Skocz do zawartości
tejk

Zaklepany F650GS z Wawy pomoc w inspekcji przed transakcją

Recommended Posts

Chłopaki:

ADAM'ie78 - Twoje oceny są mocno wyrysowane - Ty znasz Tejk'a ? - coś Ci zrobił ???

Tejk - nie musisz się tłumaczyć - jako zarejestrowany na tym forum masz prawo prosić o poradę czy pomoc - tak jak każdy inny - choć czasem przy naszej dużej życzliwości nie zawsze jesteśmy w stanie być do dyspozycji.

Proponuję życzliwe "re" i zakończenie tego napięcia. Umówcie się na piwo przy okazji oglądania motka ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panie (wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszego waszego święta) :)) i Panowie dajmy spokój, zobaczymy jak będzie, jeśli w sobotę znajdą się chętne osoby do pomocy w oględzinach to będę wdzięczny. :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ja nikogo nie oceniam - oceniam tylko sposób działania Tejka.

Tejk zablokował mi kupno jednego moto właśnie swoim "zaklepaniem", oczywiście skoro był pierwszy to nie protestowałem, bo po co.

Po czym okazało się , że u gościa nawet nie był, może dalej jedzie nie wiem :-P

Czytając zatem teraz, że znowu coś gdzieś zaklepał, mogę chyba wypoiwedzieć się, że jest to niepoważne.

A jeśli nie mogę i to co piszę wydaje się komuś krzywdzące, to proszę administratora by mnie z tego forum usunął :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przebiłem się przez cały temat :)

W sumie to nie dziwię się Adam78`owi, że czuję urazę do Tejka :)

I faktycznie jeżeli tak kolega rezerwuje motocykle a później nie jeździ ich oglądać to się można wkurzyć.

Jeżeli chodzi o sam moto to nie dziwię się. Ja już bym sobie odpuścił

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tejk ja tam nikomu źle nie życzę - z resztą do tej pory mnie jeszcze nic nie "podrezerwowałeś" ;) powiem tylko, że historia jest bardzo ciekawa, a jeśli wszystko pójdzie tak jak piszesz, po gentelmeńsku po każdej ze stron to tylko się cieszyć, że świat jeszcze nie całkiem zszedł na psy ... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nawet nie jest kwestia mojej urazy tylko szkoda psuść komuś transakcję takimi obietnicami bez pokrycia.

Piszę tu raczej ku przestrodze.

Ja moto kupię tak czy siak - chyba że Tejk poblokuje wszystkie :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ja nikogo nie oceniam - oceniam tylko sposób działania Tejka.

Tejk zablokował mi kupno jednego moto właśnie swoim "zaklepaniem", oczywiście skoro był pierwszy to nie protestowałem, bo po co.

Po czym okazało się , że u gościa nawet nie był, może dalej jedzie nie wiem :-P

Czytając zatem teraz, że znowu coś gdzieś zaklepał, mogę chyba wypoiwedzieć się, że jest to niepoważne.

A jeśli nie mogę i to co piszę wydaje się komuś krzywdzące, to proszę administratora by mnie z tego forum usunął :mrgreen:

Adam czy Tobie chodzi o tego czerwonego diabełka Szynki co we Wrocku stał ?

Kolego ja umówiłem się z Szynka że Paweł administrator z wrocka go obluka da mi cynę i wtedy będzie lub nie będzie wyjazd.

Ale Paweł tego nie zrobił.

Sam Szynka się nie spiął z tego powodu i tak mu na dobre wyszło bo moto poszło. :)

Adam78 przecież mogłeś go kupować zanim się sprzedał stał ostatni tydzień na Allegro.

Miało być pięknie a wyszło jak zawsze.

Trzeba było wątku nie zakładać, dyskutowalibyście na inne ciekawsze tematy.

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki dajcie sobie po razie... :D kupcie ten motocykl wspólnie i będzie ok :lol: żeby on chociaz był wart tego co wypisujecie.. :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale o czym Ty mówisz - przecież nie chodzi o to , że ja go nie kupiłem, tylko o to , że Ty go zablokowałeś w celu kupna, później nawet go nie oglądając.

I teraz robisz podobnie. Może warto się zastanowić...

A ja go nie kupiłem z innego powodu, o którym infomowałem Szynkę jeszcze w momenice, gdy moto było zablokowane przez Ciebie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki - taka prośba - sprawa jest niewątpliwie bardzo ważna dla Was, ale może ( bardzo bym prosił ) wyjaśnijcie sobie wszystko poprzez PW ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Admin zamknij temat bo się z tego zrobił off topic.

Ja za stary jestem na takie durne potyczki.

Miałem inne intencje, wyszła kicha.

Kto chce pomóc bardzo dziękuję, reszcie też dziękuję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uuułaaa ale się porobiło - prawie jak w mięsnym za komuny :shock: (starsi pamiętają, młodsi poczytać w podręcznikach historii) ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki - ciesze się, że sobie tak dyskutujecie - mimo wszystko przynajmniej zostanie wyjaśnione to, co każdy z nas podskórnie gdzieś czuł. Może dalsza dyskusję nad klepaniem przełóżcie na priva, tematu nie zamykajmy, bo jeszcze się może rozwinie jak motor zostanie obejrzany przez zwartą i gotową ekipę. ;)

A więc peace, and love i Dzień Kobiet. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeczytałem cały temat i dziwię się dlaczego radzicie (nie wszyscy) aby kolega odpuścił sobie moto tylko z powodu tego, że jest u mechanika?! Może gościu sprzedający jest uczciwy i chce sprzedać moto gotowe do jazdy. A nie takie w którym po zapłaceniu 10 tys. trzeba jeszcze 2 tys włożyć, na miejscu tejka wolałbym kupić moto po uczciwym serwisie i wiedzieć co zostało zrobione niż kupować "piękna" maszynę przy której za nim zacznę jeździć muszę podłubać? Ja też kupiłem moją obecną Kawę od mechanika i wiem że jest mechanicznie ok a że jest wizualnie trochę zmęczona to mi nie przeszkadza. Tejk kupuj moto:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale te GS-y mają branie! Może inwestycja w moje moto w tym sezonie jeszcze mi się kiedyś zwróci :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale te GS-y mają branie! Może inwestycja w moje moto w tym sezonie jeszcze mi się kiedyś zwróci :lol:

Mam nadzieję, że teraz z 5 lat pojeździsz - tak więc rezerwuję na rok 2017 :lol: :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na prośbę Jerry'ego otwieram temat. Chodzi o rezultat oględzin.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na prośbę Jerry'ego otwieram temat. Chodzi o rezultat oględzin.

Tak - poprosiłem tych co mają moc zamknąć i otworzyć wątek z wiarą i nadzieją, że dalsze wpisy służyć będą temu co jest zawarte w temacie, a więc pomocy przy oględzinach i kupnie motka. Mam nadzieję, że wątki osobiste to już przeszłość.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekaw jestem wyniku oględzin ... pimp my bike by "szpachla" czy uczciwa sprzedająca persona ;>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panie i Panowie, jeszcze raz dziękuję wszystkim za oferowaną pomoc i także tym z mocniejszymi słowami krytyki.

Z powodów osobistych sprawa zakupu w ciągu ostatnich 24 h zmieniła się.

Zakup GS niestety muszę odłożyć na inny termin, bynajmniej nie teraz.

Jeszcze raz dziękuję i przepraszam za zamieszanie.

Oczywiście poinformowałem i przeprosiłem sprzedającego o zaistniałej sytuacji (sprawa dla mnie mocno nie przyjemna, dla sprzedającego komiczna).

Powiedziałem sprzedającemu, że podam informację na forum o odblokowaniu przeze mnie zakupu motocykla.

Chętni się znajdą choćby z tego forum.

Sprzedający będzie kontaktował się z innymi, którzy do niego dzwonili po moim pierwszym telefonie.

Motocykl jest dalej na sprzedaż.

Adam78 i Kastankas dzwońcie telefon jest na ostatnim zdjęciu z pierwszej strony.

Kto jest zdecydowany niech dzwoni i kupuje.

Póki co cała sprawa z zakupem moto nikomu na złe nie wyszła, ponieważ motocykl i tak jest dostępny dopiero od jutra dla kupujących.

Mi pozostaje wstyd i mała trauma, cóż takie życie.

Wszystkich gorąco pozdrawiam.

Edytowane przez tejk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

naklejeczki przynajmniej nowe :-) To czarne to wyklejony środkowy panel nibybaku. Mojajustyna jest w Cannes

JaJustyna chyba... ;) "Moja", to jest Gosia - Mygosia. :lol:

Edytowane przez leff

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Adam78 i Kastankas dzwońcie telefon jest na ostatnim zdjęciu z pierwszej strony.

Dzięki za info, ale ja na razie nastawiam się na oględziny zupełnie innego egzemplarza, dopiero po tym fakcie okaże się czy szukam dalej, czy... ;) A poza tym ja się nie spieszę :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×