Skocz do zawartości
kuki1990

oryginalne kufry boczne+stelaże+kluczyk

Recommended Posts

witam

do sprzedania tak jak w tytule oryginalne kufry bmw, ich stan oceniam na bardzo dobry po za jedną małą ryską wyglądają jak nówki.

Cena jaka mnie interesuje to 1650zl wszystkich chętnych proszę o kontakt na priv lub gg 6532796 . Po tygodniu wystawiam na allegro prawdopodobnie z wyższą ceną. Oto kilka zdjęć robione telefonem więc jakość może nie najlepsza, lecz jak by ktoś chciał mogę zrobić cyfrówką i przesłać na maila.20130519260.jpg20130519261.jpg

Edytowane przez kuki1990

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc masz może zdjęcia, jak wygladaj zamontowane na motocyklu i czy stelaz da się zamontować w F650ST?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez przeróbki stelaża do ST nie zamontujesz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc masz może zdjęcia, jak wygladaj zamontowane na motocyklu i czy stelaz da się zamontować w F650ST?

witaj niestety nie mam takowych zdjęć lecz jak bardzo je potrzebujesz to mogę wykonać, co do mocowania to tak jak powiedział Centrino bez przeróbek się nie obejdzie. Edytowane przez kuki1990

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na ST bez przeróbki nie bardzo... i w sumie to nie widziałam ST z takimi kuframi...

na gieesie takie kufry wyglądają tak:

DSC09378.JPG

Edytowane przez Doodek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zastanów sie na PW :)

Taka moja rada

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1200 zł i mogę zacząć się zastanawiać

1200 zł? to chyba za same kufry. Ta cena jaką podałem moim zdaniem wcale nie jest wysoka a wręcz niska porównując ceny z ebayu i allegro to same kufry są w cenie 400 euro a do tego jeszcze trzeba doliczyć stelaże, o wartości 100 euro.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie słuchaj ich, ja się zastanowię za 100zł. Za 1200zł, to profesor uniwersytecki krótki wykład wygłosi nawet, a nie tylko się zastanowi.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale to jest ebay i to są Niemcy! nie ma co się porównywać do nich. Zakupiłem kufry ze stelażem z allegro za 1100 zł, zobaczymy w jakim stanie przyjdą

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie, to nie ebay ani Niemcy

Zresztą sam kupowałem na ebay.de i z przesyłką wyszło taniej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale to jest ebay i to są Niemcy! nie ma co się porównywać do nich. Zakupiłem kufry ze stelażem z allegro za 1100 zł, zobaczymy w jakim stanie przyjdą

Widziałem je rano, ciekawy byłem kto sie zahaczy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W sumie kosztowało mnie to ok 1300 z przesyłką i stelażem

W sumie dobrze mi się trafiło

Ale w PL uważam że 1100zł to dobra cena

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopak ma coś do sprzedania i żal mu się z tym rozstawać za mniejszą kwotę :) trzeba to uszanować. Może nie jest pod ścianą i nie musi sprzedawać za tyle ilu mu dadzą? Z doświadczenia w handlu wiem że cena która pozornie wydaje się wysoka dla większości może w końcu wydać się kusząca dla 1 osoby. Więcej nie trzeba kupców. Natomiast jeśli z czasem nie będzie chętnych do zakupu a mu będzie bardziej zależeć na sprzedaży sam zmieni cenę. Nie wiem po co tu jakieś naciski - jak nie teraz to sprzeda w innym terminie ( a może wystawi na ebay? ;)

Przykład - pewien czas temu sprzedawałem stary obiektyw Nikona > wystawiałem go 3 razy na allegro - miałem mnóstwo propozycji typu "panie za tyle biorę od ręki". Nie byłem w dramatycznej sytuacji finansowej i wiedziałem w jakim jest stanie więc bez problemu mogłem poczekać. Po paru miesiącach sprzedałem go 400 zł drożej niż "oferty na maila" Kupiec jest zadowolony bo dostał to co wylicytował - stary obiektyw w idealnym stanie takim jakby był nowy. Ja też jestem happy.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łukasz dokładnie, trafiłeś w sedno. Może nie żal mi się z nimi rozstawać bo prawie w ogóle ich nie używałem ale pod koniec sezonu zamierzam sprzedać motka i uznałem, że lepiej będzie sprzedać kufry osobno. Ludzie i proszę was ja tej ceny nie wziąłem z kosmosu po to żeby sobie na was zarobić czy nie wiem co. Przejrzałem wszystkie oferty na allegro i na ebayu po czym ustaliłem własną może za wysoka spoko ale nie spamujcie mi tutaj cenami po to abym miał się niby ugiąć jeżeli udało wam się kupić za niższą cenę ze wszystkimi stelażami kuframi w takim stanie jak moje to brawo. Tak naprawdę mogło już tych kufrów nie być, miałem ofertę za 1600 z Ukrainy ale nigdy na Ukrainę nic nie wysyłałem i nie wiem jak to tam wygląda z przesyłkami.

Edytowane przez kuki1990

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Łukasz dokładnie, trafiłeś w sedno. Może nie żal mi się z nimi rozstawać po prawie w ogóle ich nie używałem ale pod koniec sezonu zamierzam sprzedać motka i uznałem, że lepiej będzie sprzedać kufry osobno. Ludzie i proszę was ja tej ceny nie wziąłem z kosmosu po to żeby sobie na was zarobić czy nie wiem co. Przejrzałem wszystkie oferty na allegro i na ebayu po czym ustaliłem własną może za wysoka spoko ale nie spamujcie mi tutaj cenami po to abym miał się niby ugiąć jeżeli udało wam się kupić za niższą cenę ze wszystkimi stelażami kuframi w takim stanie jak moje to brawo. Tak naprawdę mogło już tych kufrów nie być, miałem ofertę za 1600 z Ukrainy ale nigdy na Ukrainę nic nie wysyłałem i nie wiem jak to tam wygląda z przesyłkami.

Twój towar, Twoja cena. Śmiesznie wygląda tylko, kiedy rzucasz ofertę 1600zł i piszesz, że to dla forumowiczów a potem wstawisz za inną cenę na Allegro. Na koniec wychodzi na to, że dla nas było więcej. Ale to nie Twoja wina i nikt nie ma pretensji.

Normalna sprawa, a tylko wydźwięk ma śmieszny, kiedy nasze wyobrażenia zderzają się z rzeczywistością. Jest kryzys i ceny na wszystko są niższe. Koniec tematu. Nie obrażaj się tylko, bo nie ma powodu. Wszyscy są życzliwi nawet jak żartują.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Twój towar, Twoja cena. Śmiesznie wygląda tylko, kiedy rzucasz ofertę 1600zł i piszesz, że to dla forumowiczów a potem wstawisz za inną cenę na Allegro. Na koniec wychodzi na to, że dla nas było więcej. Ale to nie Twoja wina i nikt nie ma pretensji.

Normalna sprawa, a tylko wydźwięk ma śmieszny, kiedy nasze wyobrażenia zderzają się z rzeczywistością. Jest kryzys i ceny na wszystko są niższe. Koniec tematu. Nie obrażaj się tylko, bo nie ma powodu. Wszyscy są życzliwi nawet jak żartują.

Mylisz się ceny były takie same na allegro tak jak i tutaj. Po za tym jak jesteś zainteresowany kupnem to zadzwoń lub napisz na priv po przedstawieniu nicku z forum na pewno byś dostał specjalną ofertę myślałem, że takich rzeczy nie trzeba pisać. Cena jest orientacyjna co wytargujesz przez telefon, na priv czy na miejscu to już inna sprawa.

Edytowane przez kuki1990

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×