Skocz do zawartości
Żółty

Witam Forumowiczów

Recommended Posts

Od 3 sezonów jeżdżę Kawasaki ER-5, zacząłem jednak myśleć o zmianie motocykla. Jednym z pomysłów jest BMW F650 GS. Tak więc byc moze dołącze niedługo do waszego szacownego grona :) Chodzą mi po głowie też takie motocykle jak Suzuki V-Strom 650 , Kawasaki KLE 650 Versys i tym podobne. Planuje zeby w październiku spróbować dosiaść tych maszyn i kupić wybraną.

Może nie powinienem pisać tego w tym dziale, ale gdyby czytała to osoba z Warszawy lub okolic posiadajaca BMW F 650 GS, którą mógłbym odwiedzić i przysiaść sie, sprawdzić czy to rzeczywiście jest to, czy tego właśnie chce, to byłbym bardzo wdzieczny.

Zawsze ciagneło mnie do lekkiego offroadu co zreszta można zobaczyć na poniższym filmie mojej produkcji:

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów !

LWG !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej :-D, jak offroad to z wszystkich wymienionych przez Ciebie maszyn f650gs będzie chyba najlepsze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Od mojego poprzedniego postu minął niecały rok i stało się. Miejsce ER-5-tki zajęła BMK-a. Teraz pewnie zaczne się udzielać na forum, jak przystało na poważnego forumowicza :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z tego Miedzylesia? Nie zdziwil Cie najazd watahy malych GSow w zeszylm tygodniu? Bylo zajrzec, przywitac sie realnie :)

Powitac!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×