Skocz do zawartości
Logan

Honda VFR1200X Crosstourer C-ABS / DCT - Jednoręki bandyta.

Recommended Posts

Ktm?

Czyli jakich kluczy nie można zapomnieć zabrać ze sobą? :-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyjemna dla oka recenzja mimo kilku drobnych błędów stylistycznych uważam, że nieźle opisany motor. Dużo subiektywnych wrażeń… przydałobysię, gdybyś na użytek testów opracował jakąś stałą, wymagającą trasę testową, aby można było wyciągnąć wnioski porównawcze. Brak mi info (wiarygodnych) o spalaniu. Coś więcej o samej skrzyni by się przydało, jak to działa etc.

Ale tak dalej… Czekam na KTMa :)

Coś więcej, to nota katalogowa. Takie opisy chyba właśnie mają odnieść papierowe dane do tego, jak to jeździ w rzeczywistości ;)

Mam dwie stałe trasy, w zależności, z którego salonu jadę ;)

Edytowane przez Logan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktm?

Czyli jakich kluczy nie można zapomnieć zabrać ze sobą? :-)

I gdzie zamocować kanister z paliwem? :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok,

Ile piątek pali na stówę ? :-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok,

Ile piątek pali na stówę ? :-)

Raczej ile razy za 5 dych .

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podają 6,1. Jednak jestem zdania, że w przypadku każdej maszyny spalanie zależy od użytkownika i otoczenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam jesteś, ten, np, spamer :-) o hondzie gadamy :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny opis, fajny motocykl. Jakbym miał wolną gotówkę na nowe moto to pewnie bym się zdecydował ale na wersję z normalną skrzynią biegów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mi się pomysł moto-skutera z aftomatem podoba...poobserwoje kilka lat,zaczekam aż,pokaże się w moim segmencie cenowym i kto wie...;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałem taki czas gdy myślałem o zmianie na nowszego GS , bo ESA, kontrola trakcji itp. No ale mój z przebiegiem wtedy około 80 kkm wydawał się mało chodliwy. Tak było do momentu gdy w zeszłym roku pojechałem ze znajomymi czechami i gość z takim nowym GS`em nie mógł wyjechać znad rzeczki po luźnych kamyczkach, bo system kontroli trakcji skutecznie temu zapobiegał. Niestety lepsze jest wrogiem dobrego, a wracając do tytułowego bohatera to widziałem go w realu i dla mnie taki bez charakteru jest. Co do silnika to dla mnie w tym momencie najlepszy jest K1600 , chciałbym GT , bo sposobem pracy przypomina silnik elektryczny, od 40 do 240 na 6 biegu.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My tu gadu, gadu a Logan jeździ sobie nie posiadając motocykla :-P

Edytowane przez jasinek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My tu gadu, gadu a Logan jeździ sobie nie posiadając motocykla :-P

Jasinku, nie linczuj ;) Poczekaj, aż opublikuję o Kacie. Już teraz zdradzę, że rozumiem Twój wybór ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wracając do Hondy mnie się podobała - miałem okazję się taką przejechać i powiem szczerze że rozpędza się jak odkurzacz - wogóle nie czuć zmiany biegów :). Brak sprzęgła doskwiera np przy zawracaniu ale myślę że to tylko kwestia przyzwyczajenia. Dla tych którzy piszą że to kolejne Varadero - panowie nie ma porównania, Varadero to mastodont, ten motocykl pomimo swojej wagi wydaje się bardzo zwinny i lekki, zapewne jest to zasługą dobrze ułożonego środka cieżkości.

P.S. Im więcej GSów na rynku tym większy wybór, jak komuś nie podoba się niemiecki GS może sobie kupić takiego który ma kierownicę po prawej stronie :) czyli japońskiego albo nawet angielskiego.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×