Skocz do zawartości
chalimon

Co sądzicie o tym moto

Recommended Posts

Do tego należy dodać: pełny serwis włoski, a tutaj "brak" przebiegu z braku czasu i wymieniony olej w lagach, regulacja zaworów - może tak było, ale ja nie wierzę ;)

Włoski serwis, włoska robota, włoskie zaangażowanie (serwisant woli przelecieć atrakcyjną sąsiadkę niż skupić się na 2oo)... ;)

Italiańcy wiedzą, co ważne w życiu... :D :D :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Italiańcy wiedzą, co ważne w życiu... :D :D :D

Ja też kiedyś wiedziałem, ale teraz to już mogę tylko w garażu z motocyklami :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Włoski serwis, włoska robota, włoskie zaangażowanie (serwisant woli przelecieć atrakcyjną sąsiadkę niż skupić się na 2oo)... ;)

Italiańcy wiedzą, co ważne w życiu... :D :D :D

Nie trzeba być italiańcem by wiedzieć co ważne wżyciu ;)

Ale zainteresowanemu pomogłeś :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też kiedyś wiedziałem, ale teraz to już mogę tylko w garażu z motocyklami :lol:

Nooooo nie żartuj :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale zainteresowanemu pomogłeś :D

Jak to księciunio spamu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też kiedyś wiedziałem, ale teraz to już mogę tylko w garażu z motocyklami :lol:

A tam... opowiadasz... z Ciebie taki Włoch jak z Czecha marynarz... ;)

A w garażu, to nie z motocyklami, tylko z motocyklistkami... :D :D :D na wszelki wypadek zaznaczę, że nigdy u Ciebie w garażu nie byłem... ;)

Edytowane przez leff
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ze zdjęć niby nic mu nie dolega, zresztą niewiele tak na prawdę na nich widać szczegółów. Nie wierzę w przebieg i powiastkę o synu właściciela salonu z Włoch i że przejechał przez ostatnie 3 lata 1500km, może tak było, ale ja nie wierzę. W ogóle sprzedawca wygląda mi na handlarza, z gadki i z faktury vat-marża - to moje zdanie.

Do tego w historii allegro nie ma dobrych opinii nt opisywania sprzedawanych przedmiotów, czy ma to znaczenie, nie wiem, ale trzeba luknąć na sprzęt na żywo.

Trudno cokolwiek wiarygodnie napisać :-P

Właśnie wchodziłem na jego opinie na allegro i ma negatywy niby to takie drobne żeczy ale ma i właśnie ten przebieg jakiś mały nie znam się na tych moto ale wydaje mi się że powinien mieć trochę większy nie wiem może się czepiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co do motka - to tak jak pisałem ja i Dakarowy - można jechać oglądać ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie wchodziłem na jego opinie na allegro i ma negatywy niby to takie drobne żeczy ale ma i właśnie ten przebieg jakiś mały nie znam się na tych moto ale wydaje mi się że powinien mieć trochę większy nie wiem może się czepiam

Najgorsze jest to, rze drobne żeczy zrzerają musk... ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A co do motka - to tak jak pisałem ja i Dakarowy - można jechać oglądać ;)

No tak wiem macie na żywo można coś więcej powiedzieć po zdjęciach to jedynie że go wogóle ma

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie wchodziłem na jego opinie na allegro i ma negatywy niby to takie drobne żeczy ale ma i właśnie ten przebieg jakiś mały nie znam się na tych moto ale wydaje mi się że powinien mieć trochę większy nie wiem może się czepiam

wiesz, co do przebiegu to mój motocykl ma na ten przykład za wysoki.... :-) przebieg jest mało ważny, ważne w jakim stanie technicznym jest motocykl - takie jest moje zdanie ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiesz, co do przebiegu to mój motocykl ma na ten przykład za wysoki.... :-) przebieg jest mało ważny, ważne w jakim stanie technicznym jest motocykl - takie jest moje zdanie ;-)

I tego się trzymajmy... nie dość, że głos rozsądku, to jeszcze Głos Północy... :) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tam... opowiadasz... z Ciebie taki Włoch jak z Czecha marynarz... ;)

A w garażu, to nie z motocyklami, tylko z motocyklistkami... :D :D :D na wszelki wypadek zaznaczę, że nigdy u Ciebie w garażu nie byłem... ;)

Co do Czechosłowackiej floty to nie masz racji... Paru czeskich marynarzy było kiedyś

zobacz w linku: http://pl.wikipedia.org/wiki/%C4%8Ceskoslovensk%C3%A1_n%C3%A1mo%C5%99n%C3%AD_plavba

Co do reszty pełna zgoda :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiesz, co do przebiegu to mój motocykl ma na ten przykład za wysoki.... :-) przebieg jest mało ważny, ważne w jakim stanie technicznym jest motocykl - takie jest moje zdanie ;-)

No tak też raczej wychodzę z tego założenia, że przebieg nie jest najważniejszy jak o motocykl ktoś dbał to i może mieć większy przebieg. No nic będę dalej coś szukał i prosił was o pomoc pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście, że przebieg nie jest tak ważny. Ale kupując motor chciałabym znać prawdziwy przebieg i tyle! Dlatego wolę motor który ma 70.000 km i 10 lat, bo wiem że jest prawdziwy, niż taki który ma 20 tyś i dwanaście lat, bo w rzeczywistości może mieć 180.000.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczywiście, że przebieg nie jest tak ważny. Ale kupując motor chciałabym znać prawdziwy przebieg i tyle! Dlatego wolę motor który ma 70.000 km i 10 lat, bo wiem że jest prawdziwy, niż taki który ma 20 tyś i dwanaście lat, bo w rzeczywistości może mieć 180.000.

No tu masz absolutną rację ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...aby link działał, to dopiszcie sobie "l" na końcu adresu.... ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie widzę zbiorniczka kompensacyjnego - czy jakoś tak ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie widzę zbiorniczka kompensacyjnego - czy jakoś tak ;)

Bo nie ma ABS-u więc zbiorniczek pewnie jest w miejscu pompy ABS, poza tym brak grzanych manetek, gdyby je miał, a ja już 8setke bym sprzedał to pewnie bym po niego podjechał :-)

Motocykl wypucowany aż mi się podoba :-) choć nie wszędzie dojechali szmatką i farbą :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo nie ma ABS-u więc zbiorniczek pewnie jest w miejscu pompy ABS, poza tym brak grzanych manetek, gdyby je miał, a ja już 8setke bym sprzedał to pewnie bym po niego podjechał :-)

Motocykl wypucowany aż mi się podoba :-) choć nie wszędzie dojechali szmatką i farbą :-P

Moj z 2002r. tez nie mial ABSu a zbiorniczek kompensacyjny mial we wlasciwym miejscu tzn. tam gdzie wszystkie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moj z 2002r. tez nie mial ABSu a zbiorniczek kompensacyjny mial we wlasciwym miejscu tzn. tam gdzie wszystkie :)

A mój z 2001 miał gdzie indziej :-P ;-) a też ABS-u nie miał

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mój z 2001 miał gdzie indziej :-P ;-) a też ABS-u nie miał

Aaa to zwracam honor.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×