Skocz do zawartości
Azazel1983

Zapytanie odnośnie konkretnych ofert

Recommended Posts

No tak ... ,ale miałaś złe doświadczenia krajowe :P

Krajowe też nie były o rzut beretem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ok a tak poważnie to czy ktoś mógłby rzucić okiem i coś powiedzieć o http://otomoto.pl/bmw-f-650-dodatki-M3816634.html ? będę wdzięczny za pomoc

Ogłoszenie raczej nieaktywne, więc pewnie nieaktualne, poza tym na tym jednym zdjęciu nic nie widać i co Ci tu pomóc?

Edytowane przez dakarowy
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ok a tak poważnie to czy ktoś mógłby rzucić okiem i coś powiedzieć o http://otomoto.pl/bmw-f-650-dodatki-M3816634.html ? będę wdzięczny za pomoc

"ogłoszenie jest nieaktywne" ;-) szukaj dalej.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odkryłem twoją tajemnicę. Tu wcale nie chodzi o odległość do motka - ty po prostu szukasz motocykla w każdym dostępnym kolorze pod warunkiem że to kolor czerwony :D

A na poważnie nikt przy zdrowych zmysłach nie zarekomenduje ci sprzęta ze zdjęć.. Może ci go jedynie odradzić ze względu na jakieś braki. Idąc tym tropem - musisz się cieszyć jak po wrzuceniu motka do oceny nikt nic nie pisze ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

kurde 3 raz przyłapany :-D ale tak na poważnie to kolor akurat jest czerwony ale pare postów wczesniej dakarowy pokazał fajną białą i nawet fajną efffke ale 400km w jedna strone :) i powiem Wam szczerze ze wizja effki oddala sie bo jak powiedzialem kumplowi ktory ma yamaszke xjote 900 ze szukam jej mniejszej wersji to dziś na mailu i telefonie wyladowalo 8 ofert sprzedazy :shock: wszystkie albo z Wawy albo max 30 km od : :-D wiecej czasu na :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie idź tą drogą...

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrócisz jeszcze na to forum żeby znaleźć porządny motocykl..................... i kolegę też zmienisz :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

he he -> tak właśnie powiedział mi kumpel z yamaszki jak powiedziałem że rozważam effke :) zadziwiająca zgodność co do decyzji :D ale tak na serio to jest jakiś konkretny powód dlaczego xj600 nie jest warta zainteresowania? czy piszesz mi nie idź tą droga co by mnie na taczkach z forum bmw nie wywieźli? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

he he -> tak właśnie powiedział mi kumpel z yamaszki jak powiedziałem że rozważam effke :) zadziwiająca zgodność co do decyzji :D ale tak na serio to jest jakiś konkretny powód dlaczego xj600 nie jest warta zainteresowania? czy piszesz mi nie idź tą droga co by mnie na taczkach z forum bmw nie wywieźli? :)

wszędzie zgoda :-D

A poważniej i tak co do słuszności swojego wyboru w kwestii motocykla przekonasz się jak kupisz (cokolwiek) i pojeździsz, prędzej czy później zdefiniujesz swoje potrzeby i nie będziesz pytał na forum bmw dlaczego nie yamaha :-P i na odwrót - nikt Ci tego nie podpowie, sam musisz wiedzieć czego chcesz ;-)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszędzie zgoda :-D

A poważniej i tak co do słuszności swojego wyboru w kwestii motocykla przekonasz się jak kupisz (cokolwiek) i pojeździsz, prędzej czy później zdefiniujesz swoje potrzeby i nie będziesz pytał na forum bmw dlaczego nie yamaha :-P i na odwrót - nikt Ci tego nie podpowie, sam musisz wiedzieć czego chcesz ;-)

pamiętaj jedno - Bóg Mnie Wyróżnił :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszędzie zgoda :-D

A poważniej i tak co do słuszności swojego wyboru w kwestii motocykla przekonasz się jak kupisz (cokolwiek) i pojeździsz, prędzej czy później zdefiniujesz swoje potrzeby i nie będziesz pytał na forum bmw dlaczego nie yamaha :-P i na odwrót - nikt Ci tego nie podpowie, sam musisz wiedzieć czego chcesz ;-)

z tym zapytaniem na forum BMW o yamaszke to raczej nie o ogolne opinie tylko czy moze ktos mial doswiadczenia i moze sie podzielic pewnymi informacjami :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jest jakiś konkretny powód dlaczego xj600 nie jest warta zainteresowania?

no wiesz..., nie przykleisz takiej naklejki ;)

$T2eC16FHJGIE9nnWprOPBRUlymC!iQ~~60_35.JPG

a tak na poważnie, to są dwa zupełnie różne motocykle pod względem uniwersalności zastosowania, kultury pracy, elastyczności silnika itd.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

toteż pytam bo moze ktos mial yamahe a ma teraz bmw po tym jak dakarowy bardzo trafnie to ujął

"pojeździsz, prędzej czy później zdefiniujesz swoje potrzeby"
moja potrzeba jest rozsądna bezawaryjność, do miasta, do ogarnięcia dla totalnego nowicjusza (chociaż przed pierwszym wyjazdem dokupie sobie ze 40h w szkole dla przypomnienia jak to sie uzywało tego czegoś :) )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oczywiscie koszty utrzymania mają znaczenie ale nie jest to czynnik decydujący :) i prosże nie odnieście wrażenia że się przechwalam ile to ja na koncie nie mam...jak moto bedzie sie sypac to zakare bedzie stalo w garazu :P do czasu az nie uzbieram na naprawe albo sam nie sprobuje dlubac (ale wtedy to raczej nastapi zgon tegoz motocykla:) )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
(ale wtedy to raczej nastapi zgon tegoz motocykla:) )

eee, z takim podejściem kup KTM-a :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Yamaha vs bmw....

To zuprlnie inne moto. Yamaha typowo szosowa, jakikolwiek szutr czy cos bedzie dla niej niemily. Na pewno lepsza kultura pracy niz singiel i trochu wieksza moc.

Efka pozwoli zjechac z trasy, ominac korek poboczem. Pojedziesz wolniej, ale wygodniej. Po sprzedazy bmw najbardziej brakuje mi jazdy po miescie na stojaco, swobodnego przelatywania nad dziurami i wybojami. Na japonii stekam na kazdym guliku ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wg mnie yamaha XJ6 jest fajnie dynamiczna i zwrotna na drodze ale przy trochę dłuższej jeździe jest bardzo nie wygodna. Mi przy jeździe na kursie prawa jazdy (bo na takiej się zdaje w bydgoszczy) siedzenie bardzo było nie wygodne i piło w męskie rzeczy. Przy F650 tego nie doznałem bo ja się czuję jak na kanapie bym siedział.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszędzie zgoda :-D

A poważniej i tak co do słuszności swojego wyboru w kwestii motocykla przekonasz się jak kupisz (cokolwiek) i pojeździsz, prędzej czy później zdefiniujesz swoje potrzeby i nie będziesz pytał na forum bmw dlaczego nie yamaha :-P i na odwrót - nikt Ci tego nie podpowie, sam musisz wiedzieć czego chcesz ;-)

I to jest sedno. Też twierdzę że pierwsze moto ma nie zniechęcić do dalszej przygody - i tyle. Po sezonie będziesz wiedział w którą stronę się skierować, czego oczekujesz, co chciałbyś zmienić w swoim motocyklu.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to idąc tym tropem moge kupic 250 (albo każdy motocykl na ktorym wygodnie się siediz) i zoabczyc czy nie spełni już ona moich oczekiwań :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

250 kupuje się będąc świadomym swoich potrzeb (kupiłem tydzień temu) :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to idąc tym tropem moge kupic 250 (albo każdy motocykl na ktorym wygodnie się siediz) i zoabczyc czy nie spełni już ona moich oczekiwań :P

Bez przesady ;). Plus Fki jest taki, że pojedziesz tym: po szosie, po szutrze i po polnej drodze. Nada się na bliższe i dalsze przejażdżki. Jest imo bardziej uniwersalnym moto i daje więcej możliwości niż typowo szosowa xj600. A gdy trochę pojeździsz to jak już napisano będziesz w stanie określić czy wolisz coś bardziej terenowego czy szosowego etc. etc.

Edytowane przez ARG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To kup sobie MT03 ;) Bedizesz mial Yamahe wygladajaca troche jak eFka ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fka jednak ładniejsza :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×