Skocz do zawartości
murarz

Moto we Wrocku

Recommended Posts

Poszukiwania trwają.. Wersję Dakarową z Rzeszowa odpuściłam, bo jednak za daleko mam.

Teraz wypatrzyłam taki:

http://otomoto.pl/bmw-f-650-f650-gs-M3912375.html

Dwa pytania z mojej strony do was:

1) czy ktoś oglądał?

2) czy ma ktoś namiary na mechanika we Wrocławiu? Jeżeli bym się zdecydowała pojechać obejrzeć, to dobrze by było z kimś, kto pomoże od bardziej technicznej strony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak Wrocławiaki nie polecą Tobie kogoś bardziej kompetentnego to ja mogę polecić Tobie Bliźniaka od Afrykańczyków - trochę się zna na mechanice i obyty z motkami .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi sie, że to "bardzo dobra" cena jak za ten rocznik. Komuś się przydała kratka wlotu i naklejki wykarczerowane ;) Już zmykam, nie o to pytałaś. Pozdr.

Edytowane przez agreSorek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena za rocznik - nad wyraz dobra, zdjęcia mało szczegółowe - odnoszę wrażenie, że motek po jakimś przejściu - nie widać dobrze, ale bym nie wykluczył malowania - przynajmniej częściowego.

Chyba jednak warto obejrzeć przy zachowaniu szczególnej czujności !

Chłopaki wrocławiaki - pomożecie ? ;)

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze, stan plastików nie napawa optymizmem jeśli chodzi o ten egzemplarz...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może się zainteresujesz tym. http://otomoto.pl/bm...n-M3825625.html

Oglądałem to moto, jak na moje laickie oko, maszyna w idealnym stanie, nie szykowane specjalnie pod oglądających a i tak świetnie wygląda.

Wszystkie kufry oryginał, tankbag również od BMW.

Sprzedający co prawda handlarz lecz tylko dorywczo, jeździ za granicę z czymś a przy okazji powrotu na pusto jak coś mu się spodoba to przywozi do kraju. Na stanie nie ma 100 motocykli a tylko 5-6. Ogłoszenie wystawione przez kolegę sprzedającego który ma komis lecz moto do obejrzenia u samego sprzedawcy.Cena oczywiście do negocjacji, czyli za 15K zł pewnie pójdzie.

Dodatkowo będąc tam nagrałem krótki filmik dla zainteresowanych.

Sam byłem zainteresowany tym moto lecz dowiedziałem się że zostanę ojcem więc........

Później dorzucę kilka zdjęć, jak tylko zgram z telefonu :)

Edytowane przez rajek1
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kuferki w cenie, no i chyba nawet wersja lejdisowa siedzenia ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czerwony... musiał stać w bardzo gorącym klimacie skoro oprócz naklejek wyparowały też loga i kratki z boczków :D. Zdjęcie boczków to nie jest dużo roboty - gdyby go oglądać to sugeruję ich zdjęcie i zajrzenie na "lewą stronę".

Niebieskiemu z fotek nie można nic zarzucić, wypas bagażowy zawsze się przyda.. Ale wiadomo, oglądać wnikliwie trzeba i tak.

P.S. Przy niebieskim w tle - fajny garaż jak na handlującego "dorywczo" ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

P.S. Przy niebieskim w tle - fajny garaż jak na handlującego "dorywczo" ;)

W tym garażu razem z GSem stało 4 może 5 motocykli, oprócz tego w drugim garażu sprzedający miał jeszcze jeden na sprzedaż i 1 swój prywatny.

Czyli tak jak napisałem wcześniej, w ofercie ma około 5-6 motocykli.

Edytowane przez rajek1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ten srebrny jak dla mnie super, jeszcze z takim doposarzeniem, jak ktos szuka moto to warto jechać nawet z daleka i na zywo zerknąć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki chłopaki!

Co do czerwonego, to zaczęłam mieć wątpliwości, czy w ogóle jest sens jechać.

A ten srebrny też widziałam (ogłoszenie w sensie) i się zastanawiam też czy jechać. W każdym razie w przyszły weekend pewnie jakaś wycieczka mnie czeka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak chcesz mogę (możemy) podjechać i oglądnąć. Pisz na priv.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki chłopaki!

Co do czerwonego, to zaczęłam mieć wątpliwości, czy w ogóle jest sens jechać.

A ten srebrny też widziałam (ogłoszenie w sensie) i się zastanawiam też czy jechać. W każdym razie w przyszły weekend pewnie jakaś wycieczka mnie czeka.

Ten srebrny wygląda interesująco , jedź oglądaj i kupuj jesli cena odpowiada ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra! Namówiliście mnie! Jadę w sobotę oglądać, co sprowadza nas do tego, że... potrzebuję mechanika z okolic Grodziska Mazowieckiego, lub z Warszawy, który za rozsądną cenę jest w stanie dojechać do Jaktorowa (jakies 40-50 km od Warszawy) i obejrzeć ze mną ten motocykl, bo sama to nic nie zobaczę, a nie chcę go kupić bez oględzin kogoś obeznanego, żeby się nie okazało, że później połowę kasy, którą zapłacę za moto, muszę jeszcze na naprawy wydać.

Chłopaki Warszawiaki, pomożecie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest osoba w Warszawie która zna się na motocyklach i wiele sama przy nich robi.

Jest przemiły i sympatyczny ,a przy odrobinie wolnego czasu i dobrej woli może by oglądnął cudo srebrne z kuferkami .

Ale nie wiem czy ta osoba o której myślę czyta ten wątek :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteś dzisiaj Beniu tajemniczy jak twierdza z szyframi :-D

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×