Skocz do zawartości
Jkr

Witam wszystkich!

Recommended Posts

Witam.

Mój przebieg życiowy to 30 wiosen. Przygodę z moto zacząłem w sumie od niedawna. Kilka dni temu nabyłem mojego pierwszego, poważniejszego rumaka - BMW F 650 GS 2001r. :cool: Obecnie mieszkam we Wrocławiu, a pochodzę z Piechowic (koło Jeleniej Góry), gdzie zapraszam wszystkich do wypraw, bo widoki piękne!

Pozdro!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdrowienia z 3city :)

Zapodaj może kiedyś jakieś ciekawe, mniej znane miejsca z okolic JG :)

Jak dla mnie, oprócz "starego miasta", to mniej znane tereny...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdrowienia z 3city :)

Zapodaj może kiedyś jakieś ciekawe, mniej znane miejsca z okolic JG :)

Jak dla mnie, oprócz "starego miasta", to mniej znane tereny...

Spoko :-) mniej znanych terenów jest tam bardzo dużo. Wiele malowniczych wioseczek z pięknymi widokami, fajne trasy offroad oraz pełno zamków mniejszych i większych. Ostatnio znalazłem mniej znany ale za to niesamowity i klimatyczny zamek - Grodziec. Kręcili tam Wiedźmina i kilka innych seriali. A jak już się będzie w okolicy Szklarskiej Poręby to można pokusić się o trasę do Liberca w czechach i tam zaliczyć Ještěd . Fajny szczyt, super widok i co fajne, to że można wjechać na samą górę na motocyklu jadąc fajną serpentyną. Sumując, jest gdzie pośmigać :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam kolego :beer: Mam przyjemność poruszać się po traskach o których piszesz.Niedawno przejeżdżaliśmy przez "twoje strony",by dotrzeć do Srebrnej Góry i zaliczyć Twierdzę Srebrnogórską.Polecam,widoki bezcenne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×