Skocz do zawartości
Astravox

Rider z Zürichu

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Jestem posiadaczem BMK'i od marca tego roku. To moje pierwsze moto. Natrafilem na to forum przypadkiem, jak probowalem rozwiazac jakas techniczna zagadke zwiazana z moim bzykiem... i musze przyznac ze bylem mile zaskoczony poziomem technicznej wiedzy forumowiczow i robota mod-team'u - ktory widac trzyma wszystko w ryzach (...zawsze mnie uczyli zeby poslodzic szefostwu na powitanie bo to ponoc pomaga :-) ).

Mam 29 lat i uwielbiam jazde po gorskich serpentynach....najblizsze mam 30 minut od domu :-P .

Lubie troche majsterkowac przy motorku. Co prawda techniczny wielce nie jestem ale zamontowalem GPS z podpieciem do akku, zamontowalem gmole gorne i dolne i zmienilem szybe... czyli taki typowy mechanik co to z biura wyszedl. :-D No i raz umylem maszyne... W planach mam jescze kufry Vario i dodatkowe halogenki na gornych gmolach. No a w przyszlym roku pierwszy tour do Polski.

Jesli ktos bylby zainteresowany jakimis turami w Szwajcarii dajcie znac, pomoge w organizacji i z checia sie przylacze. Albo jesli ktos bedzie kupowal jakas maszyne ze Szwajcarowa moge pomoc w lokalnych sprawach. Ciekawostka taka ze mozna tu dostac maszyny z ekstremalnie malymi przebiegami i w pelni serwisowane. Moja z 2006 roku miala 5600 km jak ja kupilem. Chociaz wiem ze przy dzisiejszym kursie franka zakupy takowe za bardzo sie nie oplacaja.

Pozdrawiam

Astravox

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Jesli ktos bylby zainteresowany jakimis turami w Szwajcarii dajcie znac, pomoge w organizacji i z checia sie przylacze. Albo jesli ktos bedzie kupowal jakas maszyne ze Szwajcarowa moge pomoc w lokalnych sprawach. Ciekawostka taka ze mozna tu dostac maszyny z ekstremalnie malymi przebiegami i w pelni serwisowane. Moja z 2006 roku miala 5600 km jak ja kupilem. Chociaz wiem ze przy dzisiejszym kursie franka zakupy takowe za bardzo sie nie oplacaja.

No to następny zlot połączony z kupnem motocykli organizujemy w Szwajcarii :beer:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witka ;)

słodzenie przyjęte, ale oczywiście na razie za różowo to oceniłeś, zobaczysz z czasem jaki tu bu#^$% :D

super że mamy ambasadora w Szwajcarzewie :beer:

Szerokości!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

robota mod-team'u - ktory widac trzyma wszystko w ryzach

W końcu ktos docenił moje nieróbstwo ;-)

Jesli ktos bylby zainteresowany jakimis turami w Szwajcarii dajcie znac, pomoge w organizacji i z checia sie przylacze.

Jest taki plan na wrzesień, tak wiec do zobaczenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam przedstawiciela alpejskiego kraiku. Podobno życie motocyklisty tam ciężkie jest :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzieki za mile powitanie

Witaj

No to następny zlot połączony z kupnem motocykli organizujemy w Szwajcarii :beer:

Wiadomix... ale trzeba poczekac az kurs franka spadnie. Chociaz fajna bryke za 6000 CHF mozna juz wciagnac.

W końcu ktos docenił moje nieróbstwo ;-)

Jest taki plan na wrzesień, tak wiec do zobaczenia.

Super dajcie znac. Bylo by super z ziomkami pobrykac...mam tu tez kilku ziomkow, wiec mozna by bylo zbudowac spora ekipe.

Witam przedstawiciela alpejskiego kraiku. Podobno życie motocyklisty tam ciężkie jest :-D

Ciezkie bo pod gorke trzea jezdzic no i mandaty so piekielnie drogie. Jako ciekawoste podam ze w przypadku sporego przekroczenia mandat obliczany jest jako % dochodow rocznych. :shock: I tak jeden koles niedawno (pewnie jakis z lokalnych multimilionerow) musial zaplacic 300'000 CHF mandatu bo swoim bugatti na autostradzie poszalal za bardzo.

Ale dobra strona tego ze piekne malownicze serpentyny otoczone lodowcami i pasacymi sie krowami sa pod nosem... :-P Ciezko sie skupic na drodze...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj ;-)

Już tak nie koloryzuj..., u nas też są.... krowy :-) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej.

Pozdro z Poznania.

Szerokości na serpentynach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, witaj. Szwajcaria piękny kraj do zwiedzania i jeżdżenia. kto wie, może po drodze na południe warto by kiedyś zjechać w Twoje okolice

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×