzieś tu jest zagnieżdżony? Jest parę rzucających się w oczy różnic typu: rozmiar przedniego koła, budowa owiewek przednich, kierownica... wykryłam też adapter w tylnym zawieszeniu - zmniejszacz skoku... Może ktoś z Was zrobił swego czasu dogłębne śledztwo w tej materii?

pozdosy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łożyska w zamrażarce, redds żurawinowy w lodówce ;)

ST jest ponoć niższe, niż zwykła eFka. Dla mnie sprawą nie do przeskoczenia było małe kółko z przodu - dlatego oglądałam się za eFką i dlatego m.in. spodobał mi KaTMen - bo ma 21 cali - tak jak moja stara hondzina :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

taaa... ja miałam 18... teraz mam 19... Ale dakarowe wersje mają 21. Jak mi nie wystarczy 19, to wymienię zawieszenie [tak starannie wyremontowane?] ;) albo motura? Muszę popraktykować, na razie nie próbowałam przeskakiwać przez przednie kółko, więc się nie uprzedzam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitano ® Wilczycę. :)

Coś mi się wydaje, że czytałem gdzieś o tych lagach, co je tak skrzętnie naprawiałaś. Tylko gdzie to było...? Chyba nie pamiętam, ale i tak uszykuję coś do jedzenia, gdy ty będziesz grzebać przy 2oo. :D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×