Skocz do zawartości
owad

GS 650 2001r-2003r -na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Recommended Posts

WITAM WSZYSTKICH, MAM ZAMIAR KUPIĆ GS-a 650 rocznik 2001-2003. Chciałbym się dowiedzieć na co zwracać uwagę przy oglądaniu motocykla,czy ma jakieś niedociągnięcia albo wady konstrukcyjne,co się zużywa w tych rocznikach najczęsciej ,ogólnie gdzie zaglądać i czym poruszać ,żeby się nie naciąć. Chciałem dodać że do tej pory miałem do czynienia tylko z ruskami. Za porady z góry dziękuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj,

śledź wątek o nowościach z allegro, itp; - tam jest bardzo dużo na ten temat.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystko w tym temacie jest opisane na forum do bólu ! Poczytaj dokładnie,a nie chodź na skróty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Tutaj raczej tylko się witamy - pytania może w stosownym wątku - wiesz ... mamy tutaj porządek i wszystko poukładane i na swoim miejscu :lol:

PS - po kilku dniach będziesz wiedział co jest grane ;)

Edytowane przez Jarek
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak Jarek napisał. Przywitalnia służy do przywitania się.

Ale w drodze wyjątku, popatrz na początek na ten wątek:

http://f650gs.pl/topic/2137-jak-kupowac-motocykl%E2%80%A6-powiesc-w-odcinkach/page__hl__poradnik

Później przeszukaj trochę forum i wszystkiego się dowiesz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Tutaj raczej tylko się witamy - pytania może w stosownym wątku - wiesz ... mamy tutaj porządek i wszystko poukładane i na swoim miejscu :lol:

PS - po kilku dniach będziesz wiedział co jest grane ;)

Heh. Ja tu jestem kilka lat i dalej nie moge sie polapac. Np w mechanicznych watkach jest o pieczeniu chleba :)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh. Ja tu jestem kilka lat i dalej nie moge sie polapac. Np w mechanicznych watkach jest o pieczeniu chleba :)

No cóż - ja to zaraz się połapałem, że tutaj połapać się nie można. Ja to nawet nie mogę znaleźć tego co sam napisałem :lol:

Jedno jest pewne - król spam kontroluje każdy wątek ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WITAM WSZYSTKICH, MAM ZAMIAR KUPIĆ GS-a 650 rocznik 2001-2003. Chciałbym się dowiedzieć na co zwracać uwagę przy oglądaniu motocykla,czy ma jakieś niedociągnięcia albo wady konstrukcyjne,co się zużywa w tych rocznikach najczęsciej ,ogólnie gdzie zaglądać i czym poruszać ,żeby się nie naciąć. Chciałem dodać że do tej pory miałem do czynienia tylko z ruskami. Za porady z góry dziękuje.

Zwróć uwagę na kolor , bo musi Ci się podobać ... reszta bez zarzutu , wady ???? brak wad , wprost ideał .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, kolego. Widzicie starzy wyjadacze zaczął Kolega kulturalnie od powitalni ;-) I co, co i tak nie dobrze :shock: A co sprytnie Was podszedł hihihi od razu przeszedł do meritum sprawy.

Sorki nie mogłem się powstrzymać musiałem to napisać. Generalnie pomysłowe. Zadać pierwsze pytanie w powitalni.

Edytowane przez Bandit22
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A widzisz Bandit22 problem w tym, że 80% rejestrujących się userów zamierza kupić motocykl ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, kolego. Widzicie starzy wyjadacze zaczął Kolega kulturalnie od powitalni ;-) I co, co i tak nie dobrze :shock: A co sprytnie Was podszedł hihihi od razu przeszedł do meritum sprawy.

Sorki nie mogłem się powstrzymać musiałem to napisać. Generalnie pomysłowe. Zadać pierwsze pytanie w powitalni.

Pozwolę sobie wytłumaczyć.

Owad pojawił się w przywitalni i od razu należy do tych "wporzo" gości - my forumowi "wyjadacze", jak to nazywasz, już go lubimy i traktujemy jak swojego. Musi się przyzwyczaić inaczej nie będzie się tutaj dobrze czuł. Darcie łacha to codzienna praktyka tego forum. Tutaj nikt nie jest szczególnie chroniony - no może Danek, ale to zupełnie niekomunikatywny - tylko ogłoszeniowy przypadek ;)

Tak więc Owad - wszystko jest oki - szukaj pisz i miej dystans do wszystkiego, a wszystko będzie dobrze :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WITAM PONOWNIE, MUSZĘ SIĘ USPRAWIEDLIWIC. SORRY ŻE ZADAŁEM PYTANIE W PRZYWITALNI ALE KOMPA UŻYWAM TYLKO DO PŁACENIA RACHUNKOW I JAK COŚ POTRZEBUJE TO KLIKAM ,NIE ZNAM ZA BARDZO ZASAD NA FORACH,ALE TO POSTARAM SIĘ ROZPRACOWAC BO JEST KONKRETNE.DZIĘKUJE RÓWNIEŻ ZA ODPOWIEDZI I ZROZUMIENIE. ROZUMIEM ŻE MOJE PYTANIE MUSZĘ ZADAC W INNEJ ZAKŁADCE. OK.

ŻYCZĘ WSZYSTKIM UDANEGO SEZONU I POZDRAWIAM.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

....,NIE ZNAM ZA BARDZO ZASAD NA FORACH,

Jedną z zasad to pisanie "zwykłymi" literkami - inaczej możesz usłyszeć: "nie krzycz tak ! " :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WITAM PONOWNIE, MUSZĘ SIĘ USPRAWIEDLIWIC. SORRY ŻE ZADAŁEM PYTANIE W PRZYWITALNI ALE KOMPA UŻYWAM TYLKO DO PŁACENIA RACHUNKOW I JAK COŚ POTRZEBUJE TO KLIKAM ,NIE ZNAM ZA BARDZO ZASAD NA FORACH,ALE TO POSTARAM SIĘ ROZPRACOWAC BO JEST KONKRETNE.DZIĘKUJE RÓWNIEŻ ZA ODPOWIEDZI I ZROZUMIENIE. ROZUMIEM ŻE MOJE PYTANIE MUSZĘ ZADAC W INNEJ ZAKŁADCE. OK.

ŻYCZĘ WSZYSTKIM UDANEGO SEZONU I POZDRAWIAM.

Jedna z zasad mÓwi, że pisanie WIELKIMI literami to krzyk i jest niekulturalne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×