Skocz do zawartości
krecik_m

kluczyk surówka

Recommended Posts

Kupie dwa kluczyki surówki do f650 gs z 2002r. w rozsądnej cenie tzn. ponizej 50 zł, bo tylko taką cenę znalazlem w necie. Jesli ktos ma namiary lub moze odsprzedac to bedę wdzieczny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mowisz i masz.Angielski ebay.co.uk Cale 6, 24 funta za sztuke z przesylka prosto z Chin.Sam zamowilem 4 dni temu juz wyslali .Ksztalt wyglada na ten sam pewnie bez logo i nie gumowany chociaz pewnosci nie mam.Ale takimi szczegolami nie odpalisz moto.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdzieś był link - o ile pamiętam - Ustroń ... kilka złotych. Może zjawi się Marcin i coś doda - bo to on szukał ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli o mnie chodzi, to skończylo się dorobionym kluczem z nieoryginalną główką. Po po co kombinowac, jak liczył się metalowy element?

Jak GS ma immobilizer (a ma?) to będzie gorzej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak GS ma immobilizer (a ma?) to będzie gorzej.

No tak ...., pomyślałem tylko o surowym materiale ślusarskim ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję za podpowiedzi!:) Mój Gsik nie ma immobilizera, ale bardziej chodzi mi o dorobienie kluczyka do oryginalnego kufra centralnego, który mi leży w garażu niepotrzebny i chce go sprzedać. Popatrzę na ebay, ale z chin idzie już do mnie przesyłka z halogenami wiec chyba trochę poczekam, bo mnie jeszcze zaczną sprawdzać i clić, to co kupuję.

Koledzy chodzi mi o " surowy materiał ślusarski" więc jeśli na takowe macie namiary, to proszę o info!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesli chcesz oryginalny kufer BMW sprzedać z kluczem pod Twój zamek to chyba bez sensu trochę bo kupujący raczej na pewno przerobi zapadki w zamku na takie, żeby pasowały do jego klucza motocyklowego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pojechałem do "Edka" ślusarza, takiego zwykłego i orzekł że to jest kluczyk jak w starych samochodach BMW. Dobrał "surówkę" za marne parę groszy i dorobił. Kształt plastiku jest inny, ale logo ma. Jeżeli nie zależy Ci na tym żeby był identyczny to może podleć do ślusarza i się dowiedz.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje za podpowiedzi. Pójdę za radą i udam sie do jakiegoś majstra od kluczy, moze cos doradzi i dobierze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli o mnie chodzi, to skończylo się dorobionym kluczem z nieoryginalną główką. Po po co kombinowac, jak liczył się metalowy element?

Jak GS ma immobilizer (a ma?) to będzie gorzej.

Nie każdy, mój nie miał

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mój ma, czy nie ma? Poważnie pytam. ;)

IMG_20131229_145828.jpg

Edytowane przez krs

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mój ma, czy nie ma? Poważnie pytam. ;)

IMG_20131229_145828.jpg

To my pytamy, a Ty odpowiadasz ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To my pytamy, a Ty odpowiadasz ;)

Wiosna w grudniu, krs pyta zamiast odpowiadać - koniec świata panie dobrodzieju. ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to pociągnę wątek immobilisera...Jak to sprawdzić bo też nie mam pojęcia czy mój ma a muszę dorobić kluczyk bo mam jeden a różne rzeczy się dzieją ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z tego co pamiętam to żaden nie miał w kluczyku

To jak to było rozwiązane ? Gdzieś transponder musieli dać chyba.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to pociągnę wątek immobilisera...Jak to sprawdzić bo też nie mam pojęcia czy mój ma a muszę dorobić kluczyk bo mam jeden a różne rzeczy się dzieją ;)

Idziesz do dobrego punktu gdzie dorabiają klucze ( w marketach bywają ) i pan wyciąga takie urządzonko, kładzie na nim kluczyk i mówi: jest / nie jest ;) Inny sposób to kontakt z ASO - jak są kumaci to będą wiedzieć, ale VIN będą chcieli ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Idziesz do dobrego punktu gdzie dorabiają klucze ( w marketach bywają ) i pan wyciąga takie urządzonko, kładzie na nim kluczyk i mówi: jest / nie jest ;) Inny sposób to kontakt z ASO - jak są kumaci to będą wiedzieć, ale VIN będą chcieli ;)

Dziękuję...czasami proste rozwiązania są najmniej oczywiste ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×