Skocz do zawartości
Marcin

Pomóżmy Marcinowi wybrać nowy jednoślad

Recommended Posts

zamienił stryjek :lol:

zamknij wątek , bo jednak zmieni...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak na poważnie, coraz bardziej zastanawiam się, czy sprzedaż i przeskoczenie tylko trochę do przodu ma sens. Czy jednak nie przelatać jeszcze tego sezonu, odłożyć trochę więcej kasy i na 2014 nie kupić czegoś konkretniejszego, a nie bawić się w drobne i wyszukiwanie 'okazji'?

I se kupić takie coś

20120517151240.jpg

;)

Edytowane przez Marcin

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie kupuj gotowego motka, bo umrzesz z nudow w zimie! ;) diody, fąfry i inne cybanciki... O czym bysmy tu czytali?

A powazniej: wez za ta kase gdzies jedz na fajne motowakacje. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... wez za ta kase gdzies jedz na fajne motowakacje. :)

albo w tym roku wydaj na psychologa, abyś mógł się odważyć pojechać w przyszłym roku ;) :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak na poważnie, coraz bardziej zastanawiam się, czy sprzedaż i przeskoczenie tylko trochę do przodu ma sens. Czy jednak nie przelatać jeszcze tego sezonu, odłożyć trochę więcej kasy i na 2014 nie kupić czegoś konkretniejszego, a nie bawić się w drobne i wyszukiwanie 'okazji'?

I se kupić takie coś

20120517151240.jpg

;)

Popieram, po co zmieniać na jakieś ściągnięte padło jak teraz Wiesz co Masz. Weź Zbierz więcej kasy i kup sobie coś przy czym nie Będziesz musiał grzebać bo to co na razie widziałem na zdjęciach w wątku kwalifikuje się tylko do pimp maj rajd 2,, a i tak nigdy nie będzie takie ładne jak pimp maj rajd 1 :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dwa kola wiecej i masz LEDy w lusterkach i mocniejszy o 20 pałerhorsów ;-)

a wizualnie taki sam

http://otomoto.pl/su...0-M3545796.html

Po szlifie z zardzewiałym silnikiem ale 20 pałerhorsów więcej ma! :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin jak dla mnie zmiana eFki na Versysa nie ma sensu, jak zmieniac to już na coś mocniejszego. Versys to taka eFka tylko od Kawasaki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Versys to taka eFka tylko od Kawasaki :)

i 10 lat młodszy ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i 10 lat młodszy ;-)

I o 14 pałerhorsów mocniejszy. A jeżeli mowa o litrze to nawet o 68. ;)

Edytowane przez krs
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Popieram, po co zmieniać na jakieś ściągnięte padło jak teraz Wiesz co Masz. Weź Zbierz więcej kasy i kup sobie coś przy czym nie Będziesz musiał grzebać bo to co na razie widziałem na zdjęciach w wątku kwalifikuje się tylko do pimp maj rajd 2,, a i tak nigdy nie będzie takie ładne jak pimp maj rajd 1 :lol:

No i chyba tak będzie najlepiej. Po co się pakować w kolejne inwestowanie i tylko lekki progres. Przelatam jeszcze ten rok na spokojnie, dozbieram i na przyszły poszukam czegos konkretnego. Lepsze to, niz wystrzelać się z kasy do zera, kupić coś i być uziemionym, jeśli padnie.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zmień jednak , zima długa więc będziemy pisać i pisać i pisać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też jestem za tym żebyś sprzedał eFkę :)

Może zróbmy ankietę? :D

Edytowane przez kasia
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin zrób to co uwazasz i podaj info na forum bo tak to nigdy ci się nie uda :roll: co za ludzie z nas zamiast doradzić to chłopakowi rozpierduche w głowie robimy :-D

Edytowane przez cox

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też jestem za tym żebyś sprzedał eFkę :)

Chcesz zmienic czarną na białą? ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin jak juz podjąłeś myśl o zmianie to zmieniaj! Teraz jak bedziesz jeździł na eFce to wszystko będzie Ci przeszkadzać:-) znam to z autopsji:-) zmieniaj, na pewno znajdziesz coś co nie będzie wymagało za dużego wkładu, zima jeszcze trochę potrwa, znajdziesz coś ciekawego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz zmienic czarną na białą? ;-)/>

Chce mieć do kompletu ;) moze przemekdab zacząłby jeździć na jakimś normalnym motocyklu :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chce mieć do kompletu ;) moze przemekdab zacząłby jeździć na jakimś normalnym motocyklu :)

męskiem w sensie? :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin tak jak ci pisałem na PW http://moto.allegro.pl/honda-cbf-1000-abs-kufry-r1-fz1-sv-i3130222261.html

dozbieraj trochę, masz tu odpowiednią pojemność, regulowaną kanapę od 790-810mm. Patrz też aby miał ABS, przydatny "gadżet";) Pozycja za kierą jak najbardziej turystyczna.

Jak dojrzeję ze sprzedażą Mojego GS-a, szukam CBF 1000. Patrzyłem za BMW R1200 ST ale mi odradzono, może i słusznie. :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Marcin zrób to co uwazasz i podaj info na forum bo tak to nigdy ci się nie uda :roll: co za ludzie z nas zamiast doradzić to chłopakowi rozpierduche w głowie robimy :-D

Jak czlowiek nie ma kasy to i problemów mniej :)

To jest ciekawe też ;)

http://moto.allegro.pl/yamaha-tdm-900-2009-r-dl-650-cbf-versys-varadero-i3148777089.html

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tym roku to tylko sanki ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×