Skocz do zawartości
MarcinD

Prośba o opinię

Recommended Posts

Witam po dłuższej nieobecności, wkoncu nadszedł czas na zakup wymarzonego dakara. Znalazłem jeden egzemplarz niedaleko od mojego miejsca zamieszkania http://tablica.pl/of...html#6597bee2d1

Będe wdzieczny jesli ktoś z szanownych kolegów napisze mi trochę informacji po analizie tych zdjęć ;) (czy malowanie oryginalne itp )

Z góry dziękuję za wszelką pomoc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam po dłuższej nieobecności, wkoncu nadszedł czas na zakup wymarzonego dakara. Znalazłem jeden egzemplarz niedaleko od mojego miejsca zamieszkania http://tablica.pl/of...html#6597bee2d1

Będe wdzieczny jesli ktoś z szanownych kolegów napisze mi trochę informacji po analizie tych zdjęć ;) (czy malowanie oryginalne itp )

Z góry dziękuję za wszelką pomoc

Nie ma lusterka, drugie ma nieoryginalne, brak ozdobnego plastiku na baku (częsta przypadłość), najbardziej jednak niepokoi ułożenie pampersa (dodatkowego błotnika na koło) w stosunku do koła, przy oględzinach zwróciłbym uwagę czy połamany jest sam błotnik czy ze zbieżnością coś nie gra. Pozostałe elementy wyglądają ok.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poza powyższym wygląda bardzo sensownie, a z tym pampersem, to może tak się tylko wydaje albo jest źle zamocowany, sprawdź, skoro masz na miejscu ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki panowie za te podpowiedzi, w sobotę wybiorę się dokładniej przyjrzeć tej maszynie i napewno coś napiszę. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Super bomba zajebiście ;-)

wysłano z wodoszczelnego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i stałem się posiadaczem tej maszynki :)))

To znakomita wiadomość :)

Cieszymy się razem z Tobą :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to co krotki przeglad motka i jak mawia jeden z kolegow ogien na tloki.Gratuluje zakupu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×