Skocz do zawartości
mc.augu

Niebieskie F650GS. Prośba o rzut okiem ;)

Recommended Posts

Kochani serdecznie proszę Was o pomoc. Zastanawiam się nad kupnem konkretnego egzemplarza moto. Czy moglibyście przyjrzeć się poniższym zdjęciom i ocenić stan tego motocykla. Dla mnie jest to pierwszy motocykl, więc nie jestem z pewnością w stanie wyłapać takich szczegółów jakie mogą zwrócić Waszą uwagę. Przy okazji czy ktoś orientuję się jaki jest koszt sprawdzenia takiego motocykla w serwisie BMW?

Link do zdjęć:

https://picasaweb.go...46196/BMWF650GS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyglada dobrze, nie ma gumowych manetek, alebo sa akcesoryjne, byc moze jest obnizony na zawieszeniu (albo to wina zdjęć) no i golas, jaka cena?

Poza tym nawet zadbany, albo raczej ładnie wyczyszczony ;-) ale nie zarżnięty :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co masz na myśli mówiąc "golas"??? Jakiego wyposażenia widać że nie posiada? (ABS, podgrzewane manetki, osłony manetek itp.?) Czy coś jeszcze? Rocznik 2003, sprowadzony z włoch od 1 właściciela.

Cena 11tys. na tę chwilę

Edytowane przez mc.augu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

patrząc na rynek to dobre pieniądze.

Na zdjęciach mało co widać, obawiałbym się tylko, czy jest zadbany czy dobrze wyczyszczony

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W ostatnim miesiącu obejrzałem kilkanaście GS'ow na sprzedaż. I byłbym naprawdę mile zaskoczony, gdyby ten przebieg był prawdziwy. :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co masz na myśli mówiąc "golas"??? Jakiego wyposażenia widać że nie posiada? (ABS, podgrzewane manetki, osłony manetek itp.?) Czy coś jeszcze? Rocznik 2003, sprowadzony z włoch od 1 właściciela.

Cena 11tys. na tę chwilę

Wizualnie wygląda na zadbany."Golas" w sensie brak ABS,grzanych manetek,handbarów,stelaży-kufrów.Cena dobra.Moim zdaniem warto mu się przyjrzeć bliżej.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co masz na myśli mówiąc "golas"??? Jakiego wyposażenia widać że nie posiada? (ABS, podgrzewane manetki, osłony manetek itp.?) Czy coś jeszcze? Rocznik 2003, sprowadzony z włoch od 1 właściciela.

Cena 11tys. na tę chwilę

Poza tym, co wypisałeś brakuje jeszcze chocby kufra. Lusterka nie są uwidocznione na żadnym zdjęciu, ale wydaje mnie się, że są w orginale.

Na zdjęciach wygląda ładnie. Świeci się jak przesłowiowe jajca. Myślę, że warto go obejrzeć, odpalić, targować i brać...

Koszty wizyty w aso są różne. Ostatnio kolega sprawdzał 1200gs w cz-wie i płacił coś koło 200pln, a za tą samą usługę w wa-wie powiedzieli mu w In.... 600pln, także dzwoń pytaj....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyglada dobrze, nie ma gumowych manetek, alebo sa akcesoryjne

Manetki są jakie są bo nie ogrzewane, karbowanie występowało tylko w grzanych. Mnie zastanawia lewy tłumik, tak jakby coś odpadło :?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak się wtrącę.. też szukam moto i np co wyszło w ostatnim, że tłumik jeden był polerowany podobnie jak w tej sztuce... jeden się błyszczy jak nówka a drugi nie.. więc to świadczy że jakiś ślizg miało.. czy coś poważnego czy nie to ciężko powiedziec.. poza tym manetki które widać na zdjęciach są gładkie.. we wszystkich które widziałem były "perforowane' w takie paski po których było widać np zużycie.. nie wiem czemu tu są gładkie. oczywiście mogę się mylić, może niech wypowie się ktoś mądrzejszy w temacie.

widzę, że o manetkach wypowiedział się już Vengosh10 :)

Edytowane przez bero

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Strasznie ładny i zadbany na tych zdjęciach ;)

Tylna zębatka jest już "lekko" zjechana, więc raczej cały zestaw napędowy do wymiany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy to efekt wczorajszego kulturalnego spotkania Wrocławskiego czy ten zad jest krzywy? Może tylko podkładka pod tablicę robi ten efekt ale wrócę do tego co napisałem w sprawie lewego tłumika w poprzednim poście, jakoś tak wisi bezwładnie......

P1040862.JPG

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba jechać, obejrzeć i będzie wiadomo, czy to naprawdę zadbana sztuka (poza paroma obcierkami i kończącym się zestawem napędowym) czy kandydat z serii "Odpicuj moją brykę". Na zdjęciach wygląda naprawdę dobrze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.... czy kandydat z serii "Odpicuj moją brykę".

Masz jakiś problem? :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz jakiś problem? :lol:

Hah wiedziałem! :-D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brak ciężarków na kierownicy i takie same manetki jak u mnie ( też włoch) :cool: .

Poczyściłem swojego "sierścienia" odrobina placku i wygląda identycznie , poza kolorem oczywiście.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A powiedzcie koledzy i koleżanki czy ABS był wyposażeniem opcjonalnym czy standardowym? Po czym poznać na zdjęciach, że dany motocykl nie posiada tego układu. "Kondzik" o jakich ciężarkach na kierownicy powiadasz? Czy do tego motocykla bezproblemowo można dołożyć handbary??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A powiedzcie koledzy i koleżanki czy ABS był wyposażeniem opcjonalnym czy standardowym? Po czym poznać na zdjęciach, że dany motocykl nie posiada tego układu. "Kondzik" o jakich ciężarkach na kierownicy powiadasz? Czy do tego motocykla bezproblemowo można dołożyć handbary??

Wszystkie odpowiedzi na pytania znajdziesz na forum... ale ABS był w opscji, poznasz go m.in. poczytaj...

http://f650gs.pl/topic/153-abs-jak-rozpoznac/

ciężarki kierownicy to te dodatkowe na jej końcach, handbary bezproblemowo dołożysz, lecz potrzebne też będą właśnie te ciążarki oryginalne.

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To bandyckie koło :)

Wiem dlatego zmieniłem żeby nie było że ten sprzedawany ma nieoryginalne :lol:

poza tym jak wpiszesz w google to wyskakuje właśnie link do naszego tematu z forum więc... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ABS to opcja, poznać go po ząbkach na przedniej piaście (ten okrągły jasny rowkowany element poniżej tarczy)

inne-porownanie-abs-ow-2009_23.jpg

i po konsoli poniżej poprzeczki kierownicy (na dole przełącznik manetek, przycisk wyżej - wyłączanie ABS-u)

22a.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ABS poznaje się po kontrolce, która się zaświeca po włączeniu zapłonu ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×