Skocz do zawartości

Recommended Posts

Używam najtańszych osłon na buty - takich z gumowymi płaskimi spodami. Jeśli chodzi o żywotność - ubierane kilkanaście razy - nic się z nimi nie dzieje, wody nie puszczają, trzymają się na swoim miejscu (a nawet żadnego znaczka nie mają :) ) Problem tylko taki, że trzeba je ubrać w zasadzie... przed deszczem. Jak buty puszczają to już kilkanaście minut bez osłon spowoduje naciągnięcie wody i wtedy osłony na nic - chlupot gwarantowany. Mam nadzieję odłożyć je w kąt własnie za sprawą sidi adventure (upolowanych w przyzwoitej cenie na włoskim ebayu ;) )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że skarpety nic nie dadzą, najwyżej naciągną więcej wody i ograniczą chlupanie :)

I tu się Mógłbyś się zdziwić ale nie napiszę na ten temat nic w tych 50-tych z kolei, zdublowanych wątkach .

Edytowane przez Vengosh10
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I tu się Mógłbyś się zdziwić ale nie napiszę na ten temat nic w tych 50-tych z kolei, zdublowanych wątkach .

E tam, napiszesz, Admin posprząta... :-D
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I tu się Mógłbyś się zdziwić ale nie napiszę na ten temat nic w tych 50-tych z kolei, zdublowanych wątkach .

W zasadzie już napisałeś :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hej, wczoraj stałam się posiadaczką takich butów- RST RAPTOR BUTY_SKORZANE_WP_RST_RAPTOR_BLACK_41_1512_.png

Czy ktoś z Was ma może takie I mógłby powiedzieć coś na ich temat?

Edytowane przez oggy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ty na bmw zbieraj, a nie tylko buty w głowie :-D

hehehe Paweł małymi kroczkami zbliżam się :-D teraz tylko moto brakuje, bo wszystko inne już mam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bo wszystko inne już mam :)

to ciekawe co piszesz ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panie i Panowie (ewentualnie)

Jakie polecacie buty damskie, rozmiar 36, do jazdy turystycznej? Justyna nie chce plastików, bardziej coś w deseń moich Sidi Clever Gore. Mają być wygodne i w miarę przewiewne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jaki masz budżet?

moja Ania dostała Daytony które sobie bardzo chwali, bo i wygodne i nieprzemakalne i oddychają i jeszcze mają wyższą podeszwę żeby do ziemi bliżej było

Faktem jest że mega okazyjnie udało nam się je kupić na jebaju

polecić mogę też Alpinestars Web z GTX

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja ostatnio mierzyłem Alpinestars Web gore i wg mnie poziom wykonania bardzo przeciętny, sprzedawca też mi ich do końca nie polecał. Poza tym wyglądają jak kalosze a dziewczyna pewnie by chciała mieć coś co ładnie wygląda ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Budżet około 500 - 600 zł.

Myslalem o tych w wersji czarnej

http://allegro.pl/sm...3940203913.html

ale to jednak plastik fantastik.

Pedalskie takie :-D

Daytona GTX są dobre ale drogie ;-)

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No niestety cena Daytony zabija. Tzn jak ja kupowalem moje Sidiki z GTX to się ceną nie przejmowałem - po prostu zamówiłem, ale moja za to bardziej ceni pieniądze i na pewno nie zgodzi się na takie buty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja też bym poleciła Daytony z GTX jeśli zakładacie jazdę w każdych warunkach. Dla mnie komfort jazdy z suchymi stopami jest wart wyższej ceny, ale doszłam do tego po 3 parach butów ;)

co do tych SMX-5 to coś mi się kojarzy,że MeJustine w takich jeździła i chwaliła sobie.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daytony wydają się przerostem formy, zwłaszcza przy tym, ile Justyna ze mną lata. Przymierzymy te SMXy i zobaczymy. Moze nie beda takie zle.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja swojej też nie mogłem namówić na buty motocyklowe. Stanęło na tym, ze jeździ w "cywilnych" butach na szczęście na tyle wysokich, że stabilizują kostkę.

Mniej więcej coś takiego:

dab9df8f3f2feb8d736043f305e96d00.jpg

Gore to to nie jest, ale dobrze wypastowane spokojnie dają radę w niewielkim deszczu. Na cięższe warunki ma pokrowiec.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja też bym poleciła Daytony z GTX jeśli zakładacie jazdę w każdych warunkach. Dla mnie komfort jazdy z suchymi stopami jest wart wyższej ceny, ale doszłam do tego po 3 parach butów ;)

co do tych SMX-5 to coś mi się kojarzy,że MeJustine w takich jeździła i chwaliła sobie.

w pierwszych 3 miałaś chyba orlentex - nie było aż tak źle chyba? tylko był ktoś potrzebny by pomóc przy zakładaniu / zdejmowaniu

:)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w pierwszych 3 miałaś chyba orlentex - nie było aż tak źle chyba? tylko był ktoś potrzebny by pomóc przy zakładaniu / zdejmowaniu

:)

orlentex, taśmotex i woretex :) pewnie że nie ale ile czasu na zakłądanie i zdejmowanie straciłam plus jeszcze skarpetki trzeba było pożyczać :roll: .Potwierdzam, Twoja i Lisska pomoc uratowała me stopy.jeszcze raz dziękuję :beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Budżet około 500 - 600 zł.

Myslalem o tych w wersji czarnej

http://allegro.pl/sm...3940203913.html

ale to jednak plastik fantastik.

Przy założonym budżecie zobacz też te Web.

SMX jakoś w turystyce nie widzę. Te slidery na pewno jej się przydadzą.

wysłane ze stacji międzygalaktycznej SOJUZ 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×