Skocz do zawartości
bero

Witam wszystkich z Wrocławia :)

Recommended Posts

Witam.

'Bero????' czy Ty może jesteś Łukasz G z 'kosmonautów' :-)

Nie, nie jestem Lukasz G z kosmonautów :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorki że pytam po prostu znam kogoś o tej 'ksywce' który tez lubi 'bumki" i to cała sprawa.

Dlatego postanowiłem spytać . Man nadzieje że wkrótce będę okazje poznać osobiście "drugiego" Bero.

Pozdrawiam serdecznie :beer: :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

sporo osób z Wrocławia :). Dwa tygodnie temu byłam na poligonie w Cieninie ale samochodem i mi tam przemknęła 800-ka i 650-ka Dakar. Jest tam gdzie się pobawić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

sporo osób z Wrocławia :). Dwa tygodnie temu byłam na poligonie w Cieninie ale samochodem i mi tam przemknęła 800-ka i 650-ka Dakar. Jest tam gdzie się pobawić.

GSem na poligonie? hmm gadałem dziś z gościem który sprzedaje gsa właśnie dakar. Jak mu powiedziałem że chciałbym tak 50/50 teran i miasto to stwierdził że w teren się nie nadaje moto bo za ciężkie... sam już nie wiem co myśleć..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gość, z którym rozmawiałem. 4 letni właściciel GSa. Mówił że po 4 wypadach w teren miał dosyć bo moto za ciężkie, że to nie KTM crossowy ważący 100kg.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gość, z którym rozmawiałem. 4 letni właściciel GSa.

Moj dziewięcioletni syn jezdzi pocketem, moze niech się czterolatek przesiądzie? :-D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehe, wiadomo chyba o co chodzi, przez 4 lata był właścicielem GSa :)

Ale ciekaw jestem waszych opinii.. jak to tak naprawde w tym terenie jest z GSami?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla chcącego nic trudnego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Byłem kiedyś nawet raz swoim Dakarem w lesie, no i moje odczucia co do poruszania się po drogach nieutwardzonych są całkiem pozytywne.

Czy Dakar da radę w terenie - jestem naTAK

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Byłem kiedyś nawet raz swoim Dakarem w lesie, no i moje odczucia co do poruszania się po drogach nieutwardzonych są całkiem pozytywne.

Czy Dakar da radę w terenie - jestem naTAK

Będziesz sprzedawał - zmienisz zdanie :-D ważne jest to żeby kupujący usłyszał to co chce usłyszeć :-)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :-D

Wiadomo, że my naszymi GS-ami nie jeździmy w terenie, a zdjęcia to tylko efekt fotoszopa ;-). A jak już sprzedajemy, to tym bardziej nie jeździmy i nigdy nie jeździliśmy :lol:. Nie Słuchaj takich bajek, że Dakarem się nie da bo się da :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

GSem na poligonie? hmm gadałem dziś z gościem który sprzedaje gsa właśnie dakar. Jak mu powiedziałem że chciałbym tak 50/50 teran i miasto to stwierdził że w teren się nie nadaje moto bo za ciężkie... sam już nie wiem co myśleć..

Sam jeździłem swoim Dakarem po poligonie i nie tylko :-D

Do zabawy jest za ciężki i są do tego naprawdę lepsze motocykle przeznaczone, nie ma co siebie i Dakara męczyć.

50/50 w praktyce dość trudno uzyskać chyba, że liczymy motogodziny a nie km choć i to wg mnie jest zwykle dość trudne do uzyskania przy motocyklu takim jak Dakar.

Dakar będzie świetnym wyborem jeśli planujesz daleki wyjazd od czasu do czasu bo jeśli tylko teren i miasto to np. DRZta czy jakaś tam Husqvarna :mrgreen: będzie dawać dużo więcej radości. Niemniej jednak Dakar to jest dobry wybór żeby się później przekonać w którą stronę (asfalt czy błoto) człowieka ciągnie.

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam jeździłem swoim Dakarem po poligonie i nie tylko :-D

Do zabawy jest za ciężki i są do tego naprawdę lepsze motocykle przeznaczone, nie ma co siebie i Dakara męczyć.

50/50 w praktyce dość trudno uzyskać chyba, że liczymy motogodziny a nie km choć i to wg mnie jest zwykle dość trudne do uzyskania przy motocyklu takim jak Dakar.

Dakar będzie świetnym wyborem jeśli planujesz daleki wyjazd od czasu do czasu bo jeśli tylko teren i miasto to np. DRZta czy jakaś tam Husqvarna :mrgreen: będzie dawać dużo więcej radości. Niemniej jednak Dakar to jest dobry wybór żeby się później przekonać w którą stronę (asfalt czy błoto) człowieka ciągnie.

pozdrawiam

dzięki, no ja właśnie muszę spróbować i się okaże w którą stronę. Póki co szukam Dakara jakiegoś sensownego :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja jestem z wawy. Ale ostatnio baaaardzo polubiłem Wrocław. Są tam świetni ludzie :)

Witaj!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×