Skocz do zawartości
DanielPN

A może naszywki klubowe sobie zamówimy?

naszywka/naklejka  

23 głosów

  1. 1. naszywka/naklejka

    • 1.
      0
    • 2.
      1
    • 3.
      4
    • 4.
      0
    • 5.
      0
    • 6.
      1
    • 7.
      12
    • 8.
      2
    • 9.
      2
    • 10.
      1


Recommended Posts

dobrze, że do zlotu w Ostrowie mamy jeszcze czasu... :lol:

to nie musi być logo forumowe, być może trzeba będzie to dogadać jak sie spotkamy ale chociażby na zlot zrobić pamiątkową naszywke/naklejke/koszulke to byłoby fajnie.

Czy jest tu ktos na forum chetny do podjecia sie "produkcji" tego? zalatwienia aby jakaś firma to zrobiła jak juz bedzie gotowe?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak tam sprawy się mają, bo widzę że temat ucichł? chyba, że to cisza przed burzą :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie prowokuj waść :D

wiele osób podało pomysły, jeszcze wiecej ich zostało obalonych i sie zniechęcili :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a mógłby ktoś kto sie na tym zna powklejać wszystkie propozycje np do Picasaweb tak aby wszystko naraz można by zobaczyć? może bedzie wtedy jaśniejszy wgląd i łatwiej bedzie ustalić co i jak ? bo lipiec juz zaraz.. a w sierpniu musza już być wydrukowane/haftowane

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wepchałem na serwer, jak bedą kolejne propozycje bede dorzucał - jak się wyklaruje do 3,4 propozycji to możemy zrobić ankiete - ja zdania na razie zupełnie niemam :? więc siedze cicho :twisted:

....chociaż - naszywka wydaje mi się powinna być okręgiem, owalem (względy technologiczne) naklejka już obojętnie, poza tym powtórze: klubem nie jesteśmy tylko sympatykami spotykającymi się na forum dlatego jestem za po prostu "f650gs.pl" bez "klub", "Polska" etc. - logo bmw bardzo wskazane

1.

1.jpg

2.

2.jpg

3.

3.jpg

4.

4.jpg

5.

5.jpg

6.

6.jpg

7.

7.jpg

8.

8.jpg

9.

9.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje skromne zdanie:

7. Naszywka - bardzo czytelna, neutralna (dla niedakarowców i dakarowców)

3. Naklejka lub koszulka - coś szałowego i innego, każdy kto spojrzy na nią na pewno zainteresuje się napisem i naszymi maszynami

;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jako że nagle chyba mi się zdanie wyrobiło, znalazłem w szufladzie pirata fotoszopa7 i zobrazowałem to co pisałem powyżej :D

10.

10.jpg

to w kwestii naszywki, bo naklejka to zupełnie inna kwestia i myśle że 3. jest mega pomysłem !!! :D

- koledzy fachowcy od obróbki graf. prosze zróbcie z tego coś konkretnego pod mój pomysł, bo to straszny żen co tu wykonałem :D (flaga miała być ładną falą, a napis być równy i czcionkowo jednolity)

...znacznie bardziej wole kombajny studyjne do obróbki dźwięku :mrgreen: może lepiej skomponuje jakiś hymn puszczany w megafonach na lotnisku Ostrów ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W niedzielę rozmawiałem na motobazarze z gościem z firmy Motohaft i zakupiłem kontrolnie taką naszywkę BMW GS. Jak ktoś chce to można ją oblookać we Wro ;)

Pogadałem o cenach i tak:

- jednorazowy koszt wykonania projektu to ok 20-30zł. Plik wektorowy trochę pomaga ale nie ma wpływu na cenę i można też podesłać raster bo i tak muszą zrobić projekt w maszynie hafciarskiej.. :roll:

- cena naszywki ~9zł/szt - przy większej liczbie można ponegocjować;

- min liczba naszywek to kilka sztuk.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy będe sobie nową kurtke za 1000PLNów przeszywał Naszywką ale jako naklejke widze nr 7 tylko ten kolor czerwony bardziej krwisty zrobić ;) a jako koszulke to dużego królika nr7 bez napisów na jego palcach (część na plecach) a z przodu na wysokości lewej szkatuły napis f650gs.pl tiszert - czarny napis biały nie wielki ale schludny pod nim ewentualnie nasze nicki z forum.

Co Wy na to ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie, to osobiście nie chciałbym, żeby z tego forum zrobil się klub z zasadami i takimi tam regulaminami. Lużna forma naszego forum bardzo mi odpowiada i dla tego, do tej pory nie zabierałem głosu co do naszywek.

Jeżeli chodzi tylko ot, żebyśmy się rozpoznawali na drodze, to wybieram "7" z małą korektą. To logo co jest zrobione, umieszczamy na czarnym tle i podnim obowiązkowo nicki bądz ksywki z forum - wtedy wiemy z kim się spotkaliśmy a jest nas coraz więcej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wtrące swoje 3 grosze :mrgreen:

najlepszy według mnie jest projekt nr 7. ale najbardziej mi się marzy połączenie tego projektu z dakarowym ludzikiem. królik jest fajny ale ma się on tak do gs-ów jak piernik do wiatraka. w jego miejscu widzialbym dakarowego luda, albo w jakimś innm miejscu. może ktoś podziele moje zdanie i posiada talenta plastyczne i coś pokomibinuje? :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a mnie się najbardziej podoba projekt "6" i pod spodem nick. A może moderator by zrobił głosowanie na forum jakie logo i sprawa byłaby załatwiona. Tak jak ze zlotem!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi zależy by w koncu to zrobic by było.

a jesli mam wybierac to:

7. naszywka

3. koszulka.

Ktos chetny by zorganizowac? pozbierac zamowienia, ustalic cene i wyprodukowac? :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

też z gotowych rozwiazań bym był za

7. naszywka

3. koszulka.

powstała ankieta w tym wątku oraz spis w pierwszym poscie na początku - ankieta odnośnie naszywki/naklejki - mysle że można ten sam projekt w dwóch formach wykonać

co do koszulki ankiete możemy w innym wątku zrobić... albo po prostu jednogłośnie się tu zgodzić ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no i tak to jest z tą demokracją i wyborami! najbardziej podoba mi się "6" ale dostosuję się do ostatecznych wyników. Trudno! :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi się podoba pomysł z nickami na naszywkach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mi też :beer:

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to potwornie zawyży koszty produkcji ,ale również popieram :mrgreen: - teraz tylko jak z 7. zrobić naszywkę (koło? owal?) i gdzie tam nick ? :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Faktycznie naszywki z nickami będą drogie i kłopotliwe w produkcji - każda zamawiana indywidualnie..

Może nick powinien być osobną naszywką i umieszczony pod lub nad naszą forumową?

Zamówię testowo 1szt. nr 7 co by zobaczyć jak to wygląda.

Poprawiłem czerwień:

naszywka_1.jpg

Jaki to powinien być rozmiar?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Peterka dokładnie taki czerwony! to by była naszywka a najlepiej NAKLEJKA. Rozmiar? 10cm na 10cm?

a co do nicków to na Tshertach a nie naszywkach!! T shirt z przodu na lewym cycku www.f650gs.pl a pod tym nick. koszulki można zrobić też hurtowo a nicki we własnym zakresie..

a z tyłu koszulki proponowałbym królika (bez napisów na palcach)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do naklejek to może ktoś z silnej ekipy z Wrocławia odwiedzi taką firmę i wypyta co i jak? (cena w zależności od rozmiaru, ilość sztuk minimalnie itp.) ;) Bylibyśmy bardzo wdzięczni 8-)

Motonaklejki

ul. Kozia 45

54-104 Wrocław

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Motonaklejki

chyba kojarzę co to za kolega z advrider_pl , bardzo dobry pomysł zrobił przygotowując zestawy malowań różnych modeli moto - można na tym zarobić bo cena w kategori "motocykle" wiadoma, a robocizna to zwykla ploternia

nasze naklejki można zrobić w każdej ploterni i ceny nie powinny się mocno wahać, kwestia w której zrobią to szybciej i sprawniej - może ktoś ma znajomego pracującego w tej branży?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

koledzy z wysp takie sobie wzorki regionalne na koszulki wymyślili :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×