Skocz do zawartości
nanab

Kradzież - BMW F650 GS z Wrocławia

Recommended Posts

Przykro mi bardzo - jeszcze raz. Umieściłem Twoja informację na FB oraz na www Wrocławskiego Stowarzyszenia Motocyklistów

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NIefajnie! :( Miejmy nadzieję, że znajdą ich i coś się może uda odzyskać...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kilka lat temu moją Suzuki DR ukradli mi z garażu (2 zamki , 2 kłódki , blokada tarczy hamulcowej). To była pechowa sobota, a we wtorek znalazł ją leśniczy.. więc jakaś nadzieja jest zawsze.

A na takich lumpów to tylko guma i wąskie drzwi :x Co za kraj.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kilka lat temu moją Suzuki DR ukradli mi z garażu (2 zamki , 2 kłódki , blokada tarczy hamulcowej). To była pechowa sobota, a we wtorek znalazł ją leśniczy.. więc jakaś nadzieja jest zawsze.

A na takich lumpów to tylko guma i wąskie drzwi :x Co za kraj.

:shock: tego typu perwersji nie znam...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzisiaj w Gazecie Wyborczej czytałem (wątek poboczny artykułu), że w niektórych stanach USA za 3-cie przestępstwo idzie się do puchy na 25 lat minimum, ale opisywane były przypadki gości, którzy dostali 50 lat za np. skarpetki lub kilka płyt DVD. I nawet Sąd Najwyższy nie cofnął takiego prawa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Często przeglądam oferty części do GS-a na allegro (taka moja pasja :lol:), obiecuję zwrócić uwagę na części charakterystyczne dla Twojego motka. Współczuję :-(

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Często przeglądam oferty części do GS-a na allegro (taka moja pasja :lol:)

...a moją jest jazda na moto :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To gnoje :evil:

Współczuję. Pomiędzy jazdą na moto będę przeglądał oferty części zamiennych do GS. Miejmy nadzieję, że się znjdzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Współczuję.Mam nadzieję,że się znajdzie i,że tym gnojom ktoś nogi z d.. powyrywa

:shock: tego typu perwersji nie znam...

Ja znam.Czasem to bywa skuteczne
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zarzuciłem temat u siebie na forum Bełchatowskiego exb.fora.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trochę więcej informacji i zdjęć - może komuś w weekend uda się coś wyłapać.

Kradzież BMW F650 GS

Najprawdopodobniej w nocy 8/9 maja 2013r. z garażu podziemnego w bloku przy ul. Kamieńskiego we Wrocławiu skradziono motocykl BMW F650 GS. Poniżej trochę danych i informacji oraz link do galerii ze zdjęciami moto.

https://picasaweb.google.com/banasikm/BMWF650GS?authkey=Gv1sRgCP77prSWyu-gRA

Ktokolwiek trafi na jakiś ślad motocykla, a raczej tego co z niego pozostało, proszę o kontakt na mail pan_banan@o2.pl

BMW F650 GS

Rok produkcji: 2003

Kraj pochodzenia: USA

VIN: WB10182A23ZE48872

Przebieg: około 8900 mil

Kolor: srebrny

Wyposażenie:

- ABS

- akcesoryjna podwyższana szyba

- akcesoryjny błotnik przedni

- podgrzewane manetki

- liczniki skalowane w milach

- gmole Hepco&Becker

- handbary Acerbis

- opony Metzeler Tourance

- brak jakichkolwiek uchwytów pod kufry

Uszkodzenia:

- ślad po wycieku kwasu z akumulatora na prawej stronie ramy, widoczne wżery

- obtarcie na prawej stronie gmola

- mocno obtarty lewy handbar

- prawy i środkowy plastik atrapy baku sklejone, brak możliwości rozłączenia. Element nieoryginalny, od wewnętrznej strony opis markerem

I jeszcze raz link do zdjęć:

https://picasaweb.google.com/banasikm/BMWF650GS?authkey=Gv1sRgCP77prSWyu-gRA

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nanab, współczuję-wrzuciłem na forum bmwmotocykle i DoctorRiders. Życzę Ci żeby jednak się znalazł i to w nienaruszonym stanie!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyrazy współczucia mi w ciągu 9 lat w Warszawie z osiedla na którym mieszkam ukradli 3 samochody ostatni z Parkingu " Strzeżonego " i do dnia dzisiejszego żaden się nie znalazł. Do póki będzie rynek wtórny części do póty będą złodzieje i paserzy. A Policji chyba specjalnie na tym nie zależy aby wyłapać te tałatajstwo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coś na ten temat wiem "odprowadziłem z Tobą ostatni samochód do pasera". A mi w niedzielę najprawdopodobniej usiłowano skubnąć AUDI, skończyło się na wielu błędach i braku Vinu w większości sterowników. Samochód ma AC moto niestety nie i stoi od tamtej pory pod blokiem, gdzie jest bezpieczniej niż na podziemnym parkingu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No zdecydowanie parkowanie "pod chmurką" jest bezpieczniejsze niż parking podziemny - na zewnątrz jest chociaż cień szansy, że ktoś coś zobaczy, spłoszy skurw*%&. W podziemiu mają ciszę i spokój, obstawią 2 lub 3 wejścia i mogą działać.

Na przyszłość będę chociaż o tą wiedzę mądrzejszy..

A co do zainteresowania policji - jadąc z nimi na miejsce kradzieży zostałem zapytany o wartość "motora". Rzuciłem 15tyś PLN, po czym Policjant nr 1 powiedział do nr 2: "to my już takimi sprawami się zajmujemy?!". Tak więc, jeżeli ktokolwiek ma nadzieję, że policję będzie interesowało odzyskanie waszego mienia, niech się tej nadziei pozbędzie.

Zupełnie osobną sprawą jest kupowanie części na giełdzie i allegro. Ja rozumiem, że jest pewnie kilka % sprzedających, którzy rzeczywiście kupują motocykle powypadkowe i wybebeszają z nich co lepsze kąski, ale cała reszta do pospolici złodzieje/paserzy. Czy takim problemem jest wprowadzenie wymogu udowodnienia legalnego źródła tych części? Jak ktoś sprzedaje towar w sklepie, to w razie kontroli musi mieć faktury zakupu tego towaru. Jak wystawia się na allegro, to już nic nie musi.. A, że duża grupa ludzi ma w du*#e skąd dana część pochodzi, to kupują i napędzają ten biznes, do czasu kiedy to ich maszynka zniknie na części..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×