Skocz do zawartości
chalimon

Co sądzicie o tym moto

Recommended Posts

oj tam , oj tam ABS, jak grzanych manetek niema to se ręce do kieszeni powsadzam ;-)

_Tomko_ go mi napisał że go widział ! Stoi w komisie ! od zimy zeszłego roku :-D :-D :-D , to pewnie przebieg ma mały :-D :-D :-D

_Tomko_ ! raz jeszcze serdeczne dzięki za info :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motocykl wypucowany aż mi się podoba :-) choć nie wszędzie dojechali szmatką i farbą :-P

Taka ocena nie jest uczciwa ! :roll:

Nikt nie jedzie na szmacie jak Ty :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj tam , oj tam ABS, jak grzanych manetek niema to se ręce do kieszeni powsadzam ;-)

_Tomko_ go mi napisał że go widział ! Stoi w komisie ! od zimy zeszłego roku :-D :-D :-D , to pewnie przebieg ma mały :-D :-D :-D

_Tomko_ ! raz jeszcze serdeczne dzięki za info :beer:

Może z tym przebiegiem to tragedii nie ma, bo tarcze wyglądają na oryginalne, chyba że są zmienione na drugie, ja bym go jednak obejrzał ;-)

Może Tomek co nam wisi TIR-a Żywca jednak pochyli się nad nim dokładniej? :-D :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może z tym przebiegiem to tragedii nie ma, bo tarcze wyglądają na oryginalne, chyba że są zmienione na drugie, ja bym go jednak obejrzał ;-)

Może Tomek co nam wisi TIR-a Żywca jednak pochyli się nad nim dokładniej? :-D :beer:

Tomek być może przy okazji jak się będzie tamtędy przemieszczał to luknie to mu z tym TIRem piwa trochę pomogę, ale rodzi się też inna opcja może Tomkowy Dakar bo coś wspominał,

albo F800GS ...

ale tego ostatniego będę mógł kupić dopiero po operacji ...

w Chinach ...

jak mi nogi przedłużą :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tomek być może przy okazji jak się będzie tamtędy przemieszczał to luknie to mu z tym TIRem piwa trochę pomogę, ale rodzi się też inna opcja może Tomkowy Dakar bo coś wspominał,

albo F800GS ...

ale tego ostatniego będę mógł kupić dopiero po operacji ...

w Chinach ...

jak mi nogi przedłużą :mrgreen:

Oj tam, bez operacji też można ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziadek, ile masz wzrostu?

Jak zakładam szpilki 170

dziadek.png

moje zdjęcje z garazu jak przymierzałem się do plastika, ale zrezygnowałem bo za czerwony trochę był ... :(

Edytowane przez Dziadek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak zakładam szpilki 170

jak zakładam szpilki to mam tyle samo ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj tam, bez operacji też można ;)

Myślisz, że przy mojej karłowatości wlezę na F800 bez operacji ?, bo kurcze nie miałem żadnej możliwości przymierzyć. Dakarek to tak jeszcze może być ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyjdziesz, wejdziesz, nie tacy ludzie wchodzą

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto zawsze można obniżyć. ..

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do Czechosłowackiej floty to nie masz racji... Paru czeskich marynarzy było kiedyś

zobacz w linku: http://pl.wikipedia....9n%C3%AD_plavba

Co do reszty pełna zgoda :D

O czeskich marynarzach pisałem Cichy, nie o flocie. ;) I też się zgadzam, że co do reszty pełna zgoda... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Leff, skoro byla flota to byli marynarze. Samo toto nie plywalo ani filipinow nie wynajmowali... :-D. Co do reszty pelna zgoda :-D

No chyba ze to przenosnia to wtedy sie nie oddzywam i pelna zgoda ...

Edytowane przez Cichy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej mam pytanie co sądzicie o tym moto może ktoś mieszka niedaleko i mógłby go zobaczyć http://allegro.pl/bm...3698657888.html

Oczywiście bezwypadkowy........

Wygląda dobrze, poza tym że dosyć nisko "siedzi" chyba że to wina tak zrobionych zdjęć, wg mnie powinien być wyższy, kierunki nieoryginalne, ale może oryginalne się nie podobały ;-) no i te nieszczęsne naklejki (których nie ma) na tylnych plastikach .... Paweł na pewno uznałby że jest po wypadku tudzież glebie :lol:

Jedź obejrzyj ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej mam pytanie co sądzicie o tym moto może ktoś mieszka niedaleko i mógłby go zobaczyć http://allegro.pl/bm...3698657888.html

Trochę wygląda na przeszczep. Tylne zawieszenie budzi wątpliwości - coś nisko siedzi, brak zbiorniczka kompensacyjnego tylnego amortyzatora na ramie, rama ma gniazdo na rolkę prowadzącą łańcuch (poniżej pompy tylnego hamulca) ale nie widać czy tam jest - A więc może rama jest od dakara ale amortyzator już chyba nie. Przednie zawieszenie też jest nieoryginalne - lagi zaślepione są korkami z zawleczką jak w geesie zamiast gwintowanych korków, które mają sześciokąt "pod klucz". Rury są więc prawdopodobnie krótsze ale koło wygląda na 21". Może ktoś w ten sposób obniżył motocykl tym bardziej, że i kanapa jest niska.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak piszą poprzednicy tylny zawias jet chyba za niski. Tylne plastiki wg mnie malowane, jak dla mnie kolor odbiega od tego na nibybaku.

Ale wygląda ładnie. Pojechać zobaczyć - czemu nie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×