Skocz do zawartości
Tomasz

Kamera Go Pro lub inna ale jaka?

Recommended Posts

Ceny są takie same. Kupuję u gościa którego polecił mi JacekJ i biorę sjcam 5000wifi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że będzie ok. Widziałem u niego fajny zestaw z dwiema bateriami i czymś tam jeszcze za chyba 549 zł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

comment_HMOFSgkZMPnAv7msdX81cJ9MWgX1g8bt.jpg

Dzisiaj miały być w tesco, konia z rzędem temu komu udało się kupić, uruchomiłem kilka osób (łódź, Wrocław, Bełchatów) promocja miała byc od 8.oo ....oczywiście już o tej godzinie nigdzie nie było, czasami dobrze być sprzedawca w markiecie :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Standard. Wszystkie na dniach będą dostępne na popularnych serwisach aukcyjnych. ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moim zdaniem nie ujrzały półek sklepowych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że będzie ok. Widziałem u niego fajny zestaw z dwiema bateriami i czymś tam jeszcze za chyba 549 zł.

Jacek ale widziałeś za tą cenę sjcam 5000wifi. Bo mi powiedział 650 zł.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja będzie chyba trochę inna ale zapewniają że to model ulepszony z matrycą panasonica.

http://allegro.pl/sh...item=5146853322

kupiłeś?

z ciekawości zapytam, podobno na opakowaniu oryginalnej sjcam jest kod za pomocą którego możesz sprawdzić czy nie masz fake

http://www.sjcamhd.com/safe/

jest tak?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kupiłeś?

z ciekawości zapytam, podobno na opakowaniu oryginalnej sjcam jest kod za pomocą którego możesz sprawdzić czy nie masz fake

http://www.sjcamhd.com/safe/

jest tak?

Witaj Francuz zamówiłem dziś dzwoniłem do gościa i mam mieć pon-wtorek , jak tylko będę miał dam znać !!! Dzięki za stronkę do sprawdzenia na pewno sprawdzę .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam już kamerkę w domu. Faktycznie jest kod na opakowaniu ala zdrapka który wpisujesz na tej stronie i sprawdza czy jest to orginał u mnie jest wszystko okey.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co za emocje muszą towarzyszyć nowemu nabywcy. Wpadasz do domu, drapiesz kod, wpisujesz na stronie, a tu przegrana. Zupki Amino to przy tym pryszcz. ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pokusiłem się na zakup osławionej SJ4000 - akcja na Grouponie, 290 PLN ;>

Powinienem otrzymać takie coś, http://www.kamerysam...owa-sj4000.html (ten sklep był podany w linku Grouponu, później wygooglałem sobie jeszcze Kompranet...) tj. niby oryginalną kamerę ze zdrapką. Niestety dostałem coś innego, zestaw jak na wideo

. Różnice są raczej widoczne gołym okiem, zdrapki również brak. Niestety nie ja odbierałem paczkę, więc nie mam filmu z rozpakowywania, także raczej po frytkach. Takie tam ostrzeżenie dla potomnych.

Pomijając powyższe, dostałem za 290 PLN całkiem zgrabną kamerkę, a czy to SJCAM czy nie, to kwestia w tym momencie drugorzędna. Testy z samochodu pomyślne, pozostaje przykleić dziada na kask i odkurzyć moto ;]

Edit: W zestawie wszystko to, co na wideło, czyli tu akurat nie mogę narzekać.

Edytowane przez rasta
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pokusiłem się na zakup osławionej SJ4000 - akcja na Grouponie, 290 PLN.

Ja też, u mnie bateria jest do kitu, w dodatku różni się od tej z GoPro :/

Edytowane przez maxiu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pamiętajcie, że KC daje 14 dni na zwrot wszelkich przedmiotów zakupionych przez internet bez podania przyczyny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też, u mnie bateria jest do kitu, w dodatku różni się od tej z GoPro :/

Co ma SJ4000 do GoPro? ;]

Edit: I w jakim sensie do kitu? Krótko trzyma, mało mAh?

Pamiętajcie, że KC daje 14 dni na zwrot wszelkich przedmiotów zakupionych przez internet bez podania przyczyny.

Zakup w grudniu ;] Oczywiście, że mogę się z nimi bawić w jakieś prokuratury itp. (coś tam o wprowadzaniu podróbek na rynek), ale w sumie wg. tej recki z jutuba ta też daje radę, a za tyle piniędzy nie kupię oryginalnej SJCAM. W sumie nawet niezgodność towaru z umową by przeszła, ale... No nie chce mi się. Aż sam nie wierzę, że tak piszę.

Edytowane przez rasta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rasta będziesz zadowolony !!!

Z tej podróby? ;D Mam nadzieję, nie chcę wydać ani grosza więcej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tej podróby? ;D Mam nadzieję, nie chcę wydać ani grosza więcej.

Ja też, gdzieś czytałem, że bateria jest taka sama, moja ma inne połączenie i trzyma 30 min

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też, gdzieś czytałem, że bateria jest taka sama, moja ma inne połączenie i trzyma 30 min

Właśnie jestem w trakcie załatwiania wymiany kamery na pudełkową od SJCAM-a na podstawie niezgodności towaru z umową. Dam znać jak poszło ;]

Jakby co, to to, co wysyłali, też jest teoretycznie produktem od SJCAM, tyle, że nie brandowanym... http://www.sj-4000.pl/podrobki/

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To już nawet podróbki podróbek podrabiają? :shock:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To już nawet podróbki podróbek podrabiają? :shock:

Witamy w Chinach ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To już nawet podróbki podróbek podrabiają? :shock:

I to 3 stopnie w dół. Podróbki podróbek podróbek. Każdy towar ma klienta. A co nie zejdzie, to się na Grouponie opchnie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×