Skocz do zawartości
Bishop

Witam wszystkich

Recommended Posts

Cześć :)

Z dobrego dakara będzie pan zadowolony :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biszkopt, jak byś chciał się przymierzyć do Dakara to zapraszam, tylko tak za miesiąc, bo na razie stoi "rozbebeszony".

Daleko nie masz, takie małe spotkano się szykuje http://f650gs.pl/top...ie-25-27012013/

No tak... faktycznie - w sezonie w Siedlcach jestem praktycznie ze 2 x w tygodniu.

Dzięki za zaproszenie - na pewno skorzystam.

A co do linka to coś mi nie hasa.. :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wejdź w :"Nasze zloty" potem "Zimowe bajanie"

Chyba jeszcze nie jestem pełnoprawnym użytkownikiem forum, bo nigdzie nie mogę tego znaleść ( jak "nasze zloty").

Wyszukiwarka łapie mi tylko wspomnienia o tym w innych postach.

Jeszcze jest szansa, że jestem ślepy - o czym często mi przypomina moja "druga połowa" :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze jest szansa, że jestem ślepy - o czym często mi przypomina moja "druga połowa" :)

Widzę że i Twoja druga połowa też jest nieomylna :lol:

http://f650gs.pl/top...ie-25-27012013/ ;)

Edytowane przez dakarowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba miec kilka postów żeby zobaczyc ten dział. Przypomnę że posty w przywistalni nie "kręcą licznika" ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeba miec kilka postów żeby zobaczyc ten dział. Przypomnę że posty w przywistalni nie "kręcą licznika" ;)

Jesteśmy jednymi z niewielu w tym kraju, którzy "nie kręcą licznika" :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

siemka! to moje pierwsze moto i przy moim 165 wzrostu i obniżonym siedzeniu na max jakos daje rade ( palcami do ziemi) :D ale ogólnie jest rewelka i polecam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

siemka! to moje pierwsze moto i przy moim 165 wzrostu i obniżonym siedzeniu na max jakos daje rade ( palcami do ziemi) :D ale ogólnie jest rewelka i polecam :)

To rzeczone obniżone siedzenie to w Dakarze? :roll: :-D :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przy moim 165 wzrostu i obniżonym siedzeniu

Mozesz to rozwinąć? :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No witam , witam. A może masz porównanie, czy warto upierać się przy dakarze, czy może jednak zwykła 650 wystarczy.

Zwykłych jest większa podaż, ale mam wątpliwości odnośnie mojego wzrostu. Dodam, że nie wybieram się w żaden ciężki teren, a tylko moto będzie mi potrzebne przy pracy (jazdy ścieżkami leśnymi).

Pozdr.

Witaj!

Mamy nie tylko podobną historię :-) , ale i wzrost... więc powiem tak:

- jeżdżę (jeszcze) normalnym GSem (ani obniżany, ani podwyższany)

- podwyższyłem kierownicę (35mm) - dużo to zmienia (dzięki Waflo!)

Myślę, że na powrót po przerwie nie ma większego znaczenia czy kupisz GSa, czy Dakara... najlepiej przymierz się do obydwu i sprawdź co Ci bardziej odpowiada!

Ja z wyboru jestem bardzo zadowolony. Szczególnie na moto po długiej przerwie... co nie zmienia faktu, że właśnie zmieniam sprzęt. Ale dopiero jak pojeździsz, to będziesz w stanie się określić czego potrzebujesz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przy moim 165 wzrostu i obniżonym siedzeniu :)/>

Rosalia......., koledzy probuja sobie jaja porobic :) i szpileczki wbijac :), jak to na forum miedzy kolegami..... :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No witam , witam. A może masz porównanie, czy warto upierać się przy dakarze, czy może jednak zwykła 650 wystarczy.

Zwykłych jest większa podaż, ale mam wątpliwości odnośnie mojego wzrostu. Dodam, że nie wybieram się w żaden ciężki teren, a tylko moto będzie mi potrzebne przy pracy (jazdy ścieżkami leśnymi).

Pozdr.

Powitać!

Dakar będzie na pewno lepszy! Ja mam 185 i po szybkim zaprzyjaźnienu ze zwykłym GS zacząłem znacznie odczuwać jego zamałość...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×