Skocz do zawartości
Logan

Szukam motocyklistów chętnych do współpracy!

Recommended Posts

Wreszcie coś się zaczyna ruszać w dobrym kierunku. W kończącym się właśnie tygodniu miałem okazję prezentować swoje pomysły między innymi przy przedstawicielach funduszy venture capital. Nie wchodząc w szczegóły, dyrekcja jednego z funduszy sama zaproponowała finansowanie projektu związanego z motocyklami i zanim zaczniemy negocjować konkretne stawki, potrzebuję osób które wraz ze mną stworzą coś na obraz redakcji portalu. Portalu odrobinę podobnego do tych z wielkiej piątki (ścigacz, motogen, motormania, Motocykl, świat motocykli), jednak wyróżniającego się spośród nich. Na czas rozwoju proszę o informacje od Was i Waszych znajomych, którzy byliby chętni do pisania różnego rodzaju tekstów w oparciu o jednorazowe zlecenia.

Ponadto zbliżamy się do fazy realizacji wspomnianej przeze mnie wcześniej apki na telefony. Obecnie przewidywane platformy to Android, iOS, Windows Phone 7/8.

Bardzo chętnie wspieraną przez mój projekt formą współpracy będzie także reklamowanie firm za pisanie i publikację tekstów.

Jednocześnie oznacza to zniknięcie z internetu enduro-tourer.pl, który był dla mnie dobrą lekcją tego, czego nie robić i jak nie prowadzić portalu.

Na razie to ogłoszenie rzucam tylko tutaj, jeżeli spośród nas i naszych znajomych nie zbiorę zespołu, zacznę szukać po pozostałych forach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jezeli potrzebujesz zagranicznego korespondenta to... Tyle tylko, ze z wypracowan to ja raczej trojkowo-czworkowy bylem :)

A na powaznie to gratulacje I powodzenia zycze!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam zbyt dużego doświadczenia w pisaniu artykułów, ale jeśli znalazłoby się miejsce dla nowicjusza to czemu nie.

Pisać na prv, w tym temacie? Chcesz CV? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie mam zbyt dużego doświadczenia w pisaniu artykułów, ale jeśli znalazłoby się miejsce dla nowicjusza to czemu nie.

Pisać na prv, w tym temacie? Chcesz CV? ;)

Na razie potrzebuję listę osób do współpracy, ponieważ muszę oszacować koszta. Inwestorowi muszę przedstawić plan na około 2 lata, a łatwo obliczyć, że płacąc za serwery z obsługą 2k/ miesiąc, do tego opłacając programistów, sprzęt, promocję, piszących siebie i wszystkie inne czynniki, to nagle robi się 15-20 tys/miesiac, czyli w skali tych 2 lat lekką ręką 500 000 PLN. :(

Niedługo podam mail i będę prosił o próbki literackie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niedługo podam mail i będę prosił o próbki literackie ;)

Idzie Logan krętą drogą

Tekstów szuka, ale musi być niedrogo

No kolego - pisz tu prędko, pisz ciekawie

Może nazwisko twoje się ukaże

Nie licz za to na wypłatę

Budżet mamy, ale dzielić się ??

Sami potrzeby własne mamy! ;)

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Idzie Logan krętą drogą

Tekstów szuka, ale musi być niedrogo

No kolego - pisz tu prędko, pisz ciekawie

Może nazwisko twoje się ukaże

Nie licz za to na wypłatę

Budżet mamy, ale dzielić się ??

Sami potrzeby własne mamy! ;)

Zarobek = przekazanie praw autorskich majątkowych = publikacja. Akurat tak jest wszędzie. Szacuję, że za teksty będę płacić na podobnym poziomie, co motogen. Jednak można pisać nie za pieniądz, a za promowanie swojej firmy. To też jest korzyść obopólna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jednak można pisać nie za pieniądz, a za promowanie swojej firmy. To też jest korzyść obopólna.

Mam nadzieję, że wymiana ze strony wydawnictwa będzie uczciwa - 3 strony tekstu = 3 strony reklamy :lol:

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam nadzieję, że wymiana ze strony wydawnictwa będzie uczciwa - 3 strony tekstu = 3 strony reklamy :lol:

Też nie do końca tak, ale poczekajmy na publikację silnika ;) Mogę tylko zdradzić, że autorami layoutu są ludzie z "orange themes".

Poza tym mam jeszcze zobowiązania wobec kilku osób, także z tego forum i zamierzam się z nich wywiązać ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a za spam też płacisz :?: :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
że autorami layoutu są ludzie z "orange themes".

Logan, proszę Cię... :lol:

myślisz że wszyscy wiedzą co to "orange themes" :?: mi się to kojarzy z telefonią komórkową :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan, proszę Cię... :lol:

myślisz że wszyscy wiedzą co to "orange themes" :?: mi się to kojarzy z telefonią komórkową :-D

To znaczy, że nie są zieloni tylko pomarańczowi - no co ? - uczą się :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan, proszę Cię... :lol:

myślisz że wszyscy wiedzą co to "orange themes" :?: mi się to kojarzy z telefonią komórkową :-D

tak ciężko wyguglać? Jeżeli spam jest merytoryczny, to też ma swoją wartość.
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan dajesz chlopaku, a ja trzymam kciuki :drinkbeer: tzn wychylam kufelek za powodzenie projektu:)

Edytowane przez klansman

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Venture capital"?

"layoutu"?

"orange themes"?

"merytoryczny"?

"projekt"?

Używasz nowomowy i żargonu korporacyjnego.

Logan, proszę Ciebie pisz w sposób zrozumiały również dla normalnych śmiertelników. ;-)

Ale, ale.

Najważniejsze, życzę powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:beer:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Używasz nowomowy i żargonu korporacyjnego.

Logan, proszę Ciebie pisz w sposób zrozumiały również dla normalnych śmiertelników. ;-)

Ale, ale.

Najważniejsze, życzę powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:beer:

"Venture capital"? - Szczerze mówiąc nie znam polskiego odpowiednika tej nazwy. Są to instytucje, które mnając swoją infrastrukturę prawników, księgowych, ekspertów z różnych dziedzin i kapitał, odkupują udziały w pomyśle z produktem bazowym, by pomóc go rozwinąć, zarobić na nim, i pomóc go prowadzić.

"layoutu"? - wystrój graficzny- fakt ten anglicyzm bywa nie potrzebny.

"orange themes"? - nazwa własna, takich się nie tłumaczy

"merytoryczny"? - to słowo jest w każdym znanym mi słowniku języka polskiego ;)

"projekt" - to także j.w. ;)

Oczywiście postaram się poprawić jasność mojego przekazu, jednak język też czasem ubarwiając ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan wchodzę w to najlepiej na takich zasadach, że jadę powiedzmy przez Patagonię Ty ponosisz koszty wyjazdu a ja Ci to ładnie później opiszę, jak trzeba to i coś zrymuję :-D

  • Like 14

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Peterka - jeślibyś potrzebował kogos z aparatem i wozem serwisowym, to jestem pierwsza w kolejce :D

Edit:

mogę też gotować i prać Ci skarpetki.

Majtek nie...

Edytowane przez mygosia
  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mygosia z tym gotowaniem to sam nie wiem :roll: - lubisz zapach pieczonego błota o poranku :-D

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Venture capital"? - Szczerze mówiąc nie znam polskiego odpowiednika tej nazwy. Są to instytucje, które mnając swoją infrastrukturę prawników, księgowych, ekspertów z różnych dziedzin i kapitał, odkupują udziały w pomyśle z produktem bazowym, by pomóc go rozwinąć, zarobić na nim, i pomóc go prowadzić.

"layoutu"? - wystrój graficzny- fakt ten anglicyzm bywa nie potrzebny.

"orange themes"? - nazwa własna, takich się nie tłumaczy

"merytoryczny"? - to słowo jest w każdym znanym mi słowniku języka polskiego ;)

"projekt" - to także j.w. ;)

Oczywiście postaram się poprawić jasność mojego przekazu, jednak język też czasem ubarwiając ;)

W firmie w której orzę, jak słyszę z otoczenie najwyższego słowa "merytoryczny" i "projekt". To znaczy że będzie dużo pi.......a z którego nic nie wynika, a na pewno niewiele konkretów. Są to dla mnie słowa śmieci, często nadużywane i nie wnoszące niczego do wypowiedzi, a na pewno jej nie ubarwiające.

Zapomniałem, ja jestem od roboty.

:beer:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan wchodzę w to najlepiej na takich zasadach, że jadę powiedzmy przez Patagonię Ty ponosisz koszty wyjazdu a ja Ci to ładnie później opiszę, jak trzeba to i coś zrymuję :-D

Peterka - jeślibyś potrzebował kogos z aparatem i wozem serwisowym, to jestem pierwsza w kolejce :D

Edit:

mogę też gotować i prać Ci skarpetki.

Majtek nie...

Powiem tak- nad amortyzacją kosztów możemy porozmawiać i przy najbliższej okazji roztoczę świetlane plany, które później zrealizujemy. Następnie ja splajtuję, a Wy dalej będziecie jeździć ;)

Myślę, że to przedsięwzięcie się uda z jeszcze jednego powodu- jestem jednym z tych przypadków, gdzie nie ja szukałem inwestora, a inwestor sam odezwał się do mnie. Teraz tylko buduję kosztorys i negocjuję koszt udziałów. Jak dojdziemy do porozumienia, to zaczynamy, jeżeli natomiast nie, to dalej klepię biedę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan, a w kosztach projektu uwzględniłeś 800te lub jakiegoś KTM EXC dla każdego redaktora? Jak tak, to ja też wchodzę :-D

Edytowane przez enlil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Loganie, kolego...

W sumie nic mi do tego

Szukasz ludzi do pisania

A Ci z f650gs.pl to tylko do negocjowania

JA wiersze mogę Ci wysyłać do publikacji

yyyy... musiałem na chwilę do ubikacji

Chcesz płacić piniendze

A ja chce porzucić nendzę

Przy Tobie mógłbym nieźle zarobić

Tylko nie wiem czy mnie się chce robić...

Pewnie Cię zdenerwuje

Bo ja tu tylko spamuje...

  • Like 9

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja się "pisze" na patagonie, Piotrze ;-)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja się "pisze" na patagonie, Piotrze ;-)

Ja też z chęcią tego Pata pogonię.... tylko kto to jest ten Pat :roll:

poza tym jestem na tak ;-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×