Skocz do zawartości

Recommended Posts

Najwyższa pora kupić buty....

Rozważam TCX Infinity GTX.... Czy może lepiej dołożyć kilka stów i kupić SIDI Adventure. Tylko pytanie czy faktycznie warto?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najwyższa pora kupić buty....

Rozważam TCX Infinity GTX.... Czy może lepiej dołożyć kilka stów i kupić SIDI Adventure. Tylko pytanie czy faktycznie warto?

Jeżeli możesz na nie odłożyć kasę, to odpowiedź jest jasna - warto.

Podjedź do MA i przymierz, sam zobaczysz co i jak ;)

Kwestia też gdzie i jak chcesz jeździć. Zrobiłem w nich od wiosny ponad 20000 km. Nie chcę już Vertigo (a też Sidi) :)

Edytowane przez lcoo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wytrzymują wiele, ale jak Ci się już górą wleje to sposób jest jeden ;)

d.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raczej wolę zjechać z asfaltu...:)

Ale czy ktoś z Was ma / miał TCX? Mierzyłem jedne i drugie. Leżą OK. A różnica w cenie dość spora, bo 500zł....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrzuć dokładny model/zdjęcie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TCX Infinity GTX - robia zadanie, mial/ma je Pingwin dopoki od gory sie nie wlalo mowil ze bylo sucho.

Ja mialem blizniaczo wygladajace ale z inna membrana Gaerne Explorer. W sumie fajne ale rozpadly sie po 2 latach calkowicie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TCX Infinity GTX - robia zadanie, mial/ma je Pingwin dopoki od gory sie nie wlalo mowil ze bylo sucho.

Ja mialem blizniaczo wygladajace ale z inna membrana Gaerne Explorer. W sumie fajne ale rozpadly sie po 2 latach calkowicie.

Jeżeli zapewniają zbliżoną lub jednakową ochronę, a kosztują 500 zł mniej (jak pisał kolega), to nie mam co przepłacać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wiem jak z ochrona na zgniatanie/uderzenia - adventure wygladaja bardziej pancernie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli chodzi o ochronę przed uderzeniami itp, to faktycznie są pancerne, za tym jednak idzie waga. Ale i tak komfort chodzenia cały dzień w tych butach, a połowę lżejszych Vertigo jest bez porównania.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O sidi adventure to juz bylo naprawde sporo na forum z tego co pamietam. Moze tak archiwa przejrzec?

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki, mam problem z butami..

Myślałem, że to proste, ale nieeeee....

Kupiłem sobie buty Falco dust

11384_zoom.jpg

No i pupa, są tak sztywne że da się wrzucić dwójki. To tak ma być, czy to są buty do innego rodzaju motocykli?

A szkoda, bo są wyglądają porządnie i mi się podobają :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak pojawi się jeszcze jeden wątek o butach, kurtce, spodniach, bieliźnie, kaskach, skarpetkach to wyjdę z siebie i stanę obok.

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ej, no co? Nie założyłem nowego tylko dolepiłem się do poprzednika. To gdzie miałem spytać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki, mam problem z butami..

Myślałem, że to proste, ale nieeeee....

Kupiłem sobie buty Falco dust

No i pupa, są tak sztywne że da się wrzucić dwójki. To tak ma być, czy to są buty do innego rodzaju motocykli?

A szkoda, bo są wyglądają porządnie i mi się podobają :/

Powinny sie troche rozchodzic. Crossowe tez sa sztywne na poczatku chociaz te sa duzo mniej oplasticzone. Naucz sie pracowac cala stopa a nie tylko palcami :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde, ale ten but mi się nie mieści pod dźwignię :)

Uzyj wystajacego ranta podeszwy. Ewentualnie zmien polozenie dzwigni np o 1 zabek w gore. Zeby ja sciagnac nalezy calkowicie wykrecic srubke bo walek jest naciety.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki, mam problem z butami..

Myślałem, że to proste, ale nieeeee....

Kupiłem sobie buty Falco dust

11384_zoom.jpg

No i pupa, są tak sztywne że da się wrzucić dwójki. To tak ma być, czy to są buty do innego rodzaju motocykli?

A szkoda, bo są wyglądają porządnie i mi się podobają :/

Białe do offu ? ;) , jakbyś do komunii jechał :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ej, no co? Nie założyłem nowego tylko dolepiłem się do poprzednika. To gdzie miałem spytać?

Jak Masz wątpliwości czy nie dublujesz tematu wystarczy wpisać słowo "buty" w wyszukiwarkę. Nie jest ona niezawodna ale akurat jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju stroje to po wpisaniu słowa klucza wyskakuje jakieś 10 tematów.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurde, ale ten but mi się nie mieści pod dźwignię :)

zmien polozenie dzwigni

przereguluj dźwignię...

przestaw dźwignię :D

Kup japonki :lol:

  • Like 9

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak pojawi się jeszcze jeden wątek o butach, kurtce, spodniach, bieliźnie, kaskach, skarpetkach to wyjdę z siebie i stanę obok.

...i jeszcze rozbierz się i popilnuj ciuchów, co byś się nie nudził :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Uzyj wystajacego ranta podeszwy. Ewentualnie zmien polozenie dzwigni np o 1 zabek w gore. Zeby ja sciagnac nalezy calkowicie wykrecic srubke bo walek jest naciety.

Chodzi o to, że mam ją odkręcić i przesunąć do góry i dokręcić, tak? Żeby zwiększyć przestrzeń między stopką a dźwignią?

Co to znaczy że wałek jest nacięty?

Białe do offu ? ;) , jakbyś do komunii jechał :D

A myślisz, że Dakara wybrałem z innego powodu niż malowanie? :D

Kup japonki :lol:

Koniecznie ze skarpetkami.

Jak Masz wątpliwości czy nie dublujesz tematu wystarczy wpisać słowo "buty" w wyszukiwarkę. Nie jest ona niezawodna ale akurat jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju stroje to po wpisaniu słowa klucza wyskakuje jakieś 10 tematów.

Tak się składa, że zrobiłem dokładnie tak jak piszesz i dopisałem pytanie do pierwszego od góry tematu.

Edytowane przez august

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koniecznie ze skarpetkami.

W przypadku japonek, bezwzględnie skarpetki z goretexem ;)

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak się składa, że zrobiłem dokładnie tak jak piszesz i dopisałem pytanie do pierwszego od góry tematu.

Nie mam pretensji do Ciebie tylko do tego Orzeszka co założył 10 temat o tym samym, zadał jedno pytanie i ulotnił się jak kamfora.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×