Skocz do zawartości
mehow

[S] Wiązka elektryczna, instalacja F650GS single

Recommended Posts

BMW F650GS/Dakar. Pochodzi z rocznika 2003 z przebiegiem ~23000 km, Wersja ABS, razem z podstawką skrzynki elektrycznej, połączeniem do zegarów, złączkami i bezpiecznikami, stan bardzo dobry. Data produkcji i oznaczenia widoczne na fotkach.

pa150612.jpg

pa150633.jpg

pa150608.jpg

Więcej fotek:

http://www.speedysha...y_folder_2_.rar

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może się skusisz Vengosh? ;) Jaka cena?

Czy soczek jest w gratisie?

Edytowane przez alik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik, ściągałem ją dla siebie z niemieckiego jebaja, z zamiarem dołożenia abs'u do dakara, ale w końcu doszedłem do wniosku, że za dużo waży, za każdym razem trzeba włączać wjeżdżając w teren, no i trzeba ćwiczyć skilla, a nie wspierać się takimi wynalazkami :twisted:

Teraz jak patrze, to ceny są od 50E za jakiegoś "ogryzka" do 200E :o. Cena do ustalenia.

Soczek jest nieodłączną częścią zestawu, oczywiście jeśli go chcecie ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisz PW do Vengosha z propozycja. Mysle ze warto pomyslec o ile cena bedzie atrakcyjna. Zamiast łatac ma gotowca. Vengosha moto ma ABS. Moze wstepna rezerwacja zanim vengosh wygrzebie sie z malego cichego? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

First of all - CENA! Przyznam się, że ostatnia f-ra za tulejki do wahacza mnie zabiła :-( . Nie znam się na elektryce ale jeżeli jak twierdzili co niektórzy miałem krzesło elektryczne w motku to faktycznie warto zainwestować w nowe kable. Alik, a co będzie z podłączeniem mojego alarmu do nowej instalki? Przyznam się szczerze, że chciałbym go zatrzymać :-?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alarm podłączą Ci z powrotem do nowej wiązki i zrobią, to profesjonalnie żeby nie było zagrożenia zwarciem, spaleniem itp.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik, a co będzie z podłączeniem mojego alarmu do nowej instalki? Przyznam się szczerze, że chciałbym go zatrzymać :?

Pewnie Alik profesjonalnie odpowie, ale ja bym pomyślał tak: instalację alarmową wmontuje się w nową wiązkę - jak będzie na wierzchu to można to zrobić naprawdę porządnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Do alarmu jest pełna instrukcja włącznie z tym co, gdzie wlutować. No i mamy starą instalację na wzór, więc z założeniem nie w powinno być problemu.

Pogadajcie z mehowem. Może warto?

PS. Jeszcze tulejki do kół, ale to myślę, że ze spokojem damy radę zmieścić się w budżecie. Dorabiać z nierdzewki czy czegoś takiego?

Potrzebna nam jeszcze obejma i uszczelka do wydechu: 18122345848 Clamp (ok. 90 PLN) i uszczelka 18112343587 (ok. 30 PLN).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vengosh... ale przyjedziesz mimo wszystko na Rajd Pałuk? :)

P.S. Ja bym ta instalacje brał jak juz tak daleko poczynione sa prace renowacyjne, wszystko kwestią ceny.. ;) oczywiście mam nadzieję, że mehow dla tak zasłuzonego forumowicza, z takimi problemami miedzysezonowymi sprzeda tą instalacje po kosztach, bo jemu i tak sie nie przyda, a i będziemy na niego bardziej przychylnym okiem patrzyli na Rajdzie Pałuk - pomożemy nawet jak sie zakopie :-P :lol: :beer:

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vengosh, priv poszedł.

Z montażem nie powinno być kłopotu. Jak przeglądałem swoją, to najwięcej czasu zajęło mi przełożenie wiązki do tej skrzynki przy główce ramy i ustawienie tak, aby przylegała do ramy i nie wadziła z airboxem. Tu wystarczy przełożyć razem z tą podstawką. Poza tym baler rozkręcił całe moto, więc dla niego to pewnie pikuś :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik dorób te tuleje tak aby były dobre ;-), nie znam się na tym, po urlopie mam tyle spraw, że ja pie..ole :evil:, dziś muszę ruszyć do Krakowa, a jestem jeszcze w Toruniu (to się wyżaliłem). Co do nowej wiązki mam jeszcze pytanie, jak będzie się miała ta instalka do mojej zajebistej przedniej i tylnej lampy, trzeba będzie znowu jakieś kabelki ciąć?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik dorób te tuleje tak aby były dobre ;-), nie znam się na tym, po urlopie mam tyle spraw, że ja pie..ole :evil:, dziś muszę ruszyć do Krakowa, a jestem jeszcze w Toruniu (to się wyżaliłem). Co do nowej wiązki mam jeszcze pytanie, jak będzie się miała ta instalka do mojej zajebistej przedniej i tylnej lampy, trzeba będzie znowu jakieś kabelki ciąć?

Jak na moje oko to nie widzę potrzeby zmiany instalacji.

Ta w/w po dolutowaniu wszystkiego będzie tak samo wyglądać.

Przetarć i nadpaleń w starej instalacji nie zauważyłem.

No i dla mnie to bez znaczenia jaką włożę i tak muszę lutować i zrobić porządek z kablami przy ramie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dorobie, ale wymiary nowych elementow musze gdzies poszukac. Stare sa... Nie do konca wymiarowe powiedzmy.

A co do instalacji. Nowa będzie miala kable o 3 lata mlodsze. A kable od lampek mozna polutowac na nowo, skoro jest wzór to mozna sciagac z niego. Ale nic na sile.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×