Skocz do zawartości
nanab

Kradzież - BMW F650 GS z Wrocławia

Recommended Posts

Witajcie,

właśnie wróciłem z komisariatu. Mój srebrny GS F650 wyjechał z garażu podziemnego w bloku we Wrocławiu. Akcja musiała być dobrze zorganizowana, bo moto stało bez aku, więc musili mieć podstawionego busa. Na posadzce znalazłem resztki wyłamanej stacyjki.

Najprawdopodobniej pójdzie na części, ale jezeli ktoś poszukuje dla siebie GS'a to niech zwróci uwagę na model z charakterystyczną usterką - uszkodzeniem ramy po prawej stronie związanej z wyciekiem kwasu z akumlatora.

Dodatkowe uszkodzenia/otarcia na handbarach Acerbisa.

Moto bez kufrów, liczniki w milach.

Rok produkcji: 2003

VIN: WB10182A23ZE48872

Kolor: srebrny

Przebieg: ok 8900 mil

Będę wdzięczny za wszelką pomoc, chociaż już pogodziłem się, że sezon mam z głowy..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przezimował spokojnie, we wtorek znalazłem wreszcie czas, żeby zacząć przygotowywać go do sezonu, bo już 25.04 Rajd Kocich Gór, a dziś uczucie, jakby mi ktoś w gębę dał..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wspolczuje straty. Gdybys mogl jakies zdjecia wstawic, opisac wyposazenie, otarcia czesci, charakterystyczne defekty. Na pewno pojdzie na czesci. Moze cos wyplynie na allegro, moze gieldach. Kto, jesli nie ludzie z forum zwroca uwage na charakterystyczne dla Twojego motka duperele? Diabel tkwi w szczegolach. Jesli dobrze widze na awatarze masz np gmola Hepco&Becker. Jeszcze nigdy nie widzialem uzywki na allegro.

Edytowane przez Mutomb
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś go musiał obserwować . To nie był przypadek . Więc plastiki szybko wyjdą , jezeli poszedł na części .

Gorzej jak ktoś zajmie się przeróbką .

Czasami na dniach nie ma giełdy w Poznaniu ?

W sobotę jest w Lubinie .

A niedziela Wrocław .

Edytowane przez ben

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No skurw..... Dokładnie daj jakieś zdjęcia, na pomorzu zwrócimy uwagę. Ostatnio na moto3miasto wróciły dwie skradzione suszarki więc Miej nadzieje!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dorwać takich skurwys... zaczepić linką za motorem i przeciagnąć z 500 metrów po osfalcie ocechciało by sie :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wklejaj fotki, jeśli nie poszedł do Rosji to na pewno coś wypłynie. Całego motka nikt nie sprzeda, więc na pewno poszedł na części.

Proponuje taki Apel do złodzieja !

Jeśli tu zaglądasz , ...Odstaw chłopie moto pod komisariat i będziesz miał z bańki bo wpadniesz przez głupią rysę na ramie albo innej części, my swoje motki znamy jak własną kieszeń :) Nie wierzysz poczytaj o motku Dakarowego :D

Edytowane przez gsdakar

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Współczuje. Tak jak już wcześniej mówili dodaj fotki plus opisz najdokładniej cechy charakterystyczne po których można go rozpoznać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podziemne garaże to "nocne sklepy". Najwięcej motocykli ginie stamtąd. Mojego dakara też próbowali dmuchnąć, szkody przekroczyły trzy tysiące, a naprawę robiłem sam. Złodziei było kilku, więc oni się kompletnie nie boją. Miałem szczęście, bo przyszli po coś innego a motor chcieli zabrać przy okazji. Nie dał się odprowadzić, bo nie dali rady zdjąć blokady przedniego koła, przecięli tarczę i wtedy totalnie się zablokowali. A wywózka przy pomocy auta to chwila. Kiedyś zabierałem mojego Triumpha Spitfire z tego garażu póżno, w zimie ,zestawem bus plus laweta . Żywego ducha nie było, można wybierać, przebierać.Nie trzymajcie tam motków.

Przykro mi że cię to spotkało! Uczucie paskudne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O kurcze Nanab współczuję. Niestety tak jak piszą z garażu podziemnego wyciągają wszystko jak chcą :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kur..... wy Jeb... e człowiek zbiera latami na swoje marzenie aby móc je spełnić a taka Kur...a społeczna musi się czaić i wyczai , przykro mi wiem jak się czujesz, ja teraz jeżdżę sobie po Polsce i szukam dla siebie Gsa , jak bym trafił na motocykl , który będzie zgodny z twoim opisem Pier.....e mu i dzwonie Po kolegów, troszkę wolniej jada do zdarzenia niż my ale dojada. Trzymaj się zawsze jest jakaś nadzieja .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

SKURWYSYNOM ŁAPY UPIERDOLIĆ PRZY SAMEJ DUPIE :evil: :evil: :evil:

Współczuję, nie ma nic gorszego jak kradzież czyjejś pasji :-(

:twisted:

Jasinku chyba miałeś na myśli: :evil:

Ktoś go musiał obserwować . To nie był przypadek . Więc plastiki szybko wyjdą , jezeli poszedł na części .

Gorzej jak ktoś zajmie się przeróbką .

Czasami na dniach nie ma giełdy w Poznaniu ?

W sobotę jest w Lubinie .

A niedziela Wrocław .

W Poznaniu jest w niedzielę. Mieszkam obok to podejdę, tylko dajcie więcej zdjęć otarć i innych szczegółów!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

BMW F650 GS

rok produkcji: 2003

kolor: srebrny

VIN:WB10182A23ZE48872

moto bez kufrów,

wyposażone w handbary Acerbis

gmole,

podwyższona szyba akcesoryjna.

Uszkodzenia: wżery po wycieku kwasu z akumulatora na ramie po prawej stronie,

obcierki na handbarach,

pęknięte i posklejane plastiki atrapy baku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem na Motoweteran Bazarze w Łodzi (weekend) - będę zwracał uwagę. Szkoda chłopie motka i sezonu. Byłbym za powrotemdo średniowiecznych tradycji i ucinania rączki, wszyscy byśmy widzieli kogo mamy za sąsiada.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopy, dzięki za dobre słowo. Wkur**enie nadal na wysokim poziomie, chociaż tyle miałem szczęscia, że właśnie na dniach miałem go doinwestować i podreperować - pewnie poszłoby jakieś 3 tyś PLN..

Wieczorem wrzucę więcej zdjęć i bardziej szczegółowy opis. Ponieważ moto było wcześniej użytkowane przez początkujących driverów (w tym i mnie) i ma liczne ślady po "nauce jazdy", wycieku kwasu i drobnych ocierkach, to nie wierzę, że ktoś będzie takim samobójcą i ot tak wystawi go na sprzedaż - za dużo cech charakterystycznych.

Pójdzie na części - akcesoryjna szyba, gmole, handbary i cała raczta jest już pewnie rozebrana. Chociaż pewnie w niedzielę na giełdę się wybiorę.

A'propos - mam bańkę 4l oleju Motul na sprzedaż. Nie zdążyłem wlać.. Plus nowiutki akumulator Yuasa 12V, niestety zalany już kwasem 27.04.2013r. Moto odpalone było z niego 1 raz.

Ehh łapy poucinać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na jakim osiedlu mieszkasz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na jakim osiedlu mieszkasz?

Parszywie miejsce - nowe osiedle na końcu Kamieńskiego. Nie ma ochrony, nie ma monitoringu. Zauważyłem, ze byli na tyle sprytni, że uszkodzili przedwczoraj oświetlenie w całym garażu, działało tylko doświetlenie miejsc parkingowych, włączane na czujki ruchu.

Garaże podziemne do jakiś czas są miejscem "darmowych zakupów", ale do tej pory interesowały ich tylko samochody. Jednym idioci wyjechali nawet przez bramę, która jest otwierana od wewnątrz guzikiem. Rozwalili i samochód, i bramę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×