Skocz do zawartości
agreSorek

Rękawice biologiczne.

Recommended Posts

Aż mi się ciśnie na palce, żeby skomentować sytuację...

Ale jak tak sobie czytam o tych zlotach, to żałuje, że mnie tam jeszcze nie było...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A miało być o rękawicach biologicznych.

Kiedyś u mnie w robocie coś takiego było ale nikt tego nie stosował bo za dużo było z tym zachodu. Dużym problemem była ochrona mechaniczna o której wcześniej tu wspominano. Ja to takich preparatów unikam jak ognia więc nigdy z nimi do czynienia nie miałem ale z relacji wiem, że lepiej sprawdzają się tłuste kremy i pasty, które nakładasz przed pracą a które zapobiegają "włażeniu brudu w skórę".

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A miało być o rękawicach biologicznych.

Kiedyś u mnie w robocie coś takiego było ale nikt tego nie stosował bo za dużo było z tym zachodu. Dużym problemem była ochrona mechaniczna o której wcześniej tu wspominano. Ja to takich preparatów unikam jak ognia więc nigdy z nimi do czynienia nie miałem ale z relacji wiem, że lepiej sprawdzają się tłuste kremy i pasty, które nakładasz przed pracą a które zapobiegają "włażeniu brudu w skórę".

Kiedyś tego jeszcze nie było, spróbuj, może sam się przekonaj? Cały "zachód" sprowadza się do kilku sekund podczas których rozprowadzasz preparat po dłoniach (nie dłużej niż krem czy pastę (?) - jakoś nie widzę później pracy :) ) wydaje mi się, że nie wszystkie prace wymagają też ochrony mechanicznej. Ok, kończę bo zaraz będzie, że się narzucam. Teraz neutralnie. Kiedyś ludzie bali się prądu; a na co, a po co, mamy świeczki ;) Świeczka świeci, żarówka świeci, a poza tym czego siedzieć po nocy :) Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo Mirek to taki pieszczoszek ....zwłaszcza jak krąży z cytrynóweczką ;) ......aż mi ślinka pociekła na wspomnienie tego zacnego trunku, ile to trzeba znowu czekać? :(

o nie, nie, nie, nie zgadzam się Mirek dostarcza, a Zwierz i ja, bądź inny kompan pod tytułem Jezier zajmujemy się dystrybucją :lol: :beer: Pamiętam, jak na wiosennym zlocie Paweł nas dziwnie unikał :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorek, fajnie że podałeś preparat, opisałeś, poleciłeś. Inni wyrazili swoje zdanie. To co robisz po pierwszym poście to... nie gniewaj się ale bełkot przedstawiciela handlowego. Każdym następnym postem pracujesz na to żeby nie zniekształcać twojego nicka? Bo innego celu poza osobistymi korzyściami z racji reklamowania konkretnego produktu nie widzę...

Trzymaj się już może tego:

.. Ok, kończę bo zaraz będzie, że się narzucam....

bo... tak - narzucasz się.

Edytowane przez arthurr
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chciałem wchodzić w szczegóły ale chodziło mi o to, że tego typu rękawice raczej nie sprawdzą się w moim fachu.

Jak przyszedłem do roboty to majster zrobił mi takie krótkie szkolenie. Pokazując łazienkę, pokazał właśnie taki preparat stwierdził, że szefostwo nalega na stosowanie ale nikt tego nie robi

Ja przy spawaniu muszę mieć grube rękawice na łapach. Jak trasuje albo robię pomiary to wtedy przydałaby się właśnie taki rękawice biologiczne nie sądzę jednak, żeby to się sprawdziło. Pisząc "dużo zachodu" miałem na myśli częstą konieczność "zmiany" tych rękawic. Jak pracowałem na etacie to rękawice spawalnicze wystarczały mi na tydzień, nie ma po prostu opcji, żeby nie zadrzeć gdzieś ręką albo nie przypalić więc takie biologiczne to praktycznie non stop był nakładał.

O ile się dobrze orientuję to w stolarce coś takiego bardzo dobrze się sprawdza (tam nie wolno nosić rękawic). Na dziale obróbki precyzyjnej też chyba by się sprawdziło.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sorek, fajnie że podałeś preparat, opisałeś, poleciłeś. Inni wyrazili swoje zdanie. To co robisz po pierwszym poście to... nie gniewaj się ale bełkot przedstawiciela handlowego. Każdym następnym postem pracujesz na to żeby nie zniekształcać twojego nicka? Bo innego celu poza osobistymi korzyściami z racji reklamowania konkretnego produktu nie widzę...

Sam jesteś Sorek. Fajnie, że też wyraziłeś swoje zdanie. Każdy może pisać co chce, a jak ja to już bełkot. Tak, mam wielki w tym interes - dosłownie i w przenośni.

To Ty wszedłeś do "mojego" jak nie patrzeć wątku i jeszcze mnie pouczasz co mam w nim pisać. Nie chcesz nie czytaj, wyraź swoją opinię o produkcie i tyle. Jak masz coś do mnie osobistego to napisz mi na priv, a nie robisz przedstawienie jakbyś chciał mieć swoje 5 minut.

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie chciałem wchodzić w szczegóły ale chodziło mi o to, że tego typu rękawice raczej nie sprawdzą się w moim fachu.

Jak przyszedłem do roboty to majster zrobił mi takie krótkie szkolenie. Pokazując łazienkę, pokazał właśnie taki preparat stwierdził, że szefostwo nalega na stosowanie ale nikt tego nie robi

Ja przy spawaniu muszę mieć grube rękawice na łapach. Jak trasuje albo robię pomiary to wtedy przydałaby się właśnie taki rękawice biologiczne nie sądzę jednak, żeby to się sprawdziło. Pisząc "dużo zachodu" miałem na myśli częstą konieczność "zmiany" tych rękawic. Jak pracowałem na etacie to rękawice spawalnicze wystarczały mi na tydzień, nie ma po prostu opcji, żeby nie zadrzeć gdzieś ręką albo nie przypalić więc takie biologiczne to praktycznie non stop był nakładał.

O ile się dobrze orientuję to w stolarce coś takiego bardzo dobrze się sprawdza (tam nie wolno nosić rękawic). Na dziale obróbki precyzyjnej też chyba by się sprawdziło.

Spoko, przecież to nigdy nie zastąpi rękawic do spawania ani też w sumie jakichkolwiek rękawic jeżeli chodzi o ich właściwości ochronne - mechaniczne :) To taka nazwa handlowa te "rękawice", bardziej chodzi o brudzenie rąk i ew. łatwiejsze ich odmycie. Tak neutralnie, to odniosłeś wrażenie, że zleży mi żebyś takie rękawice koniecznie kupił czy zwyczajnie niektórzy szukają taniej sensacji?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrażenia takiego nie odniosłem ale zaintrygowało mnie czy faktycznie handlujesz tym preparatem. Mam tę ułomność, że w słowie pisanym ciężko dopatruję się ukrytych intencji i trochę zaskoczyły mnie te "oskarżenia".

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam jesteś Sorek. Fajnie, że też wyraziłeś swoje zdanie. Każdy może pisać co chce, a jak ja to już bełkot. Tak, mam wielki w tym interes - dosłownie i w przenośni.

To Ty wszedłeś do "mojego" jak nie patrzeć wątku i jeszcze mnie pouczasz co mam w nim pisać. Nie chcesz nie czytaj, wyraź swoją opinię o produkcie i tyle. Jak masz coś do mnie osobistego to napisz mi na priv, a nie robisz przedstawienie jakbyś chciał mieć swoje 5 minut.

Na priv się wstydzę, poza tym jeśli już odkryłeś moje intencje - to pisanie na priv nie zapewni mi "moich" 5 minut

Sprzedawaj dalej, już nie będę przeszkadzał :D W końcu to "twój" wątek ;) Trochę tylko peszek z wyborem medium pośredniczącego bo to jednak wbrew pozorom otwarte forum a nie blog reklamowy agreSorka (teraz dobrze?)

Jednego czego nie mogę ci odmówić to determinacji. W korporacjach to się podobno nazywa zorientowanie na sukces. Gratulacje i nie poddawaj się :)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrażenia takiego nie odniosłem ale zaintrygowało mnie czy faktycznie handlujesz tym preparatem. Mam tę ułomność, że w słowie pisanym ciężko dopatruję się ukrytych intencji i trochę zaskoczyły mnie te "oskarżenia".

Nie, nie handluję, zwyczjnie chcę się podzielić pozytywnymi wrażeniami z użytkowania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na priv się wstydzę, poza tym jeśli już odkryłeś moje intencje - to pisanie na priv nie zapewni mi "moich" 5 minut

Sprzedawaj dalej, już nie będę przeszkadzał :D W końcu to "twój" wątek ;) Trochę tylko peszek z wyborem medium pośredniczącego bo to jednak wbrew pozorom otwarte forum a nie blog reklamowy agreSorka (teraz dobrze?)

Jednego czego nie mogę ci odmówić to determinacji. W korporacjach to się podobno nazywa zorientowanie na sukces. Gratulacje i nie poddawaj się :)

Rozpracowałeś mnie, dorabiam na przerwach sprzedajac to coś. Musisz jeszcze coś wiedzieć, kol. jarek jest dystrybutorem płynu persil, a kol. Bajer pasty bhp, ale ciiii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozpracowałeś mnie, dorabiam na przerwach sprzedajac to coś. Musisz jeszcze coś wiedzieć, kol. jarek jest dystrybutorem płynu persil, a kol. Bajer pasty bhp, ale ciiii.

Właśnie!

Jakie Ty masz IQ - od razu mówię, że ja bardzo, bardzo niskie :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie!

Jakie Ty masz IQ - od razu mówię, że ja bardzo, bardzo niskie :lol:

Nie wiem o co Ci chodzi, nagle pojawiasz się znikąd i piszesz takie coś. Chyba naprawdę nic z tego nie będzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem o co Ci chodzi, nagle pojawiasz się znikąd i piszesz takie coś. Chyba naprawdę nic z tego nie będzie.

Nie załamuj się proszę - dawno takiej "zabawy" nie było.

Pojawiam się bo z grafika dyżur mi wypadł :lol:

Dawaj, dawaj ....

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie załamuj się proszę - dawno takiej "zabawy" nie było.

Pojawiam się bo z grafika dyżur mi wypadł :lol:

Dawaj, dawaj ....

Baw się dobrze ale beze mnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Baw się dobrze ale beze mnie.

No nie rób nam tego :roll:

To pewnie chwilowe - więc czekam!

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

LUDZIE

PAX VOBISCUM

Jaden wierci dziurę w wulkanie i się dziwi ,że że mu lawa pysk ochlapała - a reszta ma ubaw po pachy .

Normalnie - ,,cycki opadają " - jak mówiła moja nauczycielka biologii .

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proponuję odśmiecić wątek albo wysypisko.

1. wklepane palcem

2. post neutralny, agresja zero

3. poszukuję kufrów bocznych do 800 GS

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To się już robi na prawdę słabe

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×