Skocz do zawartości
JeyJey

Witam Zamierzam Kupić Motor Proszę O Pomoc W Zakupie

Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników forum z góry dziękuję za rady i dyskusję w tym temacie . Zamierzam kupić motor i nie mogę się zdecydować , który mam wybrać poniżej załączam linki do aukcji które motory mnie interesują. Ogólnie nie wiem na co zwracać uwagę odnośnie , roku ,

wyposażenia , przebiegu , czy książki serwisowej . Nie chciał bym się naciąć na nieuczciwego sprzedawcę , uważam iż wasze opinie będą mi bardzo bardzo pomocne przy zakupie.

http://otomoto.pl/bm...i-M3798163.html

http://otomoto.pl/bm...0-M3821060.html

http://otomoto.pl/bm...s-M3750839.html

http://otomoto.pl/bm...y-M3556887.html

Gorąco Pozdrawiam !!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

skocz się przywitać w przywitalni zanim Cię Jarek dorwie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Doodek ubiegłaś mnie pewnie o jakieś 30s :-)

podobno szybka jestem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

yejyej, a tak w ogóle to podałeś linki do trzech F650GS i jednej F800GS - może najpierw określ czego szukasz? Potem sprawdź nasze forum:

- dział "Sprzedam" - motki forumowe to może nie najtańsza opcja, ale za to pewniejsza, więc w dłuższej perspektywie na pewno bardziej opłacalna, bo znasz historię, anie kupujesz kota w worku,

- wątek o "nowościach" i inne w dziale "zamierzam kupić moto" - opisujemy (tzn ci którzy się znają, bo ja się np nie znam ;)) różne motki, które się pojawiają, ewentualnie opisujemy doświadczenia ze sprzedawcami (np w kontekście BikeMaster)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motor to ma kosiarka :P

podobno pralka też... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeglądałem oferty sprzedam jest jedna f 800gs lecz za droga . Szukam motoru do 25000 tys 2008 w górę. Oglądałem już f650gs w tą sobotę a w następną mam zobaczyć f800gs podobno ma lepszy silnik tzn mocniejszy i jest trochę wyższa obydwa modele bardzo mi się podobają.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeglądałem oferty sprzedam jest jedna f 800gs lecz za droga . Szukam motoru do 25000 tys 2008 w górę. Oglądałem już f650gs w tą sobotę a w następną mam zobaczyć f800gs podobno ma lepszy silnik tzn mocniejszy i jest trochę wyższa obydwa modele bardzo mi się podobają.

Pomijając wysokość 800 jest jednak sporo mocniejsza i jeśli szukasz czegoś na pierwsze moto to nie wiem czy to optymalne rozwiązanie. Inna sprawa jeśli masz już jakieś doświadczenie.

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj ten pierwszy motorek oglądałem prawie rok temu u tego klijenta w okolicy Rzeszowa bez zastrzeżeń chyba anglik ale ładny z małym przebiegiem i bardzo dobry wybór jak na pierwsze moto polecam nie pękaj może być i 800-tka szybko się przyzwyczaisz do dobrego ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wszystkie motki, które podałeś w linkach są z GB także na początek od razu dolicz wymianę lampy. Angliki lubią być pordzewiałe choć nie jest to regułą, tak jak było już wcześniej napisane GS800 jest znacznie wyższy od 650GS i ma o 14 koni mocniejszy silnik. Wydaje się niedużo ale w jeździe czuć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
800_t.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motor to ma kosiarka :P

Dwa miesiace na motocyklu i jak sie chlop wyrobil... ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motor to ma kosiarka :P

Dwa miesiace na motocyklu i jak sie chlop wyrobil... ;)

Przez zimę rozbierze swój motek i wtedy zauważy, że jego motor też ma motor :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za podpowiedzi proszę o jeszcze jedno czy przebieg zakładając że jest orginalny i wszystko wymieniane na czas f800gs 48000 km nie jest za duży jak dużo można zrobić kilometrów na tym motorze chodzi mi o silnik , skrzynie czy nie będą za bardzo weksplatowane. Ewentualnie jak możan sprawdzić przebieg motoru ?

Edytowane przez yejyej
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Równie dobrze możesz,się zapytać czy jutro będzie lepiej

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To już jest najechane ... Ale nie słyszałem żeby ktoś już z naszych robił kapitalkę silnika ...

Chyba że się nie chwalą ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To już jest najechane ... Ale nie słyszałem żeby ktoś już z naszych robił kapitalkę silnika ...

Chyba że się nie chwalą ;)

"Nasze" mają najechane 30 - więc się kończą, ale jeszcze jeżdżą ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Nasze" mają najechane 30 - więc się kończą, ale jeszcze jeżdżą ;)

Wiesz o tym nikt nie mówi bo siara , ale to już takie padliny na 2 oo ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cholera, to jak mam najechane 20k w niecały sezon to mi się moto kończy? czy jak skoryguję stan licznika, to mi się moto automatycznie polepszy?

;)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×