Skocz do zawartości
Tomasz

Kamera Go Pro lub inna ale jaka?

Recommended Posts

A nie ma sensownej alternatywy, nawet droższej, zbliżonej jakościowo, ale bez przywar i niedoróbek GoPro?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie można powiedzieć że to złe produkty (tak na prawdę chyba najlepsze tego typu na rynku) ;-)

Powyższe wynurzenia, to narzekanie ludzi - profesjonalistów, więc wiadomo że dla nich byle pierdoła urasta do problemu egzystencjalnego :-D :lol:

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aaaaaa... To zmienia postać rzeczy :) chociaż, za te piniondze, też bym się przypi*rdalał :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powyższe wynurzenia, to narzekanie ludzi - profesjonalistów, więc wiadomo że dla nich byle pierdoła urasta do problemu egzystencjalnego :-D :lol:

O tak, dla potrzeb naszych superprodukcji nikt jeszcze odpowiedniego sprzętu nie wymyślił. My wiemy co to jest prawda czasu i prawda ekranu! :lol:

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie SJ4000 jest ok. Działa, bateria trzyma, obraz na tv 39 cali jest rewela. Akcesoria pasują od gopro, ale podróby działają, a kosztują grosze.

Dodatkowa bateria plus ładowarka też niewiele kosztowała. Obudowa wytrzymała (szlifowałem nią po asfalcie).

Edytowane przez JacekJ

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawdziłem sobie cenę tej SJ4000 - baaardzo mi się podoba :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najgorzej jest na postoju bo wibracje dają w kość , jak droga równa jest całkiem całkiem a wykroty to rzecz gustu. To pierwsze moje cięcia i nie wiem jak mi się udało zrobić przejścia i gdy próbowałem powtórzyć to w miejscu gdzie go nie ma to nie wyszło

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurcze... jeszcze chwila i się przekonam do kamery... a już cena SJ4000 tym bardziej mnie przekonuje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurcze... jeszcze chwila i się przekonam do kamery... a już cena SJ4000 tym bardziej mnie przekonuje

Tego dziada bym kupił nawet jako zwykły rejestrator "nie moich przewinień" ;] Następny sezon...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dla mnie jest to pic na wodę :)

Mam hero GoPro Silver i w żadnym moim nagraniu jakoś obrazu nie jest tak do dupy nie mówiąc już o drganiach które nie występują.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Używam HD Ghost i bardzo sobie ją chwalę. Cenowo znacznie lepiej sytuacja wygląda vs. Go Pro a zalety z jakich korzystam to: ruchoma soczewka, pilot z diodami led, wyświetlacz odrazu w kamerze. Przykładowy film na you tube mojego autorstwa: https://www.youtube.com/watch?v=VNXsW0o5Hq4. Niestety you tube sporo pogarsza jakość, na kompie znacznie lepiej to wygląda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Używam HD Ghost i bardzo sobie ją chwalę. Cenowo znacznie lepiej sytuacja wygląda vs. Go Pro a zalety z jakich korzystam to: ruchoma soczewka, pilot z diodami led, wyświetlacz odrazu w kamerze. Przykładowy film na you tube mojego autorstwa: https://www.youtube....?v=VNXsW0o5Hq4. Niestety you tube sporo pogarsza jakość, na kompie znacznie lepiej to wygląda.

Bardzo nie w temacie, ale w okolicach 1:30 mamy piękny przykład jak nie jeździ się na zamek/suwak/jak zwał tak zwał ;]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem czy wspominałem, że gopro to gówno? Ostatnio czasami włącza mi się nagrywanie w takim trybie jak poniżej

Dodam, że zaobserwowałem to tylko jak kamera działa na wifi (kamera hero 2, wifi backpack + wifi remote), ktoś spotkał się z takimi dziwami, może rozwiązał problem?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poużywaj trochę to pogadamy, znam ludzi, którzy zakupili trójkę i twierdzili podobnie jak ja. Może nie działy się takie jaja z obrazem (u mnie też nie występowało to od początku, zdarzyło mi się drugi raz w ciągu ostatnich dwóch miesięcy) ale zgłaszali problemy z softem, wieszaniem się itp. Nawet jeżeli nie występuje to w 100% wyprodukowanych kamer tylko powiedzmy 20% to za tę kwotę zakupu świadczy jednak o delikatnie mówiąc niedopracowanym produkcie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie kręcą mnie dodatkowe megapiksele, których i tak nie widzę, sama świadomość posiadania najnowszego modelu to argument w moim przypadku nieważny. Chciałbym coś czym mógłbym nagrać film, bez wieszania, bez ustrek itp., Napisałem do GoPro i załączyłem im filmik, zobaczymy co odpiszą - obiecali, że zajmą się problemem w ciągu 48H :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ani w 2 ani 4 nie miałem takich problemów (w 2 nie miałem żadnego "backpacka", tam było to niedopracowane), być może to wina softu, a może sama kamera dostała "strzała" gdzieś przy okazji i się najzwyczajniej zepsuła, coś się luzuje, nie styka, albo puszcza jakiś lut i wszystko się kaszani, czy coś w ten deseń :roll:

P.S. Liczysz że dadzą Ci nową? :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakiego strzała? Podobno to kamera do sportów ekstremalnych, która kosztuje (kosztowała) 1500 zł. Jak obudowa nie jest rozwalona to raczej nie powinno się jej nic stać? Nie liczę, że dostanę nową tylko napiszą co może być powodem takiego zachowania, obstawiam system wifi, który jest dwójce jest delikatnie mówiąc "z dupy",a jest dostępny w sprzedaży do dziś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×